Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#237) vince


vince
őstag

Megvolt az első kaland az autóval (leszámítva azt, amikor a jobb oldali tolóajtót kb. fél évesen meghúztam a saját udvarunkban :D ), a minap közvetlenül az elindulást követően kigyúlt a csekkendzsin, meg persze ki is írta, hogy csekkoljam az endzsint. Kicsit bosszús voltam, mert hogy nincs három éves az autó, a kötelezőn túl két extra szervizre is elvittem már (30 ezres olajcsere-periódus, persze... :N ), fél éves gyújtógyertyák vannak benne - mi romolhat el rajta??? [naiv szmájli]
Elvittem a helyi szerelőhöz, akihez a korábbi autóimat is hordtam. Az OBD-s ketyeréje nem tudta kiolvasni, hogy mi a baja a szekérnek, de törölni tudta a hibakódot, ami azóta sem jött vissza. :C A tippje valami éppen akkor nem normális kipufogószenzor-érték volt, ami idővel eltűnt volna magától is (x hibátlan ciklust követően).
Szeretjük a magától eltűnő hibát, mert nem tudod, mi okozta, mi javította meg és mikor vagy mitől fog ismét előjönni :D

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.