Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GALARDO


GALARDO
addikt

De hiányoznak, ezek a fizikai híváskezelő gombok. :O

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#2) s4tch válasza GALARDO (#1) üzenetére


s4tch
veterán

Ugyanezt akartam írni. Piros-zöld gombot minden droidra!

(#3) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Vastagon fogott a toll árazáskor.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4) Rav3n02


Rav3n02
senior tag

Nagy kár a belsőért :( Ennyi pénzért többet várnék, mert kívülről nagyon tetszetős ;]

(#5) Zolesz007 válasza GALARDO (#1) üzenetére


Zolesz007
őstag

+1

Fold 5

(#6) Kattt01


Kattt01
tag

Az mondjuk nehezíti a dolgukat, hogy mondjuk Európában nem épp könnyű ilyeneket beszerezni, hivatalosan legalábbis szinte kizárt.

Mondjuk ez itt egy kis stilisztikai hiba, mondjuk.

(#7) Angel1981 válasza leslieke (#3) üzenetére


Angel1981
veterán

Szerintem meg nem - figyelembe véve a külső kialakítást.
Hiába, hogy kicsit elavult a hardver meg a szoftver, szerintem abszolút megérheti az árát annak, akinek valóban szüksége van strapabíró mobilra.

(#8) leslieke válasza Angel1981 (#7) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szerintem pont az elavult belső miatt drága.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9) geri|


geri|
aktív tag

nagyon állat :)

LiveStrong

(#10) Kobaljov


Kobaljov
senior tag

Olcsóbb alternatívaként egy jó strapatokkal egy "mezei", gyorsabb okostelefont is strapabíróvá lehet tenni

(#11) hgghyxo válasza Kobaljov (#10) üzenetére


hgghyxo
csendes tag

Defy + massziv tok hozza, es voala ! :D

(#12) hadrian77


hadrian77
csendes tag

Ha a Casio a G'Zone telefonokat Európában is használhatóvá tenné...

(#13) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Enyhén túlárazták, ennyiért már kaphatott volna normális belsőt.

<< Heimdal >>

(#14) szentespeter


szentespeter
tag

Drága egy terepdroid... De tetszik a külseje .

/Sony Xperia Z/ PÜ-re illik válaszolni...

(#15) pranksta


pranksta
tag

Mi olyan nagy szám abban,hogy kibírja,ha másfél méter magasról betonra ejted?a nokia 6303amat nem egyszer ejtettem le és csak egy kis karcolás van rajta..

dubito ergo sum

(#16) poci76


poci76
aktív tag

Nem érdemes ezt a telefont az elektronikai cégek termékei szemszögéből nézni. A Caterpillar a világ egyik legnagyobb vállalata, tavaly több mint 60 milliárd dollár volt a bevétele. Építőipari és bányagépekkel, dízel és gázmotorokkal, ipari gázturbinákkal, dízel-elektromos mozdonyokkal foglalkoznak. Amilyen piacra a telefont szánják, az a fontos, hogy ne menjen tönkre, ha átmegy rajta a lánctalpas, ne menjen tele szénporral, ne menjen tönkre, ha olajos lesz, stb. Nem szempont a négymagos processzor vagy a HD felbontás, a munkásoknak, mérnököknek kell, hogy tudjanak e-mailt írni/olvasni, stb.

(#17) jericho69


jericho69
tag

A videó felvétel megtekintéséhez nem működik az "ITT" link.

(#18) Danny750 válasza hgghyxo (#11) üzenetére


Danny750
őstag

Legyen inkább xperia active vagy go + valami frankó tok! (defy-k nem az ütés+vízállóságukról
híresek...)
Jó készüléket lenne kb. 60k-ért!

[ Szerkesztve ]

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#19) Rusi válasza jericho69 (#17) üzenetére


Rusi
senior tag

Javítva.

Mobilaréna (2010-2017)

(#20) Munszu360


Munszu360
csendes tag

Ez úgy néz ki, mint amivel ölni lehet, annyi anyag van benne. :D

(#21) persil válasza Rusi (#19) üzenetére


persil
nagyúr

Tudom, hogy nehéz minden igényt kielégíteni, meg a különféle mobilokat beszerezni, de egy strapamobil tesztje "strapa" nélkül nem sokat ér.

Most kiderült, hogy egy 800mhz-es android mit tud(eddig is tudtuk), kiderül, hogy szar a fényképezője(jah, strapamobil), szar a hangja(hát igen, ez sem meglepetés) és, hogy mocskosul túl van árazva(sokszor ez is alap.).
De, hogy mit bír, arról fogalmunk sincs. Leejthetem másfél méterről... Ez semmit nem mond. Anno az iPhone 4s-t a megvásárlás hetében, elővétel helyett konkrétan kirántottam a zsebemből, mint egy cowboy. Az nem másfél méter volt... Az lenne a csúfos, ha ezt nem bírná ki egy mobil.
A külső masszivitás meg megint zsákbamacska.

Egyszer volt egy baromi jó samsung vs sonim törésteszt. Na egyrészt kiderült, hogy hiába látszik valami ellenállóbbnak, ha nem az. Másrészt meg egy strapamobil teszt erről kéne szóljon.

