Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) cappa72 válasza kosturica (#150) üzenetére


cappa72
nagyúr

Persze. A scatter ettől nem változik. :)

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#152) kosturica válasza cappa72 (#151) üzenetére


kosturica
őstag

Még annyit, hogy ha sor kerül rá, akkor előbb a CWM-et rakjam fel -mentés, stb- aztán a TWPR-t?

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#153) Raqueia válasza cappa72 (#148) üzenetére


Raqueia
tag

Megvolt a cwm restore föpróba. Tökéletes! Még1szer kösz.

voltak: Defy Plus>Amoi N821>Amoi N828>Zopo zp810>Vowney V5>Huawei G700>Xiaomi Redmi Note>Jiayu G4S, van LG L90 dual, meg nyugi :)

(#154) cappa72 válasza Raqueia (#153) üzenetére


cappa72
nagyúr

Örülök :) :DD

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#155) paolinho


paolinho
őstag

Kedves cappa72!
Nekem a napokban fog befutni egy AMOI n828, amit sajnos egy kicsit figyelmetlenül rendeltem meg a Tmallbox-tól, és így nem lesz rajta magyar nyelv, de legalább rootolva van. MOst igyekszem előre összeszedni minden olyan tudnivalót, amivel "felhasználó baráttá" tudom majd tenni a kütyüt, hogy ne akkor kelljen kapkodnom.
Csak az egyértelműsítés kedvéért engedd meg, hogy megkérdezzem, hogy ez esetben a teendőim a következők?
1. Az MTKDroidTool-lal létrehozok egy scatter fájlt.
2. A Flash Tool 4-gyel lecserélem a gyári recovery-t az általadira. (természetesen a gyárit backup-olom előtte)
3. Leszedek (pl. a Needrom-ról) egy ROM-ot, amit szintén flash-elek
4. mielőtt újraindítanám, Kínai szofeltávolítót is ráindítok, aztán reboot.
5. ezt követheti a magyarítás hungobungo módszerével

Jól összegeztem eddig? Még egy kérdés? Arra nincs még infód, hogy a V970-hez hasonló módon a Flash Tool-lal lehet-e particionálni ezt a készüléket, mert, ha igen, azt gondolom, még a ROM csere előtt kell megoldani.
Előre is köszi a válaszod.
Üdv, Pali

[ Szerkesztve ]

(#156) paolinho


paolinho
őstag

Ja, és még egy kérdés: Mi a különbség a TWPR recovery illetve a CWM recovery között?

(#157) cappa72 válasza paolinho (#155) üzenetére


cappa72
nagyúr

1. Az MTKDroidTool-lal létrehozok egy scatter fájlt.
Igen, ez egy fontos lépés, a scatter kelleni fog flash-eléshez. Ehhez kelleni fog az engedélyezett usb-hibakeresés (usb-debug) mód a telefonon.

2. A Flash Tool 4-gyel lecserélem a gyári recovery-t az általadira. (természetesen a gyárit backup-olom előtte)
Ha már root a készüléked, akkor érdemesebb a Mobileuncletools (ingyenes, marketes) programmal feltettni, az egyszerűbb.
De valóban meg lehet tenni flashtool-lal is.

3. Leszedek (pl. a Needrom-ról) egy ROM-ot, amit szintén flash-elek
Igen, de a preloader és dsp_bp (ha van ilyen, mert az újabbaknál már nem szokott lenni) részeket sose pipáld be, illetve, ha már van CWM recovery, akkor az elől is szedd ki a pipát, nehogy lecseréld valami kínaira ;)

4. mielőtt újraindítanám, Kínai szofeltávolítót is ráindítok, aztán reboot.
Igen, ezt is CWM-ből kell megtenni.

5. ezt követheti a magyarítás hungobungo módszerével
Hungobungo módszerét nem ismerem, de ha jól tudom, akkor az csak a zip-es rom-ok esetén tudja a magyarítást. Ebben nem tudok segíteni.

