Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Akkor trágya lesz :D Majdnem minden bukik amit itt forgatnak.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#2) oriic válasza Plazmacucci (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Marco Polo is itthon készült és állítólag jó lett.

Live-Die-Respawn

(#3) doooo válasza oriic (#2) üzenetére


doooo
veterán

Miféle Marco Polo? Új sorozat lesz?

(#4) oriic válasza doooo (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pár éves széria ez: [link]

Live-Die-Respawn

(#5) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Megyek statisztának! Tökéletes lennék lvl5-ös fórum troll-nak. Tök jól meg tudom játszani azt a szerepet. ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6) smc válasza Plazmacucci (#1) üzenetére


smc
addikt

Terror és az Alienist szerintem bitang jók voltak.

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#7) doooo válasza oriic (#4) üzenetére


doooo
veterán

Erre gondoltam rögtön, de az előbb megnéztem wikin, ott kihagyták Magyarországot a felsorolásból. Mindenesetre nem kapott túl rózsás kritikákat a kritikusoktól, ami sorozatoknál azért jelenteni szokott valamit.
A Borgiák talán jobb példa. Azt szerették/szeretik a nézők is, meg a kritikusok is (meg én is :D ).

(#8) Enxtheone


Enxtheone
tag

Robin Hood sorozatot is itt forgatták elvileg, mondjuk ha jól emlékszem az egyik részt ellopták, és újra kellett forgatni :D:D

(#9) Ger_man


Ger_man
senior tag

Egyre több az itthon forgatott produkció ami remek hír! :) Eddig a Blade Runner 2049 a legjobb "hazai" film :))

(#10) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Lengyelországtól egészen a balkánig bárhol forgathatnak hiszen tökéletesen beleillik a táj a szláv mitológiába és a Witcher univerzumba. Ez egy piros pont
A Duna tökéletes Pontar lehet

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#11) VictorHUN


VictorHUN
aktív tag

Ha sok adót kéne nekik fizetni a film készitésért akkor egy stúdió sem jönne ide forgatni

David Icke: Ébred már az oroszlán

(#12) stewe2


stewe2
aktív tag

A katedrális is itthon készült. Színészi munka, díszletek, forgatókönyv kiváló. Jobb mint a regény. Sztem.

Nincs igazság... Csak erőviszonyok... Lehet nicket kellene váltanom: stewe71...

(#13) Nordic válasza oriic (#2) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Egy lezáratlan sorozat, amit kaszáltak a 2. évad után. Persze ettől minőségi volt, csak nem volt közönsége. Én sajnáltam a kaszát.

(#14) Televan74


Televan74
nagyúr

Olcsók vagyunk! És a törvényeink is lazábbak,már ami a lakosság végelmét érintik(por,zaj). Én is olyan helyre mennék forgatni ahol a hatóságokat csak addig érdekli a forgatás még ki nem fizetem az engedélyekért a pénzt.Mint pl. a Terminátor forgatása,ki érdekel hogy zavarja éjjel a lakókat a reptér közelében.

Egem nem zavar hogy nálunk forgatnak. A witcher sorozatnak külön örülök,remélem a végtermék is rendben lesz.

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#15) .LnB válasza Televan74 (#14) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Meglepődnék ha bent Budapesten forogna ezt a sorozat, hogy a lakók ne tudnának aludni. ;]

Itt felénk van szántóföld, jöhetnek a kukoricásba kardozni! :D Én örülnék neki.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#16) KillBorn


KillBorn
senior tag

Remélem nem Budapesten forgatják :))
Balaton, Alpokalja vagy a Mátra-Bükk környéke, Dunakanyar nagyjából lefedné a sorozat helyszíneit.
Budapest mondjuk a Cyberpunk 2077-nek pont jó lenne. Fővárosunk 2077-ben sem jobban fog kinézni. :DD

[ Szerkesztve ]

"I guess your purge wasn't efficient enough, Vader!"

(#17) Dvix


Dvix
senior tag

Forgassák csak itt! Szerezzenek jó hírt ezzel is kis hazánknak. :K Ismerjék meg a jó kaját és a chill magyar embereket. Adják tovább, hogy itt mindenki kedves és a paprika jó a kajába. :DD

(#18) ATEE77 válasza Plazmacucci (#1) üzenetére


ATEE77
tag

Jah okoska.Pl The martian annyira szar lett hogy oszkárra is jelölték.És hány film van még ami tetszett és nem is tudtál róla hogy itt készült.A google a barátod.

www.Phmegbizhatosag.atw.hu Itt ellenőrizheted az értékeléseimet.

(#19) ATEE77 válasza Televan74 (#14) üzenetére


ATEE77
tag

"a lakosság végelmét érintik(por,zaj)" Fizetnek érte. (PL.: Z világháború)

www.Phmegbizhatosag.atw.hu Itt ellenőrizheted az értékeléseimet.

(#20) ATEE77 válasza Dvix (#17) üzenetére


ATEE77
tag

Már tudják. Jönnek ide csőstűl.

www.Phmegbizhatosag.atw.hu Itt ellenőrizheted az értékeléseimet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.