Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

igeeeeeeeeen!!!!! :DD :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Ha ez is olyan hosszú és tartalmas lesz, mint az első, akkor meg nem veszem. :D

Csak single-zek, 80+ óránál járok, és még sehol a vége :Y Kinek van erre ideje :DDD

Az utóbbi idők egyik legjobb és legtartalmasabb játéka.

(#3) Honzi


Honzi
senior tag

Remélem ez is remek coop élményt fog nyújtani. :)

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#4) LLKobe


LLKobe
veterán

Ezaaaaazzzz :C Ezt vártam mióta :)

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#5) - = Zk = - válasza DeFranco (#2) üzenetére


- = Zk = -
félisten

van benne óraszám rendesen :K

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6) intercooler


intercooler
őstag

igen igen igen igen és igen :DD :DD Nagyon várós :C

(#7) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah...lesz itt még móka és kacagás :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Na erre végre valami jó hír! :C :R

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#9) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

:Y :Y :Y :C :C :C
Nem jutok szóhoz :)) Adja isten h igaz legyen a hír :))

(#10) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Preorder. :))

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#11) kexksz válasza DeFranco (#2) üzenetére


kexksz
addikt

Valószínűleg épp azért mert csak "single-zel" mivel Co-Opban is teljesen ugyanaz az egész, csak kicsit erősebbek a mobok és gyorsabban lehet haladni.

(#12) DeFranco válasza kexksz (#11) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Próbáltam, de mindenki rohan. Én amúgy is szeretek molyolni, a küldetések szövegét is elolvasni, minden lyukba benézni, válogatni a lootok között, egy-egy hullán a részleteket megfigyelni (a badmutháknak egész érdekes "díszei" vannak), megnézegetni egy-egy újságot az asztalon. Rengeteg ilyen poén van a játékban. A futás-dara-futás-dara-futás-dara nekem annyira nem jön be.

Amúgy félig vicces volt a megjegyzésem ;) - végre egy tényleg jó és hosszú játék - csak most, egészen a vége felé (alap PT2 vége, és knoxx PT1 vége) érzem, hogy kicsit hosszabb, mint kellene. De ez a jobbik eset.

[ Szerkesztve ]

(#13) Mukorka válasza DeFranco (#12) üzenetére


Mukorka
addikt

Ilyenkor jó ha van egy barátod/ismerősöd akivel együtt coopoztok. Mi 2-en megyünk mindig és nincs rohanás sem. Másokkal ezt nem is játszom.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#14) DeFranco válasza Mukorka (#13) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nincsenek barátaim :DDD

(Na jó, vannak, hajjaj, csak nem koczkák :P )

(#15) Zolás


Zolás
addikt

Én is nemrég kezdtem egy új karaktert, most vagyok PT2ben. Egy sráccal játszom coopban, megyünk amerre jólesik. Aki akar vegyen fel a játékban Gyilkos_Molylepke néven :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#16) Mukorka válasza DeFranco (#14) üzenetére


Mukorka
addikt

:DDD

Én egy munkatársammal tolom... :D

Minden játékhoz megvan a külön réteg :)

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#17) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Akkor én vagyok az egyetlen akinek nem jött be, de csak a hossza miatt. Egyszerűen meguntam, annyira monoton volt a közepétől, semmi újdonság, max az újabb mobok/bossok.
Azért kíváncsi leszek rá, változtatnak e majd valamit.

(#18) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Nagyon jó lenne. Én tuti vevő lennék a folytatásra.

(#19) Youri


Youri
veterán

gúd nyúz :D

RTX ON

(#20) cbr688


cbr688
senior tag

sztem ez a játék úgy jó ahogy van,megy a dara loot ezerszám,soha véget nem ér
nagyon jó harcrendszer, főellenségek, x360-on és gépen is többször végig vittem és nem sajnálom az elvesztegetett napokat...
nagyon várós a 2,addig elleszek a rage-el...

(#21) DeFranco válasza cbr688 (#20) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Tényleg érdekel, nem flame: Box-on hogy lehet vele játszani? Én próbáltam PC-n kontrollerrel, de 5 perc alatt sikítva vágtam a kontrollert a sarokba. Mi a titok?

(#22) Youri válasza DeFranco (#21) üzenetére


Youri
veterán

[Troll mode]:
auto-aim
[/Troll mode]

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#23) T.Peter válasza Nordic (#17) üzenetére


T.Peter
őstag

Single-ben én is meguntam level 25-7 környékén. 3-szor kezdtem neki egyedül, kétszer coop-ban, és harmadszori coop-os próbálkozásra sikerült kijátszanom. Összehasonlíthatatlanul jobb ketten, mint egyedül. Egymagamban én is untam, az elejét meg pláne, ennyi próbálkozás után. Ketten játszva a játékmenet viteti magát előre, és úgy nem is tűnnek unalmasnak a küldetések, mert igaz, hogy mindegyikben vagy ölni kell vagy gyűjtögetni, de mindig mást és máshogy. A boss harcok meg nagyon jók, azok a legélvezetesebbek.