Arra nincs még infód, hogy a V970-hez hasonló módon a Flash Tool-lal lehet-e particionálni ezt a készüléket, mert, ha igen, azt gondolom, még a ROM csere előtt kell megoldani.
Erre van egy alkalmazás, ami MTK6577 esetén működőképes. Lásd lalszi leírása erről. Sajnos nincs tapasztalatom – és még nem is olvastam -, hogy 6589-en működik-e.

A TWPR és a CWM recovery között a különbséget nem ismerem, annyi bizonyos, hogy a TWPR esetén az érintőképernyő is használatos.
Állítólag többféle zip-es romot tud kezelni, mint a CWM.

Én CWM-et használok.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#158) paolinho válasza cappa72 (#157) üzenetére


paolinho
őstag

Köszi szépen a segítséget!

(#159) paolinho válasza cappa72 (#157) üzenetére


paolinho
őstag

Bocsi, de volna még egy(két) kérdésem. A Mobileuncletools-sal (nekem ez egyszerűbbnek tűnik tényleg, mint a Flash Tool) a CWM-et tök egyszerűen csak úgy kell feltennem, hogy a Zip fájlt felmásolom az SD gyökérkönyvtárba, majd onnan a progiból indítom a frissítést? De ilyenkor hogy tudom lementeni a gyári recovery-t? Vagy arra már nem lesz szükség később?

A másik, hogy egy fórumtársól kapok egy mentett ROM-ot (ua. olyan a telója, mint az enyém -AMOI n828-, csak az övé magyar nyelvvel érkezett), szóval, ilyenkor CWM recoveryvel az SDkarira helyezett romot csak tök simán telepítem, és már rendben is a dolog, vagy van esetleg olyan körülmény, amire figyelni kell?

[ Szerkesztve ]

(#160) cappa72 válasza paolinho (#159) üzenetére


cappa72
nagyúr

Bocsi, de volna még egy(két) kérdésem. A Mobileuncletools-sal (nekem ez egyszerűbbnek tűnik tényleg, mint a Flash Tool) a CWM-et tök egyszerűen csak úgy kell feltennem, hogy a Zip fájlt felmásolom az SD gyökérkönyvtárba, majd onnan a progiból indítom a frissítést?
Nem .zip, hanem .img formátum, és igen az sd kártya, annak is a fő könyvtárába kell felmásolni. A telefont normál módban indítod, aztán elindítod a MobileUncleTools-t, és a recovery update menüpontot választod.
Ekkor jelenik meg az a recovery név, amit lementettél az SD gyökerébe. Kiválasztod, engedélyezet és ha felajánlja, hogy akkor “reboot recovery”, akkor vársz pár másodpercet, és OK.

De ilyenkor hogy tudom lementeni a gyári recovery-t?
Először kell a gyárit lementeni, utána kell az új recovery-t feltenni.
Ha a gyári recovery-t le akarod menteni, akkor root-olt telefon esetén terminálban (vagy adb-n keresztül) kell egy parancs:
dd if=/dev/block/mmcblk0 of=/storage/sdcard0/stock-recovery.img bs=1024 count=6144 skip=40448
Vagy arra már nem lesz szükség később?
Garanciális kérdéseknél felmerülhet, hogy úgy kell visszaküldeni a telefont, ahogy kaptad. Ekkor lehet szükség a gyári recovery-re.

A másik, hogy egy fórumtársól kapok egy mentett ROM-ot (ua. olyan a telója, mint az enyém -AMOI n828-, csak az övé magyar nyelvvel érkezett), szóval, ilyenkor CWM recoveryvel az SDkarira helyezett romot csak tök simán telepítem, és már rendben is a dolog, vagy van esetleg olyan körülmény, amire figyelni kell?
Első fontos, hogy a saját rendszeredről csinálsz egy CWM mentést! Ez a legfontosabb!
A CWM recovery-vel mentést lehet csinálni a rom-ról. Ha mások mentését szeretnéd használni, akkor arra kell figyelni, hogy a visszaállítást csak 2 részre csináld meg. Az egyik a boot-.img, a másik pedig a system.
Másik fontos, hogy csak akkor fogod tudni normálisan másolgatni a CWM-mes mentéseket, hogyha tar változatban mentették és nem blob váloztatban.
Hogyan:
Átmásold az ismerős mentését a telefonod sd kártyájára: /clockworkmod/backup/ könyvtárba.
Elindítod a recovery-t.
Backup and restore -> advanced restore -> /boot -> OK
Backup and restore -> advanced restore -> /system -> OK

Ezek után már az ismerősöd rendszere köszön be.

