Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Somatom


Somatom
veterán

Ikább Androidon egérkezeléssel és duplakoppos nagyítással próbálna hódítani!

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#2) Hieronymus válasza Somatom (#1) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Abban se pénz, se haszon.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#3) Somatom válasza Hieronymus (#2) üzenetére


Somatom
veterán

Akkor nem értem, hogy minek kezdtek bele egy ingyenes böngésző fejlesztésébe. Azzal tényleg csak a meló van.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#4) Hieronymus válasza Somatom (#3) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

A Google támogatta a böngésző fejlesztés anyagilag, hogy a sajátja legyen az alapértelmezett keresőmotor.
Ez a vonat akkor ment el, amikor Chrome élre tört.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#5) Somatom válasza Hieronymus (#4) üzenetére


Somatom
veterán

De, ha nem fejlesztik az Operat, akkor az emberek mást használnak és akkor b.6.ják a cashback -jüket. Mellesleg a Chrome -ot lehet egérrel kezelni. Mondjuk, én akkor használnék Chrome -ot, ha az maradna az egyetlen böngésző. Szerencsére a Firefoxot is lehet Androidon egérrel kezelni. Persze, annak is vannak hiányosságai. Jelenleg nincs Androidra tuti böngésző.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#6) Hieronymus válasza Somatom (#5) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Ja, pótcselekvés.
Nincs lóvé már megfizetni a böngésző fejlesztést. Ha ezzel a fejlesztéssel bevételhez jutnak, lehet a böngészőre koncentrálni. A Firefox is hasonló problémával küzd.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#7) azbest válasza Somatom (#5) üzenetére


azbest
félisten

A poén, hogy az opera is chromium felett egy skin és pár plusz szolgáltatás már sok éve.
Nekem úgy hangzik, hogy a hír lényegében azt jelenti, hogy egy előre telepített kuponozós addon lesz az operában ezentúl.

Az ilyen kuponozás meg általában arról szól, hogy vásárlási szokások megosztásáért cserében kedvezményt kapnak a vásárlók.

[ Szerkesztve ]

(#8) MMSZoli


MMSZoli
tag

Én a PC-n évek óta Operát használok, és sokkal gyorsabb mint a Firefox (főleg az indulás) és sokkal kényelmesebb én intuitívabb a felülete, mint a Chrome-é. Mobilon is nagyon régóta használom, már Symbian-on ezt toltam, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Ha még pénzt is szerzek vele, annál jobb (bár a három említett bolt nem fedi le az igényeimet, de talán majd bővül.). Egyszer egy külföldi (olasz) látogatónk szentségelt a Chrome lassúsága miatt (nálunk roamingolt), és javasoltam hogy próbálja ki az Operát az adattömörítő szolgáltatásával. Másnap reggel újságolta, hogy sok érdekes dolgot látott nálunk, de az Opera miatt már önmagában megérte eljönni (mármint hogy kapott róla infót).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.