Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ádikácska


ádikácska
aktív tag

Csak ennyi: :Y

"Én egy időben kézilabdáztam és mellette órákat CoD-oztam, ezek szerint én Dobókocka voltam?" by szab0729 // "És milyen egy ilyen PH!-találkozó? Valaki bemond egy konfigot, a többiek meg AAAHH, UUHHH?''- by unknown

(#2) Gyula84


Gyula84
veterán

Ez tényleg nem sok :R :N :(

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#3) gulupeti


gulupeti
senior tag

Az 50-es pont olyan mint egy AC Freezer, csak szögletesebb, gondolom nem sok különbség van ezek között hűtési teljesítményben sem, mondjuk ez ventilátor függő is.

(#4) Sicilian


Sicilian
addikt

Ilyen hűtőket, mintha már láttam volna, nem nagy durranás !! :(
És egyébként is, ki tud ilyen decibel értékek mellett meglenni, az is magas...
Egyszóval kevés....

nothing is true everything is permitted..

(#5) Spr1nG


Spr1nG
tag

Semmi újdonság :O De legalább a hőcsövek közvetlenül érintkeznek a procival...

http://www.spring-gas.hu

(#6) Ste


Ste
addikt

Érdekes, most senki sem nyafog: "húúú, 26dB, de hangos lesz" és akkor a második 2000rpm-es értéket meg sem említem.

Nem találták fel a spanyol viaszt, csak átvettek egy jól bevált megoldást.

(#7) yakuza.tora


yakuza.tora
addikt

Nem nagy durranások... :N

Alléz Olympique de Marseille!

(#8) Haart


Haart
addikt

Milyen dura hogy mindegyik hyper 212 koppintás :D

(#9) #19617792 válasza Ste (#6) üzenetére


#19617792
törölt tag

húúú, 26dB, de hangos lesz

Megfelel? ;] Amíg ezt a 26dB-t csak nagy ritka esetben éri el, addig nem vészes. Ha ThermalTake írta volna ezt, akkor az 126dB lenne. :DDD

(#10) aram01


aram01
nagyúr

egy összehasonlítást megtekintenék mondjuk egy tx3-al :K

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#11) errorcode06 válasza #19617792 (#9) üzenetére


errorcode06
őstag

Azért kíváncsi lennék arra a TT Frio hűtőre is...

a 60dolcsijával kb Scythe mugen árban lesz

[ Szerkesztve ]

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#12) Angel1981


Angel1981
veterán

Nem örülök a tendenciának, hogy lassan mindenki mindent "gyárt".... :(((

[ Szerkesztve ]

(#13) errorcode06 válasza Angel1981 (#12) üzenetére


errorcode06
őstag

Lehet hogy meg kell barátkoznunk vele...

[ Szerkesztve ]

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#14) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Hmmm, talan meg a ket ventis nagy teso tudhat valamit, de sokat nem varnek tole :U

...

(#15) mmdms válasza Devid_81 (#14) üzenetére


mmdms
addikt

A hypertx-ektől sem vártak annyit mint amennyit tudnak. Lehet itt is meglepetés.

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#16) bocsika


bocsika
aktív tag

Ezen mit fejlesztettek? :F

(#17) Peetig


Peetig
csendes tag

Az Arctic Cooling konzolja után már semmin sem lepődök meg, folyamatosan szélesítik a palettát, próbálják a márkanevet mindenhol megjelentetni. Arra viszont kíváncsi lennék, hogy gyárt, vagy gyártat a Corsair.

Compaq Armada 7400.

(#18) Muton válasza bocsika (#16) üzenetére


Muton
addikt

érdekes. ilyen kialakítású hűtőt már vagy három éve lehetett kapni és még halkabbat is. ennyi erővel a kereket is feltalálhatnák megint.

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#19) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

az első Hyper TX, a második ~Hyper 212

a Corsairtől én is többet vártam, de végül is ki akarnak hasítani egy darabot a léghűtéses piacból, ami ezekkel a modellekkel(amik máshol már beváltak :) ) nem lehetetlen.

[ Szerkesztve ]

Aurea mediocritas

(#20) Pubszon


Pubszon
veterán

Nem vagyok elájulva tőlük, nem rosszak, de teljesen átlagosak szerintem... :U

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#21) Peetig válasza AXisBOLD (#19) üzenetére


Peetig
csendes tag

Szerintem főleg a márkához hű vásárló lesz a célpont, meg persze a név csak eladja majd a terméket.

[ Szerkesztve ]

Compaq Armada 7400.

(#22) yakuza.tora válasza Angel1981 (#12) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Mindent? Inkább bármit... :(((

Alléz Olympique de Marseille!

(#23) Korcsii


Korcsii
őstag

ú, micsoda kreativitás...

de rég kommenteltem hírt...

