Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23) T.Peter válasza Nordic (#17) üzenetére


T.Peter
őstag

Single-ben én is meguntam level 25-7 környékén. 3-szor kezdtem neki egyedül, kétszer coop-ban, és harmadszori coop-os próbálkozásra sikerült kijátszanom. Összehasonlíthatatlanul jobb ketten, mint egyedül. Egymagamban én is untam, az elejét meg pláne, ennyi próbálkozás után. Ketten játszva a játékmenet viteti magát előre, és úgy nem is tűnnek unalmasnak a küldetések, mert igaz, hogy mindegyikben vagy ölni kell vagy gyűjtögetni, de mindig mást és máshogy. A boss harcok meg nagyon jók, azok a legélvezetesebbek.

(#21) DeFranco: ,,sikítva vágtam a kontrollert a sarokba"

Ezen de jót röhögtem. :D Egyébként van egy kis auto-aim benne. Nem sok, de van. Bár gondolom ki lehet kapcsolni. Egyébként meg emberfüggő. Mostanában próbáltam ki megint a Medal Of Honor Airborne-t egérrel pc-n, és meg kell mondjam, nekem nem ment jobban, mint kontrollerrel. Sőt, az elején még idegesített is, mert a joystick mozgásához vagyok szokva. Nem vagyok valami jó céllövő se egérrel, se kontrollerrel, de a kontroller kezelése számomra jobb élményt nyújt. Mindenki azzal játssza, ami neki jobban kézre áll.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.