Félreértés ne essék, tudom, hogy nem ilyen egyszerű a dolog és a tesztjeiteket is imádom, csak strapamobilok esetében hiányzik egy kis szadi, mert az a legfontosabb.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#22) ge.k.ko


ge.k.ko
tag

Gyereknek nagyon jó lenne, ha nem lenne ilyen frusztrálóan vacak a belbecs.

Ami a tesztet illeti, érdekes, nekem az, hogy alap Android maximális pontot ér, ugyan úgy az is, ha nincs telepakolva a ROM törölhetetlen alkalmazásokkal, widgetekkel. Minek? Ott a Play, aki amit akar - ízlésének pénztárcájának megfelelően.

G.

(#23) jimhun


jimhun
senior tag

Erdekes hogy egy Xperia Active is IP67-es minositessel rendelkezik meg ez is. Kinezetre meg eleg negy kulonbseg van a ketto kozott, az Active legalabb ugy nez ki mint egy telefon...

(#24) IstN


IstN
tag

Nekem bejövős. Asszonynak is ilyen HW-vel ellátott telója van és amire ő használja, illetve én is használnám, épp elég. Az ára jobban aggaszt. (a másfél méteres betonra ejtés története meg tényleg nem egy utánozhatatlan artistamutatvány) De a fizikai "felveszem és leteszem" gombokért külön pont jár /végre van mit nyomkodni és nem úgy érzem magam mint amikor egy zsíros tepsin matatok:)/.

[ Szerkesztve ]

Senki sem úgy született, hogy profi legyen bármiben is.

(#25) Borosz


Borosz
senior tag

"Erősen hatjva azért ez sem bírja 1,5 napnál tovább, de kicsit visszafogva már a 2 nap nem nehéz ügy."
Megint nem értek valamit.. Ha valaki ilyet gyárt és teszem fel hegymászóknak is ajánlja, a szerencsétlen mászó hogy a bánatba tölti fel a hegy tetején, mert ilyen hamar lemerül még a 2000-es akku is? Röhej.

(#26) persil válasza Borosz (#25) üzenetére


persil
nagyúr

Pláne, hogy egy ilyen telón esetében már az a plusz pár miliméter vastagodás nem sok vizet zavarna.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#27) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Uhhh ezzel a cuccal konkrétan ölni lehet: És ehhez hasonlóan az árával is lehet áldozatokat szedni. Mit gondoltak ezek nem tudom.......

All→M8

(#28) Probber


Probber
őstag

"Ez egyébként nem Gorilla Glass, hanem a japán Asahi által gyártott edzett üveg, de jó eséllyel legalább ugyanannyira ellenálló."

Inkább reménykedjünk, hogy annál azért jóval ellenállóbb cuccról van itt szó. Félreértés ne essék, nincs probléma a Gorilla Glass-al, csak az inkább a karcolások ellen véd hatékonyan és nem éppen kedveli a külső erős behatásokat (mint pl. ütések, esések).

Egyébként külsőre valóban roppant kéménynek mutatja magát, de egy Sonim ellen valószínűleg egy alapjaiban vesztes háborút indítana (természetesen most nem a "nagy" kijelzőre gondolok itt, hanem a burkolat többi részére).

[ Szerkesztve ]

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#29) Maxentius


Maxentius
addikt

Érdekes színfolt, de a 7227T a francnak se hiányzik. :((

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#30) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

Bejövős egy darab. Ezzel még vitát is lehet nyerni (főleg egy ájfónos ellen), boxernek se utolsó. ;]

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#31) persil válasza Probber (#28) üzenetére


persil
nagyúr

Itt pont egy sonimot gyalázott le a sárga földig a negyed(igen 1/4) annyiba kerülő samsung.

Túl van az a sonim(mint márka) értékelve szerintem. Legalábbis tudásuk nem indokolná az árat.
(na nem mintha ez a cat olcsó lenne :D )

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#32) Probber válasza persil (#31) üzenetére


Probber
őstag

Ezt már láttad? :)

A túlértékeléssel egyetértek.

[ Szerkesztve ]

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#33) csaabz


csaabz
őstag

Nagyon komlyra sikerült! Értékelendő próbálkozás! :K

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#34) nincsisbéla


nincsisbéla
aktív tag

Meg kell hagyni, masszívra sikeredett a kinézete! :D

Mentalita'

(#35) kmisi99


kmisi99
addikt

Mi az hogy nem bírná el a hardver? A jelly beant a 600mhz es zte blade olyan gyönyörűen viszi mint egy felső kategóriás telefon.

(#36) hgghyxo válasza Danny750 (#18) üzenetére


hgghyxo
csendes tag

Nem ertek egyet veled (:
Defy-m van egy eve, + rajtam kivul 4 ismerosomnek, sajat tapasztalat, az enyem mar furdott velem mindenhol, a napi zuhanyzastol elkezdve ( zene hallgatas celjabol ), uszott sorben, toban mindenhol :D es semmi panasz nincs ra. illetve egyik masikra sem, bar mindenki maga dolga melyiket valasztja, en a defy-t ajanlottam (:

(#37) FatalEror


FatalEror
addikt

Nagyon jó "fícsör",hogy el oldalgombbal lehet kapcsolni a világítást,és nem kell a menüben "túrázni".

