Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) arnyekxxx


arnyekxxx
veterán

Vannak egyébként kimondottan férfi startup versenyek is ahol a női tagság kizáró ok?

(#2) pigster


pigster
senior tag

Várom a feminista szervezetek tiltakozását! Hol itt az egyenjogúság?

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#3) gerii


gerii
addikt

"hogy a nők - a gazdasági versenyképesség megteremtésének kulcsszereplőiként - tehetségüknek és vállalkozói kompetenciájuknak köszönhetően figyelmet kapjanak"
Szóval a tehetségüknek külön alkalom kell, tehát a normál versenyen nem tehetségesek.
Értem én a célt, de akkor ne bullshit szöveggel reklámozzák... undorító az ilyen marketingszöveg. :U

(#4) EmberXY válasza arnyekxxx (#1) üzenetére


EmberXY
addikt

"...a csapat zömének hölgy tagokból kell állnia..."

Tehát ez sem kimondottan csak női, szerintem ezért nincs is értelme így hívni, vagy eleve megpróbálni elkülöníteni a nemeket. :D

Up the Irons!

(#5) pigster válasza EmberXY (#4) üzenetére


pigster
senior tag

Még egy kínzó kérdés:
A "zöm" az mennyi?
50% +1 ?
2/3 ?
75% ?

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#6) Béééla


Béééla
őstag

A legújabb trendek szerint pedig elég csak nőnek/majonéznek vallani magad vagy patriarchista módon igazolványba kell íratni?

Nem értem a célját. Azért mert nőkből áll, hátrányból indul? A búbánatért kell arra is ráhúzni a zsákot, ami nem krumpli!

Bélabá

(#7) EmberXY válasza pigster (#5) üzenetére


EmberXY
addikt

Erre is van "tudományos" forrás. :D
Tehát a koncepció szerint ha 100 emberből 51 nő, akkor a maradék 49 is annak tekinthető. :DDD

Up the Irons!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.