Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) daniel909


daniel909
addikt

az ipodokat szerintem ki fogják nyírni, idén a touch nem is kapott új hw-t. jöhetne a touch helyére egy ipad mini (7")

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#2) hallerlaller


hallerlaller
addikt

A válság hatására az emberek úgy látszik egyre inkább a nagy megbízható márkák felé fordulnak. :U

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#3) CocooN-z válasza hallerlaller (#2) üzenetére


CocooN-z
őstag

Hát azért az Apple szervizben dolgozók se maradnak munkanélküliek.

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#4) HardRic


HardRic
addikt

iPhone eladásokban azért az is meglátszik, hogy az az egyetlen normál telefon méretű high end gép. Kicsit koncentrálhatnának erre a konkurenciánál is.

(#5) GALARDO


GALARDO
addikt

Mennyi?! :Y

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#6) joey04


joey04
titán

Gondoltam, hogy erős negyedév lesz, de ez azért meglepett engem is.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#7) b4zsi-


b4zsi-
őstag

3 hónap alatt 37 millió Iphone? Az rengeteg. Ez nagyon komoly... :C

(#8) joey04 válasza b4zsi- (#7) üzenetére


joey04
titán

volt korábban, hogy 20 milliót akarnak eladni, és ezért új gyárakat vonnak be. és mondogatták, hogy annyi soha nem fog elmenni. most meg meglenne a 40 is, ha bírnának annyit gyártani. :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#9) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Hmmmm begyújtották ám a kazánokat az biztos.... És az is hogy nem ma fognak csődbe menni :U

All→M8

(#10) b4zsi- válasza joey04 (#8) üzenetére


b4zsi-
őstag

Nem tudom mikor kezdődött a gyártás, de csak arra a 3 hónapra számoltam ki.
37 millió Iphone
Naponta: 411 111 db
Óránként: 17 129 db
Percenként 285 db
Másodpercenként 4 db

Ez folyamatosan 24 órán keresztül...minden nap :) Persze biztos nem csak abban a 3 hónapban lett legyártva ez a mennyiség

(#11) Hennet


Hennet
aktív tag

ahoz képest, hogy amikor megjelent az iphone 4 ass azt mondták, hogy nem lesz nagy piaca, mert alig van változás.. amiben van is valami, de ez is újabb példája, hogy az apple mániásoknak akármit el lehet adni ami új (főként amerikára értem, nem kell a sértődés)

"Ööü... Én meg már azt hittem, hogy mivan, pedig mégsem."

(#12) gzbotii válasza GALARDO (#5) üzenetére


gzbotii
veterán

Hat ezen jocskan meglepodtem :Y

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#13) micimacko válasza Hennet (#11) üzenetére


micimacko
aktív tag

Szerintem a kommented második felében írtad le az igazságot. Hiába írták a szakértők, hogy alig történt valami érdemi változás...ha valakit elkapott a gépszíj, bevontak az Apple hálóba, akkor az onnan nem menekül.

Megveszi akkor is, ha szarból készült volna. Ezt hívják márkahűségnek. :)

"Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság"

(#15) Apika


Apika
Közösségépítő

"Tim Cook, az Apple első embere szerint az iPhone és iPad eladások még ennél is magasabbak lehettek volna, de a beszállítók egyszerűen képtelenek voltak lépést tartani a növekvő igényekkel."

Mekkora lett volna az eredmény, ha a beszállítók is hatékonyabbak lettek volna? :F

(#16) szekra válasza b4zsi- (#10) üzenetére


szekra
őstag

Ha mar szamolgatsz, lehetnel pontosabb.

(#17) Totheground


Totheground
addikt

Ennyi :DDD

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#18) hemaka válasza b4zsi- (#10) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nyílván voltak raktáron is, meg aztán nem egy bonyolult telefon összeszerelés szempontoból. Ráadásul a kínaiak(gyerekek) úgy dolgoznak, mint egy gép.
A számokat meg kicsit sokallom. Lehet tévedek, de 92 nappal kell számolni.

(#19) Angel1981


Angel1981
veterán

Ez szinte már nem is hír; az Apple évek óta folyamatosan megdönti minden negyedévben a saját forgalmát / bevételét. :)
Vajon meddig fog folytatódni?

