Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36) Hopkins95 válasza szupermacs (#32) üzenetére


Hopkins95
addikt

Ne érts félre, a Modern Warfare széria nekem is nagyon bejött, nagyon epic jelenetek vannak benne, amiért most majd újra is fogom játszani megint. :) De pl. az Infinite Warfare nekem már nem COD. Ha olyan lesz ez az új, mint a Modern Warfare, akkor nem szóltam semmit.

(#29) b.
Nekem Battlefieldben ami kifejezetten tetszik, hogy milyen nagyok a pályák és mennyi lehetőség van benne. Nekem a kedvencem pl. a repülő! :D De játszhatsz ugyanúgy a TDM-et is és akkor kisebb a pálya. Egyébként meg a Codokban is campelnek. :)

(#34) Daxter
Ha hiszed, ha nem, a NFS Most Wanted még mindig rajta a laptopomon és ha van kedvem autósat játszani, akkor azt veszem elő. Persze nem zárkózóm el az újaktól sem, de amit most az E3-on mutattak NFS-ként, hát szerintem az már eléggé el volt túlozva.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.