(#21) DeFranco: ,,sikítva vágtam a kontrollert a sarokba"

Ezen de jót röhögtem. :D Egyébként van egy kis auto-aim benne. Nem sok, de van. Bár gondolom ki lehet kapcsolni. Egyébként meg emberfüggő. Mostanában próbáltam ki megint a Medal Of Honor Airborne-t egérrel pc-n, és meg kell mondjam, nekem nem ment jobban, mint kontrollerrel. Sőt, az elején még idegesített is, mert a joystick mozgásához vagyok szokva. Nem vagyok valami jó céllövő se egérrel, se kontrollerrel, de a kontroller kezelése számomra jobb élményt nyújt. Mindenki azzal játssza, ami neki jobban kézre áll.

[ Szerkesztve ]

(#24) jegenye77


jegenye77
addikt

A stalker folytatása mellett ez az a játék amire még nagyon kíváncsi vagyok. :K

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#25) DeFranco válasza T.Peter (#23) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Amúgy én is szeretem, de itt egyszerűen azt sem tudtam, merre nézek... úgy hogy nem is lőtt rám senki. Nem flamelek, megvan a jó oka, hogy miért kérdezem, mi a titka itt a sikeres játéknak kontrollerrel.

(#26) T.Peter válasza DeFranco (#25) üzenetére


T.Peter
őstag

Nem tudom, hogy mi a titka. Én egyszerűen nem érzem azt, hogy annyival rosszabb lenne kontrollerrel, mivel egérrel sem voltam sosem jó (multiplayer meccsekben sem brillíroztam). Autós játékra a billentyűzet használhatatlan, szerintem összehasonlíthatatlanul rosszabb, mint fps-re a kontroller. Megszokás kérdése. Ami még számomra az egyik fontos előnye, hogy kényelmes, nem úgy, mint az egér+bill kombó. Ennyit tudok hozzáfűzni. Játsszál vele sokat, tapasztald ki, hogy miben jobb vele, és miben nem annyival rosszabb, mint az egér, és olyanokkal szokd meg, aztán jöhetnek az fps-ek. Egyébként nekem az elején volt ilyen, hogy azt sem tudtam, hogy merre nézek, de hamar belejöttem. Egérrel meg nagyobb rántásoknál jártam így.

[ Szerkesztve ]

(#27) Edem05


Edem05
őstag

Ez fantasztikus hír! Imádom a Bordert. Kb már 500+ órát beletoltam, és még mindig nem unom. :D

(#28) T.Peter válasza DeFranco (#25) üzenetére


T.Peter
őstag

Egyébként nem pont azon röhögtem, hogy bedobtad, hanem hogy ezt sikítva tetted. Elképzeltem a pillanatot, ahogy elsikítod magad és mellé még az ábrázatodat is. :DDD

(#29) DeFranco válasza T.Peter (#28) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nem tudod elképzelni azt a pillanatot, hidd el :DDD

(#30) Malachi


Malachi
addikt

alig néhány hónapja még azt mondták jó ideig biztosan nem lesz második rész. mondjuk nagyon boldog lennék, megvan a GOTY, az egyetlen játék, amit az utóbbi időben kétszer is végigtoltam, másodszor a kiegészítőkkel. megunhatatlan.

(ja a másik a Mass Effect 1-2, de az most mindegy)

(#31) wolfman


wolfman
veterán

Érdekes volt az első része is. Eléggé untam, a vége borzalmas SZ.R lett, de mégis mindig azt érzem hogy fel kell telepítsem és játszanom vele. :) Baromi jó az atmoszférája és ha a 2.nak is ilyen lesz akkor musthave! Csak lehetne kicsit kevésbé unalmas a single egyedül.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#32) kexksz válasza DeFranco (#12) üzenetére


kexksz
addikt

Hát nem is randomokkal kell, hanem ismerősökkel, közben TS-en beszélgetve sokkal jobb móka. :))

(#33) tome.jr


tome.jr
addikt

Az első rész sikere után egyértelmű volt, hogy jön a folytatás.

Én is rengeteget játszottam single-ben vele, szerintem több száz órát. A végére már ráuntam, ezért is várom a második részt, hogy valami új jöjjön belőle.

(#34) csaabz


csaabz
őstag

Nagyon várós játék!!

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#35) cbr688 válasza DeFranco (#25) üzenetére


cbr688
senior tag

kontrollerrel vhogy nyugodtabban kell játszani, a képernyőn látszik merről lőnek rád, legugolsz vagy fedezékbe futsz vagy csak egyszerűen sniperrel nyugodtan becélzod a fejét, nekem machine gun meg sniper volt a 2 fegyverem, auto aim-el persze sokkal könnyebb

(#36) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Az első rész marha jó volt :K
Az újban lehetne több boss .

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.