A data-t ne állítsd vissza az övéről, mert abban szerepel az imei. Ha pedig két külön telefon bejelentkezik egy imei számon, akkor mindkettőt tiltja a szolgáltató.

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#161) paolinho válasza cappa72 (#160) üzenetére


paolinho
őstag

Okay, a CMW recovery, az img kiterjesztés, ezzel nem lesz gond. De jól értem, hogy előtte a gyári recovery lementéséhez akkor pl. a Terminal Emulator progival az általad leírt adatokat beírva tudom az SD-re menteni a recovery-t?
Ezt követően megy fel a CWM-ed, amivel csinálok egy mentést az egész fent lévő gyári ROM-ról.
Eztán pedig szintén a CWM-dal az általad írt módon felrakom a kapott ROM egy részét. A boot-ot, és a system-et.
Viszont ami a lementett és elküldött ROM-ot illeti, én azt 1 db zip formátumban kaptam. Ezek szerint én ezt kicsomagolom az sd kártya: /clockworkmod/backup/ könyvtárba?
Ebben az alábbi fájlok találhatók konrétan. Szóval csak a boot-ot, és a system-et "piszkálom", a többit akár törölhetem is onnan?

.android_secure.vfat.tar 0 bytes
.android_secure.vfat.tar.a 1.5 KB
boot.img 6 MB
cache.ext4.tar 0 bytes
cache.ext4.tar.a 15.5 KB
data.ext4.tar 0 bytes
data.ext4.tar.a 2 KB
nandroid.md5 510 bytes
recovery.img 6 MB
system.ext4.tar 0 bytes
system.ext4.tar.a 597.3 MB

Kérlek ne haragudj, hogy ilyen tudatlan vagyok, de nagyon igyekszem megérteni ezt az egészet, hogy egy saját magamra kompatibilis telót tudjak kihozni a készülékből.

(#162) cappa72 válasza paolinho (#161) üzenetére


cappa72
nagyúr

Jól érted, úgy látom :)

Annyi kiegészítés még előtte, hogy
Ezek szerint én ezt kicsomagolom az sd kártya: /clockworkmod/backup/ könyvtárba?
Ne közvetlenül a /clockworkmod/backup/ könyvtárba csomagold ki a zip-et, hanem csinálj egy könvtárat ide, pl. kapott-rom vagy ilyesmi néven, így tudni fogod, melyik a kapott rom. (/clockworkmod/backup/kapott-rom)

A többit fájlt se töröld onnan, mert a nandroid.md5 tartalmazza azoknak az információit is, így ha magukat a fájlokat törlöd, akkor hibával elszáll a visszaállítás - el sem kezdi, azt írja, hogy "md5 mismatch".

Kérlek ne haragudj, hogy ilyen tudatlan vagyok
Én is csak tavaly kezdtem. Segítettek, olvastam, stb :)

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#163) paolinho válasza cappa72 (#162) üzenetére


paolinho
őstag

Köszi szépen :)

(#164) paolinho válasza cappa72 (#162) üzenetére


paolinho
őstag

Bocs, de a system fájlok közül csak a nagy kiterjesztésű tar fájlt kell telepíteni, vagy a 0 bájt méretű kicsit is indítani kell?
system.ext4.tar 0 bytes
system.ext4.tar.a 597.3 MB

(#165) cappa72 válasza paolinho (#164) üzenetére


cappa72
nagyúr

Neked nem kell törődni azzal, hogy milyen fájlok vannak ott.
Azt elintézi a CWM. Lényeg, hogy maradjon ott az összes fájl.
Ha a /system visszaállítását választod, nem kell mást tenned.