HardCore is my LifeStyle

(#38) zsolthee válasza pranksta (#15) üzenetére


zsolthee
senior tag

Ja, csak elemeire hullik. :D
A vasat nem tudják normál keretek között eladni, így egy kis tuninggal jó pénzt csinálnak belőle. Egyébként meg nem hiszem, hogy akinek tényleg túlélő telefon kell, azt fogja nézni, hogy milyen képet csinál. Meg nem nyomkodja napi 8 órát és nem a Mhz-eken fog lovagolni.
Nem irodai használatra van kitalálva.

(#39) defi


defi
tag

Lehet hülye kérdés, de ki ennek a telefonnak a célcsoportja ?

LOAD "*",8,1

(#40) Dominó85


Dominó85
veterán

A ZTE Blade-t belepaszíroztak egy atom-brutál-starpabíró külső burokba és máris 5x annyiba kerül, mint egy Blade? Pfff... :C

* Péter - 06302461862 *

(#41) Dominó85 válasza defi (#39) üzenetére


Dominó85
veterán

Az IQ nulla oögksp öztszsgkls jó munkás ember... :))

* Péter - 06302461862 *

(#42) persil válasza Dominó85 (#41) üzenetére


persil
nagyúr

Ez faszság. Azért, mert valaki fizikai munkát végez, még nem lesz kevesebb semmivel.

A célcsoport meg bárki lehet akinek mondjuk olyan a munkája, vagy a hobbija, esetleg komolyabb terepre megy kirándulni stb stb.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#43) Schaaf


Schaaf
csendes tag

Én egyszerűen nem értem. Miért kell minden strapa- luxus és 2 simes mobilnak kötelezően gyatra hw és sw? Ez valami furcsa divat?

(#44) persil válasza Schaaf (#43) üzenetére


persil
nagyúr

Az lehet benne, hogy a 2 sim és a strapa "extra" feature(végül is mondhatjuk, hogy ezeket nem lehet elvárni egy tök átlag mobiltól, mert egyszerűen nincs rá mindenkinek igénye) és amíg pusztán ezekért az extrákért kiadja valaki ezt a pénzt, addig a gyártónak sem kell több energiát belefeccolnia.sajnos

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#45) defi válasza persil (#42) üzenetére


defi
tag

A túrázóknak azért sztem kevés a 1,5-2nap üzemidő.
Munkás telefonnál meg szerintem a 3310-nél jobb nincs :D
Ezért nem értem most ez kinek is, bár ez csak az én meglátásom...

LOAD "*",8,1

(#46) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Elég komoly szerkezet. Szerintem simán megéri a pénzét. Elvégre akinek erre van szüksége nem talál jobbat.

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#47) persil válasza defi (#45) üzenetére


persil
nagyúr

"kevés a 1,5-2nap üzemidő."

Hát igen, ezt a részét valóban el sikerült keferinteni, pedig pont ennél a telónál nem számítana az a +3-4mm vastagság egy mondjuk kétszer ekkora akksiért.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#48) Dominó85 válasza persil (#42) üzenetére


Dominó85
veterán

Sajna nem vetted a lapot (poént). A HSZ-emmel arra akartam rámutatni, hogy konkrétan senkinek sem jó egy ilyen teló. Ahogy mások is említették, túrázóknak kevés az üzemideje. Munkásoknak még jól jöhetne, bár ha egy beton darabra esik és pont a kijelzőt találja telibe (hiába az hogy ezeknek a súlypontozása más), annak is annyi. A HW az meg aztán a vicc kategória 2012-ben. A Bladem zökkenőmentesebben fut, mint ez a 100k-s csoda. No és itt érkeztünk el a másik hibaforráshoz. 100k? Ez most valami vicc? Akkor már az igényesebbje vesz egy Iphone 4-et vagy minimum 2 magos droidot. Ebben az esetben, hogy 100k, még az sem előny, hogy dual simes. Mit kezd vele, ha xar a HW alatta? Mindegy. Ez a "teló" vagy inkább "fél tégla" egy elszúrt koncepció torszüleménye igencsak mellé árazva. ;)

* Péter - 06302461862 *

(#49) zombinyul


zombinyul
addikt

OFF:"A szoftveres oldalt az Android 2.3.5-ös
verziója fogja össze, aminél újabbat nem
is nagyon várhatunk, hiszen nem bírná el
a hardver. "
A gyengébb X8-asomon minden probléma nélkül fut a 2.3.7 OFF vége.
Nagyon nagyon drága, minőségileg valóban ütősnek tűnik még képek alapján is, de ennyit nem ér. A hw érthető, ez jóval kevesebbet kér enni mint egy 1 gigás Snapdragon Andero 205-tel (akár). Nagy kalandoroknak meg eleve ez bőven elég. :)

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#50) aram01


aram01
nagyúr

marha nagy krumpli drágán

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.