Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

jójáték.
sztem a garafikája nagyonszép lett. szebb mint az első rész. dolgozik rendesen, eza CE4.

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2) pengegyerek


pengegyerek
aktív tag

Remélem tényleg jön egy új kiegészítő PC- re mert már kiakasztottam és nagyon jó volt szépet izgalmasat alkottak:)

"Aki pálinkát iszik a temetőbe kiviszik ki pálinkát nem iszik azt is oda temetik."

(#3) athomi válasza - = Zk = - (#1) üzenetére


athomi
veterán

Nagyon szép, és nagyon jó játék, 2009-ben ez az első értékelhető alkotás PC-s fronton, de néhol mintha összecsapták volna a játékot. Valószínűleg siettették őket. Azt viszont nem értem, hogy a kisebb textúráknak miért ilyen kicsi a látótávolsága. Ez elég sokat ront a látványon, a 80 FPS meg luxus.

[ Szerkesztve ]

(#4) - = Zk = - válasza athomi (#3) üzenetére


- = Zk = -
félisten

igen, nekemis feltünt. de nagy figyelmet nem fordítottam rá.
valószínűleg azért, amit Teis mondtál. a siettetés végett. lehet egy esetleges path-ben orvosolni fogják. hm:U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5) Bluegene


Bluegene
addikt

szép, nagyon szép a grafika :K

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#6) konas


konas
senior tag

Ki kell probalnom hamarosan..

(#7) Silenzio válasza athomi (#3) üzenetére


Silenzio
addikt

Azért én örülök hogy nem nagyon megy 60 alá. Viszont az azért döbbenet, hogy az első rész dx10 peccsel csutkára húzva élsimítással, ráadásul minden alapórajelen sem nagyon megy 40 alá... 50-60 fps-t a valaha gépzabálónak titulált, azóta modernizált játéktól nem nagyon vártam volna. Örülök hogy jó a gépem. Annak meg pláne örülök, hogy a folytatás sokkal jobb lett, pedig az elsőt is imádtam.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#8) GreenGuy


GreenGuy
tag

Szép grafkó,hangulatos kis játék :C.

(#9) tsii_H


tsii_H
tag

csak az elsohoz volt szerencsem, de az nagyon bejott. egyszer kiprobalom ezt is :)

(#10) Stiky


Stiky
senior tag

A segítségeteket kérném srácok!
Megtenné nekem valaki, hogy bent a játékban beállít 800x600-ban mindent low/off -ra majd elmenti, kilép. És a \Documents\Call of Juarez - Bound in Blood\Out\Settings\ mappában lévő video.scr filet elküldené a profilomban lévő mail címre?

Namármost ez azért kellene, mert ez már ugye nem megy SM2.0-ás vga-n. De! Ebben a fileban egy érték átírásával elvileg(!) már lehetne futtatni. És mivel a telepítés után el sem indul a játék, így nem hozza létre ezt a filet.
Nah és ezt szeretném megpróbálni, hogy működne e. :DDD

/mod - jöhet az összes file a settingsből :D

[ Szerkesztve ]

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#11) Cyberb0b válasza GreenGuy (#8) üzenetére


Cyberb0b
tag

Csatlakozom nagyon eltalálták mondjuk nekem sose volt ez a vadnyugati mizéria bejövős :)

♦♣♠ A nő olyan, mint egy költői hasonlat. Ha szép, akkor az sem baj, ha nincs semmi értelme.. ;) I am 33% Geek ♦♣♠

(#12) harylmu válasza Stiky (#10) üzenetére


harylmu
őstag

Tessék. Emailen nem engedi a gmail elküldeni biztonsági okokból.

Amúgy hasznos lenne írásvédetté tenned a fájlt, miután bemásoltad, mert nálam pl. a shader-t átírja miután beléptem a játékba.

[ Szerkesztve ]

(#13) Stiky válasza harylmu (#12) üzenetére


Stiky
senior tag

Igen erre gondoltam. Köszi amúgy! Meg is próbálom. :R

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#14) Stiky


Stiky
senior tag

Áhh felejtős! Nem akarja az igazat. :N

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#15) LackoMester


LackoMester
addikt

hmmm...hát egész jó lett a game,pörgösebb mint az 1 rész-ez tetszik,nem kell annyit szöszmötölni ,grafikailag is elmegy...bár az elsö rész akkoriban grafikailag magasbb szinten volt...

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#16) Gerpop_27


Gerpop_27
tag

Nagyon jó játék lett! :K Szép story :C , szép graf :R , jó játékmenet :C . Igaz kicsit rövid (6 óra:S), DE! ebben a 6 órában egy percet sem unatkoztam! :) Várom a DLC-ket meg a folytatást :)) :R

(#17) Ari18


Ari18
őstag

Jó játék, még nem vittem végig, de jöhet a DLC is. :D

[ Szerkesztve ]

(#18) muxi-muxi


muxi-muxi
senior tag

Tényleg szép játék, és tényleg jól fut, de a játékmenetet tekintve gyakorlatilag egy csőben mész előre, és még a saját mozgásod is teli van scriptelve (automatikus fedezék, csípőből tüzelés). Nagyon kevés önállóságot enged, ezért hamar rá ehet unni... Tipikusan az a játék, amivel mostanában bombázzák a játékosokat. Grafika jó, élettartam-játékosság nulla.

Azért még nem adom fel a reményt, hátha a későbbiekben nem lesz agyonautomatizálva a játék...

Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

(#19) elnofx


elnofx
csendes tag

nagyon jó játék lett belőle! már régóta vártam!:)

(#20) NewTiger válasza muxi-muxi (#18) üzenetére


NewTiger
csendes tag

Hát itt azért korántsem erről van szó. Grafka, hangulat, optimalizáltság, story 5*. Való igaz, hogy kevesebb önállóságot enged mint egy Stalker vagy egy GTA viszont történetben nem tudnék hirtelen olyat mondani ami ennél jobb lenne. Aki játszott az első résszel és végig is játszotta annak sokkal többet mond mint annak aki csak megnézi mert most ez van nyomva. A két játék sztorija tökéletesen összepasszol.
Automaikus fedezék: kis szokást igényel de utána rájössz, hogy sokkal jobb mint az eddigi mert sokkal hitelesebb mozgást tudsz produkálni.
A csipőből tüzeléssel meg nem tudom mi a bajod. Szerintem remekül el lett találva. Hogy nézne már ki egy western játék e nélkül? :) Ha meg a bullett time megoldás nem tetszik akkor egy csomó más játéknál is hibaként lehetne felróni (pl. Max Payne).

(#21) danilla válasza - = Zk = - (#1) üzenetére


danilla
őstag

Egyetértek, nagyon szép lett a játék grafikája, és még csúcs gép sem kell ahhoz, hogy élvezni lehessen a szép grafot.

https://twitch.tv/ddplayzone

(#22) Skizz


Skizz
addikt

kár hogy én indítás után fekete képernyőn és Nem válaszol feliraton kívül nem látok semmi szépet...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.