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#166) kosturica válasza cappa72 (#147) üzenetére


kosturica
őstag

Szia!
Szedd le ezt a linket szerintem, mert ez nyírta ki a telefonom sim részét. Az imei elszállt, ez még visszaállítható lenne, de nem érzékel kártyát egyáltalán azóta.

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#167) cappa72 válasza kosturica (#166) üzenetére


cappa72
nagyúr

A goophone I9-es TWPR-re gondolsz?
Ok, leszedem.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#168) kosturica válasza cappa72 (#167) üzenetére


kosturica
őstag

Arra gondolok!
Próbálnék egy gyári romot feltenni a flash tools-szal, de állandóan ezzel a hibaüzenettel száll el, ami a képen van. Driver fent van. Van valami ötleted?

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#169) cappa72 válasza kosturica (#168) üzenetére


cappa72
nagyúr

Win-ben nem vagyok otthon...
De az xda-n egyértelműen driver hibát írnak erre.[link]

Viszont, hogy esetleg tényleg működő recovery-t lehessen varázsolni, ahhoz kellene a /proc/dumchar_info fájl. Ez anno elmaradt, lehet, hogy a partyciók helyes csatolása okozott gondot.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#170) kosturica válasza cappa72 (#169) üzenetére


kosturica
őstag

Tényleg működő CWM recovery van rajta, csak megsérülhetett valami a hibás partíciókiosztás által, ezért nem lát sim kártyát! Nekem az is jó,ha linuxban vagy otthon, csak oldjuk meg! Ehhez meg elképzelhető, hogy személyes kontakt kell! Budapesten lakom!

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#171) cappa72 válasza kosturica (#170) üzenetére


cappa72
nagyúr

Töröltem a linket.
Szerintem ha bp-i vagy, akkor hamarabb találsz ottani segítséget, mert Tbánya ugyan nincs messze, de azért közel sincs.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#172) cappa72 válasza kosturica (#170) üzenetére


cappa72
nagyúr

Látom, közben megoldottad.
Gratulálok. :C

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#173) paolinho válasza cappa72 (#160) üzenetére


paolinho
őstag

Bocsi cappa, de nekem a Terminal Emulatorban ez a beírás "dd if=/dev/block/mmcblk0 of=/storage/sdcard0/stock-recovery.img bs=1024 count=6144 skip=40448" beírás ezt eredményezete: cannot oppen for read: Permission denied
Mit csináltam rosszul?

(#174) paolinho


paolinho
őstag

Na most kezdődnek a bajok nálam. Történt ugyan is először, hogy nem volt tisztázott számomra, hogy root-olt volt-e a telo vagy sem. Ugyanis a MobileUncleTool azt írta ki, hogy unroot. Na, gondoltam, akkor első körben root-olom. Ráeresztettem az által is ajánlott Bin4ry-t, ami molyolt vele egy keveset, aztán nem történt semmi. Lényeg, a lényeg, hogy addig ügyeskedtem, amíg azt vettem észre, hogy a Recovery Mode-ban indítva megjelenik egy kis Android figura piros felkiáltójellel, és azt írja ki, hogy no Command. Ez meg mi a fene?
Persze hidd el, próbálkoztam a Terminal Emulator-ral előtte, de azzal sem jutottam semmire, de ezt már írtam fentebb. Most pl. ha akku nélkül csatlakoztatom a telót a PC-ez, le-föl ugrál az eszközkezelő, és az USB-vezérlők legfelső sorában sárga felkiáltójellel- USB Device(VID_1f3a_PID_efe8) szöveg van, és hiába próbálom összehozni az USB driverekkel, nem változik a helyzet. Van valami tipp esetleg ezekre a hibákra?

(#175) cappa72 válasza paolinho (#174) üzenetére


cappa72
nagyúr

Nagyon úgy néz ki, hogy a bin4ry root nem bír el az mtk6589-es platformmal.
Ez miatt nem is root-olt a telefonod. (Ez miatt volt sikertelen a terminálos parancs is)
Viszont HXY által linkel módszer jónak tűnik. (Még nem próbáltam.)

Gyanítom, hogy nem CWM recovery van fent neked, hanem valami más.