(#20) jáózsi válasza Angel1981 (#19) üzenetére


jáózsi
tag

A tömegnek tömegtelefon kell, úgyhogy kb örökké.....

(#21) omlosz válasza daniel909 (#1) üzenetére


omlosz
csendes tag

kár lenne, mert amíg nem történik valami csoda az aksikkal, addig jobb a külön mp3 lejátszó mint a folyton lemerülő telefonok
na meg én pl nem szeretnék iphonet (mert kicsit gáznak tartom, hogy olyan telefonom legyen, mint a sok szolizott tükörbe pózoló barbieecycahwagyokjelizz meg 3napjaiszomagyúrósturmixotésmárschwarzeneggervagyok embereknek :) ), de azért néhány appal el lehet lenni, ami nincs még, vagy nem olyan jó minőségű wp-n vagy andoridon
inkább jöjjön csak egy új ipod touch jobb kamerával, hogy instagramozni lehessen szépen :)

(#24) icecave válasza Lirion (#22) üzenetére


icecave
nagyúr

[link]

Első mondat... az Apple amúgy is arról volt híres, hogy hatalmas összegű kp-t tart fenn arra az esetre,hogy ha valami nagyobb céget, vagy bármit fel akar vásárolni, ne kelljen a bankokra várni...

omlosz: az iPhone tulajdonosok egészét nézve hála Istennek elenyésző százalékot tesznek ki az általad említett emberek. A baj inkább az, hogy ezen kis réteg alapján ítélik meg az egész tábort...

[ Szerkesztve ]

(#26) XtremLor válasza hallerlaller (#2) üzenetére


XtremLor
őstag

Inkább nem mindenhol érződik a válság ennyire, mint nálunk :)
a forgalom én nyereség aránya elég erős, jol fut a szekér....

"Legen...Wait for it...Dary"

(#27) donceleger8


donceleger8
őstag

Hát... Amennyire indokolatlanul drága, könnyebb elérni ezt az összeget!
Konkurencia darabra több telefont ad el, de mivel olcsóbb, nem éri el ezt az összeget.
Szerintem meg az a sikeresebb, amiből többet adnak el, nem az, amit drágábban!
Bár kétség kívül ebben verhetetlen az Apple!

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

(#28) nicu71


nicu71
addikt

csodálatos eredmény!bár a távolkeleti összeszerelő-műhelyeik elég hirhedtek :U

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#29) gabancs válasza CocooN-z (#3) üzenetére


gabancs
addikt

Nincs szerviz, cserélnek.

(#30) iBlast


iBlast
aktív tag

Hajrá Apple így tovább :R

(#31) tommjee válasza b4zsi- (#10) üzenetére


tommjee
senior tag

Az laza ! Pont most készülök venni egy i4-et !

@iBlast

+1

[ Szerkesztve ]

(#32) Nordic válasza Vincent_ (#25) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Szerintem nem kell attól félni, hogy megveszik kis hazánkat, pedig lehet, hogy jobb lenne nekünk ;] .

Nem semmi adatok :Y . Még az én szám is tátva maradt.

(#34) b4zsi- válasza szekra (#16) üzenetére


b4zsi-
őstag

Bocs. Tény 90 nappal számoltam...Igazad van :W

(#35) Xero válasza donceleger8 (#27) üzenetére


Xero
nagyúr

Melyik készülékből ment el több darabszámban mint i4S-ből?
Ha már a darabokat akarod nézni, akkor nézd az adott szegmensben. Az, hogy egy droid gyártó kiad egy zsák szutykot a 4-5 értékelhető modell mellett, és a népek szépen megveszik prepaid csomagokban, az szerintem szintén teljesen irreleváns.

Egyébként nem meglepő ez az érték.

(#41) Nordic válasza Xero (#35) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Azért az emberek többségének csak a sok zsák szutyok telefonokra van pénze... :U

(#50) Totheground válasza Remus389 (#38) üzenetére


Totheground
addikt

"szívják az ország vérét es errol az tehet aki felvette a hitelt uzsorakamatra az ország terhére"

"igen a nemzetközi pénzügyi körök jól leertekeltek a forintot es lebovliztak az országot, nehogy ki tudjon törni az adósság csapdabol"

Mi lenne, ha ezeket a magasröptű, szakértői gondolatokat inkább félretennéd a kocsmában a haveroknak?

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.