(#24) Mans20


Mans20
addikt

Legalább a lamellák nem sűrűek,ami asszem előnyt jelent.

(#25) Rhino666


Rhino666
őstag

Hirtelen azt hittem AC Freezer 7 Pro másik ventivel, de a brossúra alapján a méretek nem stimmelnek. Vajon ki gyártja ezeket? A Cooler Master? :F

[ Szerkesztve ]

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#26) proci985 válasza Ste (#6) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

arra gondolsz, hogy két 31es az már 34 db?:). tényleg nem lesz hűdehalk. viszont ventitől függően 500-700g lesz a lamella, négy hőcsővel, jól beárazva nem lesz azzal semmi gáz.

a H50ből is eladtak párat, pedig az ár/értékben katasztrófa volt (a csúcs léghűtők mind olcsóbbak és jobbak).

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#27) odorgg


odorgg
addikt

Ugy látom hűtő fronton, már nemnagyon tudnak ujjat mutatni :(

Origin/BF3/BF4/BF1/BF5: odorgg

(#28) bigz válasza AXisBOLD (#19) üzenetére


bigz
tag

Re koppincs: ha arban jobbak, es ugyanazt tudjak, akkor stabil.

Re (#12): Az elmult 3 ev alatt valoszinuleg tobbet valtozott a hardware piac, mint azelott 10 ev alatt - itt nem annyira a valtozasok mertekere, mint a szereplok szamara gombolok. Vagy lehetoseget keresnek az uj piacokban, vagy menedeket. Bacsis cikkei utan nem lepodnek meg, ha az Unilever is belepne a piacra a Signallal.

I <3 Razer Mantis Control.

(#29) Picturemaker válasza Spr1nG (#5) üzenetére


Picturemaker
őstag

Nem akarok kötözködni, de ez csak a gyártónak előny, hiszen kevesebb rezet kell használni hozzá. A legjobb léghűtők fele sem alkalmazza ezt a technikát. Vajon miért?

A Corsair árképzését ismerve ezek a hűtők nem nagyon fogják megérni az árukat.
Ráadásul még a gémer ledet is lespórolták róluk. :)
Vagy az majd később, némi felárért lesz hozzá?

[ Szerkesztve ]

A számítógép rendkívül alkalmas olyan feladatok megoldására, amelyek számítógép nélkül nem is léteznének!

(#30) syberia


syberia
veterán

Hát az biztos hogy ezekre nem cserélem le a Freezer 7-et ;] :P

https://howbad.info/

(#31) CSiMi_


CSiMi_
tag

Szerintem nem egy nagy durranás, ilyesmi már szinte minden nagyobb márkától van... :S
Halkan egy vélemény
(lóf@sz)

EP45 DS3, E8400 E0 (3,78 GHz), OCZ reaper 4GB kit (5-5-5-12 (1120 MHz)), Zotac GTX 260, OCZ 500W-táp Razer DeathAdder v2 (3500dpi), Logitech G35, LG flatron 22' 1080p .

(#32) Bluegene


Bluegene
addikt

nem hiszem h egy hyper tx3-tól sokkal jobb lenne

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#33) Duree


Duree
veterán

Nagyon átlagos formája van
Nem tudom miben tudna többet a konkurens megoldásoktól

duree54

(#34) #19617792 válasza Bluegene (#32) üzenetére


#19617792
törölt tag

Ezeken 12 cm-es ventik vannak, meg nagyobbak is a TX3-nál. Egy biztos, a CM-nél nem nehéz halkabbnak lenni. :DDD

(#35) Bluegene válasza #19617792 (#34) üzenetére


Bluegene
addikt

nekem tx2-esem volt, és nagyon halk volt, főleg miután leszabályoztam hangtalan volt

a tx2-es kiváló hűtő, kicsi de azt tudja mint a nagyok

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#36) #19617792 válasza Bluegene (#35) üzenetére


#19617792
törölt tag

Hangtalan? Akkor lenne, ha nem lenne rajta venti, sőt ha az egész gépben nem lenne venti. Egy venti sohasem hangtalan, legfeljebb nagyon csendes. Meg aztán kétmagoson lehet, hogy leszabályozva is jó, de mi van ha egy tuningolt Quadra, pl Q6600-ra tesszük? Kicsi, de nem tudja azt, mint az igazi nagyok. Nehogymár jobb legyen a TX2, mint egy TRUE, ez hülyeség... A TX2 az árához képest oké, kétmagosra ált elég, de azért ne szálljunk el tőle.

[ Szerkesztve ]

(#37) Bluegene válasza #19617792 (#36) üzenetére


Bluegene
addikt

a hangtalan az hogy a gépből nem hallatszik ki, persze 3 cm-re hallatszik okos tóni

tudja azt amit a nagyok nézd meg a ph-s tesztet, talán csak az Asus Silent knight-ot nem veri, de az össze tőle 2X-3X annyiba kerülő csicsát elveri

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#38) #19617792 válasza Bluegene (#37) üzenetére


#19617792
törölt tag

Attól, hogy nem hallatszik ki, még van hangja, csak más elnyomja. És ne személyeskedj.

