Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

A legolcsóbb normál solár óra 10e ft. Nem értem ezek hogy lettek ilyen drágák. Brutál árakat találtak ki ennyit nekem nem érne egyik se.
A normál órák közt van olyan ami tényleg szép, de ezek egyike se jön be.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#2) Braddock válasza 7Heads Drago (#1) üzenetére


Braddock
őstag

Ez most vicc vót ugye?

(#3) 7Heads Drago válasza Braddock (#2) üzenetére


7Heads Drago
veterán

[link]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#4) Braddock válasza 7Heads Drago (#3) üzenetére


Braddock
őstag

Oké, de arra gondoltam, hogy nem egy kategória.
Köszi a linket, valóban csak emiatt nem lenne indokolt a közel 50%-os áremelkedés, mondjuk például az Instict modell esetében.

(#5) 7Heads Drago válasza Braddock (#4) üzenetére


7Heads Drago
veterán

50-80e között már elég jó kis okosórák vannak. Nem értem ezek hogy lettek több száz ezres kategóriák. Kb mint a csúcs teloknál itt is kell elszállni az ár indok nélkül.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#6) 7Heads Drago válasza 7Heads Drago (#5) üzenetére


7Heads Drago
veterán

....Itt is kezd.... ( Magyartalan lett)

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#7) Memmaao válasza Braddock (#4) üzenetére


Memmaao
addikt

Ne az Instinct (és bármelyik) akciós árához hasonlítsd! Az Instinct teli ára 107e Ft, 299$, a solar meg 143e Ft, 399$. Tehát 36e Ft a felár, ami kb korrelál a 100$ különbséggel. Persze, az instinctet leakciózták 199$-ra, itthon 83e a legjobb ár. De ez mindig így van, ha jön egy új termék. Nekem speciel megérte a felárat. Én tölteni utálom legjobban az órákat és ez 54 napot ígér.

My name is Bond, James... Dean.

(#8) beteg


beteg
őstag

Karácsonyi akcióban vettem egy 6x Pro Solart 235 ezerért. Drága, de elegem volt, hogy mindig lemerült az órám. Múlt héten tudtam rendesen élesben tesztelni. Ultra Tiszat-tó, 126km, nulla árnyék. 1s GPS, LiveTrack. 15 óra 58 perc után még 54% volt benne!
LiveTrack nélkül elég lesz a 32 órás szintidejű UB-ra. Így nekem megérte.

Csak futni kell!

(#9) Braddock válasza Memmaao (#7) üzenetére


Braddock
őstag

Persze értem én, ugyan úgy mint a telefonoknál is.
Jelenlegi árak összevetésében, meg kinek mi.

Az 54 nap az Insctictnél azt jelenti, hogy simán duplázza a töltések közötti időt.
Ez megérheti a felárat. Nem csodálom, hogy váltottál.

"Here, let’s bulletize the main differences:
– Added solar charging tech to watch (more on that later)
– Added newer optical HR sensor suite
– Added PulseOx and Swimming Heart Rate
– Added power management/customization options
– Added Expedition Mode, up to 68 days GPS battery life
– Added Power Saver mode
– Changed GPS chipset to Sony
– Significantly increased GPS battery life from 16 hours to ‘Up to 38 hours’ with solar"

What’s New & Different: [link]

[ Szerkesztve ]

(#10) VivienR


VivienR
tag

Hát... A 6 Pro és a 6 Pro Solar között GPS/GLONASS esetében van +4 óra.... Emiatt nem érdemes lecserélni pl. egy Pro-t persze ha most venném akkor lehet Solar lenne... :U

(#12) Memmaao válasza lakotibi (#11) üzenetére


Memmaao
addikt

Rajtam éjszaka is rajtam van, ez ébreszt és alvás monitoroz. Nem hiszem, hogy 143e ftert drága lenne az Instinct solar.

My name is Bond, James... Dean.

(#14) Memmaao válasza lakotibi (#13) üzenetére


Memmaao
addikt

Minden alvás ciklusomat látom egyenként, és az átlagokat is, így tudom, hogy mikor kéne javítanom az alvás időn. Éjszakai műszakban meg pláne jól jön, hogy látom, mennyit tudtam oihenni és így másnap mihez lesz erőm. Ja, és nem, nem drága. Akinek az, az meg vesz amazfit órát.

My name is Bond, James... Dean.

(#16) Memmaao válasza lakotibi (#15) üzenetére


Memmaao
addikt

Ez a solar panel, amit beépített a Garmin, tök új fejlesztés. Nem régebbi, mint az EKG, ami megjegyzem, inkább parasztvakítas, mint jól működő dolog, egy 12 csatornás EKG géphez képest semmi, 1 csatorna, az sem teljesen a standard II elvezetés. Egy satO2 mérő és pulzus görbe pontosabb. A napelem viszont egy jó innováció.

My name is Bond, James... Dean.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.