Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17) mrlujoak válasza #65577472 (#15) üzenetére


mrlujoak
veterán

Nem, nem az új (magához tértünk) Honor ágra gondoltam.

De emlékezz vissza, mennyibe kerültek az itthon még Huawei logóval alig kapható (főképp operátori logózott) modellek pár éve... Aztán jöttek a drága, sokszor túlárazott Huawei modellek. Persze, többségük még mindig jobb ár/érték arányt tudnak, mint a nevesebb gyártók.

A Xiaomi esetében sem merült fel a szoftver milyensége. Nem volt témája a hozzászólásomnak, nem is értem miért hoztad fel.

Az itteni fórumokon fellelhető felhasználók (akiknek mond is valamit a MIUI) a lehető legkisebb hányada a felhasználóknak.

Átlagpista nem azért vesz Zopo-t, ZTE-t, Huaweit, Xiaomit (...) mert ilyen meg olyan felület fut rajta. Olcsó. Kínai, de jóféle kínai.

A lenovóra leszek kíváncsi, mi lesz az irányvonal, hogy Motorola tulaj lett. Elszállnak, vagy a Moto vonalat megtartva normálisan terjeszkednek Eu-ban is...

Faragtam már rá olcsó kínai mobilkommunikációs eszközzel, szóval maximálisan fenntartással kezelem még őket.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.