Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rosejbli


rosejbli
senior tag

Csak nekem fura, hogy beleraknak 1 gazzilion puskát és erre csinálnak egy pofozkodós karaktert?

(#2) Daelion válasza rosejbli (#1) üzenetére


Daelion
őstag

Brick-et is lehetett simán fegyverekkel játszani BL1-be. 'nekem csak shoti/raketavetővel ment'

Amarának meg csak 1 skill tree ami inkább Brawl orientált,másik 2 simán lehet fegyveres.

Nekem ő lesz az első karim és nem tervezem a pofozkodást,amennyire meg lehet alapozni jelenleg a skilleket a skill treek alapján én egy fegyveres Fists of the Elements buildre fogok menni.

[ Szerkesztve ]

(#3) orion1025 válasza Daelion (#2) üzenetére


orion1025
őstag

Én anno Brick urasággal kezdtem el a játékot, de a közelharci üzemmód nem nyerő ebben a játékban. A Roland/Mordecai kombó a legjobb, pláne multiban. A második részben egyedül Axton használható valamire, meg nagyon maximum Krieg. A közelharci üzemmód nem túl hasznos, pláne ha időre megy valami, de ez a karakter még degenerált is mellé, tipikusan olyan, hogy ha az életem múlna rajta sem játszanék vele, az meg csak bónusz, hogy női karakter, mert azokkal sem szoktam, egyedüli kivétel a Walking Dead 2, meg a Resident 5.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#4) Daelion válasza orion1025 (#3) üzenetére


Daelion
őstag

Nem vagyunk egyformák. :)

Én meg pont ellenkezője vagyok,ha lehet választani akkor inkább női karikkal játszom de ha nem lehet választani az sem zavar. 'nem tudok ilyenen fennakadni ha maga a kari/játék tetszik '

BL 1-be Lilith/Mordecai mainem volt,BL 2-be Salvador/Maya, Pre-Sequel meg csak Athenaval ment.

Közelharc engem se érdekel de szerencsére lehet teljesen Gun alapúra is csinálni Amarát amennyire néztem a skilleket mert az összes fent van a neten E3 óta.

[ Szerkesztve ]

(#5) orion1025 válasza Daelion (#4) üzenetére


orion1025
őstag

Bizony, nem vagyunk azok. Én sosem tudtam női karakterrel játszani, de a Borderben szerintem alapból életképtelen az összes a skillek miatt.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#6) Daelion válasza orion1025 (#5) üzenetére


Daelion
őstag

Nincs igazán olyan,hogy 'életképtelen' kari BL-be max nehezebb/körülményesebb minta a 'meta' karik OP buildekkel meg gear-el.

Sirenek meg pont inkább a könnyebb irányba voltak amennyire én tudom meg játszottam velük.

BL 3-ba meg elvileg újra skálázták az egész rendszert mármint ami a sebzést,stb-t jelenti tehát nem nagyon lehet BL 2 elvetemült értékeire hagyatkozni de majd kiderül hogy fog ez működni End Game szinten.

[ Szerkesztve ]

(#7) orion1025 válasza Daelion (#6) üzenetére


orion1025
őstag

Mi anno a siren-brick kombóval split screen toltuk egyik régi barátommal, de játszhatatlan velük. Nulla fegyver tudás, hasztalan skillek.Mondom mindezt úgy, hogy rommá játszottuk a játékot, meg a második részét is, de életveszély az ehhez hasonló karakterekkel.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#8) Daelion válasza orion1025 (#7) üzenetére


Daelion
őstag

Ott pedig inkább Brick volt a gyengébb pont mint sem Lilith.

~170 órám van csak Lilithbe és nem nagyon van olyan amit ne kapna szét max szinten,Crawmerax solo is egy semmi vele.

BL 2-be se kell félteni egy maxos Mayat ha rendes buildje meg gearje van. :)

Multirol meg nem tudok nyilatkozni mert én szinte csak soloba játszom Borderlandset.

(#9) orion1025 válasza Daelion (#8) üzenetére


orion1025
őstag

Multiban nehezebb az ellent gyepálni, mert szívósabbak, sok esetben túlságosan is.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#10) Daelion válasza orion1025 (#9) üzenetére


Daelion
őstag

Igen ennyit tudok,BL multi nekem kimerült annyiban hogy alap BL 2-t végig vittem egy haverommal de annyi is volt,mentem vissza solozni utána.

Ezért is lesz Siren megint az első karim mert eddig csak pozitív tapasztalatom van velük soloba,ha meg nem Amara lenne akkor Moze mert ő is tetszik a Titanfall robottal. :K

[ Szerkesztve ]

(#11) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Nagyon város már a játék, csak fusson a lapin...:D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.