Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tüzi

"vásárlói igények megértése"

Ez azért kicsit erős :)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#2) KTTech válasza Tüzi (#1) üzenetére


KTTech
veterán

A feltett kérdések közt szerepelt ez, valószínű a vásárlók így látták a dolgot, akik kitöltötték a kérdőívet.

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#3) pilóta válasza Tüzi (#1) üzenetére


pilóta
nagyúr

Miért, ha az az igény, hogy "legyen rájaírva sok-sok megapixel, meg iso csillió", akkor a Canon tökéletesen megértette ezeket az igényeket :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#4) madgie válasza pilóta (#3) üzenetére


madgie
titán

Pont ez az igény mostanság, az átlag vevő nem fog átolvasni két tucat rívjút, mielőtt vásárol, a matrica és az ismerősök (márka, bla-bla) dönt :)

(#5) Allien válasza pilóta (#3) üzenetére


Allien
veterán

Még se halad a korral! Miért nincsen pl PIROS színben dslr? Igaz, nekem mondju a kék jobban bejönne, esettleg "haragos metál zöld", ezüst szórással, :O EZért, kénytelen voltam elpártolni ettől a márkától, mert nem veszi figyelembe az elvárásaimat! :DDD

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#6) Timyyy


Timyyy
őstag

Sokféle márka megfordult már a kezemben mint fényképező, és egyikkel se volt semmi bajom. A Canon se jobb, se rosszabb nem volt a többinél szvsz....

(#7) Tüzi válasza KTTech (#2) üzenetére

Én értem, de mondjuk én örülnék egy AF szenzoronkénti fénymérésnek pl.
Vagy visszamenőleg frimeware-ban micro AF adjustnak.
Zajmentes iso1600nak 8mp-es apsc-n.
stb :)
de én nem értek hozzá, csak a szám nagy :)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#8) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Mi volt a nyeremény, amit kaptak az olvasók. A Reader's általában ilyesmivel operál, tehát a felmérés max reklámnak jó. Kiket kérdezett, fotósokat? Valószínűleg nem. Kiküldenek 100k kérdőívet, nyerménnyel, visszajön belőle 19k, az küldi vissza aki hisz a nyerési esélyben, nem az, aki ért hozzá.....Ez a "felmérés" szerintem se pozitív, se negatív irányban nem minősíti a Canont....
Szerk. : valószínűleg sok olyan ember is "minősített", akinek még nem is volt Canon a kezében.... Persze lehet, hogy fényképezőgép sem.

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#9) #27070592 válasza Tüzi (#1) üzenetére


#27070592
törölt tag

"vásárlói igények megértése"

Tényleg a Canon nyert ? ? ? :U :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.