Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Márton


Márton
nagyúr

Kár a 30p-ért, kiváncsi lettem volna mennyivel jobb ez mint egy WX350, ami 50/60p 20x zoom és 60e Ft :U

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#2) Speccy


Speccy
senior tag

2016-ban egy ilyen fényképezővel kijönni... fényerőtlen obi, 30P videó...igazi balek aki ezt megveszi.

There is hope!

(#3) Owl


Owl
csendes tag

A PowerShot A610-20-as óta csak a visszafejlődés van. Nekem van egy 610-esem, de még vettem kettőt, mert hasonlót se látok a piacon. Elmegy 4 db AA akkuról, kihajtható kiforgatható kijelző, manuális beállítási lehetőség, objektívvédő redőny. Meg lehet fogni, fél kézzel kezelem sziklamászás közben. Van persze gyenge pontja is, de több az előnyös. 5 MP-es, de a HUGIN panoráma szerkesztővel bármekkora képet összerakok. Élesek a képek, ha van ideje az autofókusznak, de nincs benne stabilizátor. Szeretnék egy hasonló tudású új gépet venni, de reménytelen.

(#4) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

minekvan

(#5) Kalandor válasza gekkoXT (#4) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

magánnyomozóknak

(#6) samgar


samgar
őstag

Üdv!

Lehetséges, hogy a 32 GB-s kártyát nem kezeli? Bárhogyan formázom, memória kártya hibát ír ki. (a kártya jó)

Oppo Find X5 PRO

(#9) ph2012


ph2012
senior tag

Sziasztok. Most vettem egy Canon PowerShot SX620 HS fényképezőt. Működés közben valami halk klattyogó hangot lehet hallani belőle. Ez normális? Köszönöm a választ.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.