Lehet, hogy a PH! tesztben nem verték el, na de, mekkora rpm-mel ment is a TX2 ventije? 2000-rel, míg mások 1200-1600. Nem mindegy. Nem kell elszállni ettől a hűtőtől. Áráért jó, de Quad-Core procihoz kevés, pláne tuningolva.

(#39) Bluegene válasza #19617792 (#38) üzenetére


Bluegene
addikt

akinek nem inge nem veszi magára

egyébként felvilágosítalak hogy Q6600-assal is megbírkózik(aki megvette tőlem arra rakta), de a 45 nanos quadoknak bőven jó

de felesleges erről beszélnünk, hisz neked soha nem volt ilyened, velem ellentétben, így tapasztalatod sincs, és akkor még engem próbálsz meggyőzni

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#40) #19617792 válasza Bluegene (#39) üzenetére


#19617792
törölt tag

Megbírkózik, de milyen hangerővel? Lehet, hogy visít a Quad felett, de egy komoly hűtő meg csendben végzi a dolgát. Van egy régi CM hűtőm, Hyper 48 és tapasztalatból mondom, hogy iszonyat hangos. Sok CM ventit hallottam és mind veszett hangos volt, nem szélzaj, hanem motorzaj. Egyékbént TX2 kategóriájú hűtőm van.

[ Szerkesztve ]

(#41) Bluegene válasza #19617792 (#40) üzenetére


Bluegene
addikt

ez hihetetlen, h nem adod fel

a TX2 kategóriájú hűtő mit is takar? TX-2-est? Cooler Mastert? Nem, nekem viszont TX2-esem volt, látom neked másfajta van

úgyhogy felesleges és értelmetlen folytatni, a fórumban is agyondicséri mindenki a TX-2-est, én is jókat tudok mondani ról, sajnálhatod h nem ilyet vettél, ennyi, PH tesztgyőztes is volt

akkor rosszul döntöttél :))

[ Szerkesztve ]

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#42) #19617792 válasza Bluegene (#41) üzenetére


#19617792
törölt tag

Freezer 7 Pro, ugyanaz az a kategória.

Lehet, hogy dicsérik, leszámítva, hogy némelyiknél törik a lapát (széria kérdése), a felfogatás elhajlítja a lapot. Mondjuk ez utóbbi nem a TX2 hibája, hanem azoké akik ezt a műanyag pöckös hülyeséget kitalálták. A jóöreg csavaros, merevítős felfogatás az igazi. :K

Te meg azt hajtogatod, hogy a TX2 az "isten", mindennél jobb.

[ Szerkesztve ]

(#43) Bluegene válasza #19617792 (#42) üzenetére


Bluegene
addikt

csak más gyártó, az nem ugyanaz, ezt egy 5éves is tudná, remélem nem kell megmagyaráznom

nézz olyat amit nem próbáltál ne mondj itéletet, hány éves is vagy? 13?
:DDD

az hogy volt hasonló dolgaid egy dolog, de a konkrét termékret nem próbáltad

na, nem az visít az, miről beszélsz? látszik hogy még nem volt dolgod a tx2-essel különben dicsérnéd :K

#44: én itt befejeztem, legyen tiéd az utolsó szó

[ Szerkesztve ]

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#44) #19617792 válasza Bluegene (#43) üzenetére


#19617792
törölt tag

Azért olyan sok különbség nincs köztük. Csak a venti az igazi eltérés. Ha lenne TX2-m, tuti, hogy a gyári ventije azonnal repült volna a fenébe. :DDD Pl a hűtőmről le is vettem a ventit. 1-2 fokkal lett melegebb, az meg nem számít. Következőleg valami nagy hűtőt veszek, pl Mugent, Z600-at, stb.

Én egy percig sem mondtam, hogy szar lenne. Csak annyit, hogy túl van hypeolva. Egyszerű hűtő, jó pénzért, de a csúcshűtőket nem éri el.

[ Szerkesztve ]

(#45) JanR


JanR
addikt

Engem valahogy a kepek nem gyoztek meg, de ujdonsagot sem latok :)

(#46) setherian


setherian
tag

azért nem mindegy hogy ki mit hűt és mivel, lehet itt vitába szálni, de mind személyre szabott és értelmetlen 2 különbözőt egy kategóriába venni
ezek a hűtők meg tényleg sablonok, de ha árban is hasonló, lehet lesznek akik nem ijednek meg az újdonságtól és elindítják a piacot, de az nem én leszek, legalábbis nem ezekkel :)

TX3 powa ;)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.