Win-es hibákra nem tudok reagálni.

Viszont a 828-ra már készítettem CWM recovery-t, nem kell már lemened semmit. Illetve mégis. A scarret file-t saját magadnak. Azt pedig MTKDroidtools-szal tudod megtenni.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#176) kosturica


kosturica
őstag

Kínai nyelvű cwm recovery image-ből nem tudnál csinálni angol nyelvűt? :)

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#177) cappa72 válasza kosturica (#176) üzenetére


cappa72
nagyúr

Oly módon, hogy "csak" lefordítani, olyat nem :(
A binárisban vannak a tyúklábak, és hát sajnos azt nem tudom visszanyerni.

Pedig jól jönne, ha tudnám.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#178) gabor#


gabor#
tag

Szia
A 6.0.2.x -től van benne a create image zip funkció?
köszi
Gabor

(#179) paolinho


paolinho
őstag

Az lenne a kérdésem, hogy amikor a CWM-ből (próba képen) felteszek egy gyári ROM-ot, mi lehet az oka annak, hogy a telefon unroot-tá válik, valamint eltűnik a CWM? Egész pontosan a gyári ROM magyarítása után ez a ROM generálta ezt a galibát. Na jó, Flash Tool-lal sikerült a CWM-et visszatenni, de ez normális így?

A másik, amit kérdezni szeretnék még, hogy nincs arra mód, hogy az angol CWM-et magyarítani lehessen? Végül is elvagyok az angollal, de a magyar lenne az igazi. Egyébként egy sima recovery.img -nél honnan lehet kideríteni azt, hogy az angol, vagy kínai nyelven fut-e anélkül, hogy fel kellene telepíteni azt?

(#180) Gwent1 válasza paolinho (#179) üzenetére


Gwent1
tag

a gyári rom unroot és amikor visszateszed természetesen ismét az lesz

Xiaomi redmi note 5 global

(#181) kosturica válasza cappa72 (#177) üzenetére


kosturica
őstag

Már ez is megoldva, van angol, HD felbontású CWM recovery-m! :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#182) paolinho válasza Gwent1 (#180) üzenetére


paolinho
őstag

Ezt értem, de miért tűnik el a CWM is ilyenkor? Mert azzal a root nem lenne akadály, és nem kellene ismét flashelni.

(#183) Gwent1 válasza paolinho (#182) üzenetére


Gwent1
tag

lehet a mentésben benne van a recovery is és azt is visszaírja restornál advanced és vedd ki a pipát a recovery elől illetve backup esetén már eleve ne mentsed

Xiaomi redmi note 5 global

(#184) cappa72 válasza paolinho (#182) üzenetére


cappa72
nagyúr

Ha a /system-ben benne van ez a kis patch: recovery-from-boot.p, akkor az szépen felülírja a CWM-et a gyári recovery-vel. (a boot.img-ből kiszedi a kernelt és szépen visszadobja a gyári recovery-t)

[link]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#185) Gwent1 válasza cappa72 (#184) üzenetére


Gwent1
tag

ott a pont :C bár én alapból ki szoktam piszkálni az összes szemetet és utána már nincs gond paolinhonak meg lehet elfelejtettem ezt kipiszkálni ez az én figyelmetlenségem volt

más ide is kiírom ha valakinek van tianjí h890 telefonhoz romja kérem írjon vagy linkelje be

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 5 global

(#186) cappa72 válasza Gwent1 (#185) üzenetére


cappa72
nagyúr

A kínaszoft-eltávolító kinyírja ezeket, érdemes lehet alkamazni :) , persze rögtön az első CWM indítás után.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#187) paolinho válasza cappa72 (#186) üzenetére


paolinho
őstag

Tehát, ha én feltelepítek egy új ROM-ot, akkor mielőtt reboot-olnék, eresszem rá a kínai szoft eltávolítót, és azt követően már megmarad a CWM?

(#188) cappa72 válasza paolinho (#187) üzenetére


cappa72
nagyúr

Pontosan.
De nem csak a recovery miatt, hanem a gyanús appok miatt is érdemes minden pl. needrom-os, és/vagy rom telepítés után lefuttatni.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#189) Gwent1 válasza cappa72 (#188) üzenetére


Gwent1
tag

nála valamiért nem szedte ki kézzel ami eszembe jutott kiszedtem ez nem jutott eszembe :O

Xiaomi redmi note 5 global

(#190) cappa72 válasza Gwent1 (#189) üzenetére


cappa72
nagyúr

Ez viszont fontos visszajelzés, hogy nem feltétlenül működik: tisztázni kellele, hogy miért.
A csatolás miatt?

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#191) Gwent1 válasza cappa72 (#190) üzenetére


Gwent1
tag

Lehet lefutott nem gyomlált nem mentem bele nem nézegettem kigyomláltam kézzel 4.2 android volt és és a cn_app_remover-V2 nevű zip az amit feljebb linkeltél

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 5 global

(#192) paolinho


paolinho
őstag

Na most feltettem egy custom ROM-ut a Needrom-ról. Tök érdekes, mert Xiaomi logo-val köszön be, aztán olyan Miui-s külleme van. Valószínű, hogy visszatérek a gyári Rom-hoz, de még egy picit szórakozgatnék vele. Ennél megmaradt a CWM, viszint a kínai app eltávolító ellenére fosásig tele van kínai programokkal, illetve ikonokkal. Arra tudtok valamit javasolni, hogy ezeket mi módon lehetne eltávolítani? Egyébként érdekes még, hogy unroot a ROM, és CWM-ből a SuperSU_1.25_Pro sem tudta root-oltá tenni. Majd még kínlódok ezzel, hátha találok rá megoldást, de ha van esetleg ötletetek, megköszönném.

(#193) gps76 válasza cappa72 (#190) üzenetére


gps76
őstag

THL W100-at rootoltam,és a scattert felraktam IDE.
Recovery nincs a telefonon azt nem tudok,mert gombkombinációval csak factory-t lehet előcsalni,ha a mobileuncle-val indítom recovery-be,akkor meg a nyitott hasú robot van kínai szöveggel alatta.

(#194) cappa72 válasza gps76 (#193) üzenetére


cappa72
nagyúr

A dumchar info kellene, vagy az MTKDroidTools-os blokktérkép.
A FlashTool readback opcióval ki tudod nyerni a recovery-t

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#195) hzx0


hzx0
aktív tag

Ha sikerül megcsinálni Thl w100 recoweryt nekem is jó lenne. Hétfőre talán nekem is megérkezeik.

(#196) gps76 válasza cappa72 (#194) üzenetére


gps76
őstag

[link] itt a dumchar infó.
Le akarnám menteni a gyári recoveryt,de mikor kell rádugni a telót a gépre,melyik menüpontnál? Mert rádugom amikor a readback-re nyomok semmi nem történik.

[ Szerkesztve ]

(#197) cappa72 válasza gps76 (#196) üzenetére


cappa72
nagyúr

Miután megnyomtad a readback-et, utána szabad csak csatlakoztatni a telefont (a 301-es hsz-ben egészítettem ki)
A 9-es pont sajnos nem sikerült elsőre jól, aztán lejárt a szerkesztési idő.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#198) gps76 válasza cappa72 (#197) üzenetére


gps76
őstag

Nem csinál semmit,csak alul írta searching...
Próbáltam kivett akkuval,meg berakottal is.

(#199) cappa72 válasza gps76 (#198) üzenetére


cappa72
nagyúr

Sajnos többet hirtelen nem tudok mondani, A820-nál így mentettem a recovery és boot img-ket. (Asszem akku nélkül).
Esetleg még annyit lehet, hogy a readback megnyomása előtt még egyszer rákattintasz a sorra (hogy kék) kijelölt legyen... talán.

a dumchar infó tökéletes :)

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#200) gps76 válasza cappa72 (#199) üzenetére


gps76
őstag

Mindjárt megpróbálom mégegyszer....

Na sikerült,berakott akksi kell hozzá,(pedig így is próbáltam,már nem tudom most mivan...)
recovery

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.