Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Syl


Syl
nagyúr

Miért van olyan érzésem, hogy a HTML5 alapokba az MS visz majd némi csavart, ezáltal a Skype for Browser csak Windowson fog hibátlanul futni?

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#2) NGA válasza Syl (#1) üzenetére


NGA
addikt

Én inkább azt, hogy az explorer alatt fog futni hibátlanul.

(#3) Syl válasza NGA (#2) üzenetére


Syl
nagyúr

Ennyire azért csak nem elvetemültek. :F

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#4) Poetro


Poetro
csendes tag

Én attól félek, hogy csak IE10 alatt fog futni W7/W8 alatt.

(#5) szaszayanou válasza Syl (#1) üzenetére


szaszayanou
aktív tag

Én azért reménykedek, hogy így linuxra is megkapjuk a legfrissebb skype-ot.

Still stands Thine ancient sacrifice, An humble and a contrite heart.

(#6) wec0


wec0
csendes tag

Úgy látszik aggódnak a Google Hangouts (G+ Társalgó) miatt, az ugyanis hasonló dolgot tud mint a Skype, de kliens nélkül. Csupán egy böngésző+flash kell hozzá.

(#7) F34R válasza szaszayanou (#5) üzenetére


F34R
nagyúr

sztem is meg fog rá jelenni , az meg hogy webes ( remélem nem különleges ActiveX-es vacak fog kelleni ) minden böngészővel futni fog.

(#6) wec0

az annak nem alternbatíva akien skpye.n vannak ismerősei. hasonló lesz mint az ebuddy, meebo , trillian web.

[ Szerkesztve ]

(#8) vanhalen válasza Syl (#1) üzenetére


vanhalen
senior tag

"Miért van olyan érzésem, hogy a HTML5 alapokba az MS visz majd némi csavart, ezáltal a Skype for Browser csak Windowson fog hibátlanul futni?"

A felvásárlás után azt nyilatkozták hogy nem fogják windows exkluzívvé tenni és a már meglévő platformokra ugyanúgy kijön. Kérdés, hogy ez a böngészőben futó változatára is igaz lesz e (szerintem igen, de úgyis meglátjuk majd) Nekem az a furcsa, hogy mág cak most kezdik hozzá toborozni a fejlesztőket :F hiszen már a Skype megvétele előtt is cikkeztek erről a megoldásról. Idén már néha azt vártam, melyik nap olvasom (mondjuk itt) hogy megjelent, most meg azt, hogy "feladtak egy hirdetést" :F Mos' nemazé, de annyira érződik újabban, hogy Bill nincs már ott..

[ Szerkesztve ]

(#9) dragon1993


dragon1993
őstag

HTML5 + JS alapon lesz akkor sokat nem variálhatnak az fut mindenen. Max chrome-on kicsit laggos lesz mert az elég lassan visszi a js-t.

(#10) MacCaine válasza NGA (#2) üzenetére


MacCaine
őstag

Ez nekem is gyanús.

(#11) floatr válasza Poetro (#4) üzenetére


floatr
veterán

Hát websockets csak ie10 alatt lesz, bár tudja a rák, hogy mit találtak ki.

(#12) F34R válasza floatr (#11) üzenetére


F34R
nagyúr

miért mikor ugyan úgy támogatja a többi böngésző is? az hogy sebezhető és legtöbben kikapcsolt állapotban szerepel.

(#13) floatr válasza F34R (#12) üzenetére


floatr
veterán

Gondoltam itt az exploder vonalra.
Aztán, mondom, még lehet h kitaláltak valamit, bár ez a szolgáltatás furcsán mutatna, ha épp kizárna platformokat, miközben az termelheti a zsét, hogy minél többen használják. Szokásos gyanakvás a ms lépéseivel kapcsolatban...

(#14) F34R válasza floatr (#13) üzenetére


F34R
nagyúr

hehe MS D

(#15) Vukmir


Vukmir
aktív tag

Skype? Ugyan már.. Gtalk olcsóbb, gyorsabb, egyszerűbb.

"Ha egyvalaki szenved téveszmében, azt őrültségnek mondjuk. Ha sokan, azt vallásnak." Robert M. Pirsing

(#16) nghost válasza dragon1993 (#9) üzenetére


nghost
tag

chrome-on.. :U :W

Script Kiddies Do What They Do Best: Infect Themselves / The only man who gets his work done by Friday is Robinson Crusoe..

(#17) NGA válasza Vukmir (#15) üzenetére


NGA
addikt

És mit csináljak akkor ha senki ismerősöm nincs gtalk-on, csak skype-on?
Hiába van mobilokra a Tango, ha a kutya nem használja.

(#18) Vukmir válasza NGA (#17) üzenetére


Vukmir
aktív tag

Ha van Gmail-e akkor már használja a Gtalkot, csak tudatni kell velük hogy egy rohadt accountal tud 98 dolgot használni nem kell külön mindenre minden.

Amúgy telefonra meg ott a Viber, nem kell se felhasználónév se semmi plusz baromság. A telefonszámod a felhasználó neved és akinek szintén fenn van automatikusan hozzá adja a névjegyedből és ingyen tudod hívni meg sms-t küldeni neki.

Skype-ot csak az használ aki azt hiszi az a legolcsóbb meg az maradt meg benne mert azt hiszi a Gmail az csak a Gmail-t jelenti.

"Ha egyvalaki szenved téveszmében, azt őrültségnek mondjuk. Ha sokan, azt vallásnak." Robert M. Pirsing

(#19) NGA válasza Vukmir (#18) üzenetére


NGA
addikt

Hát persze, majd minden ügyfélnek szépen elmagyarázom, hogy hozzon létre egy gmailt. Nem mindenki van oda a gugliért.

Namármost ha mobilra és asztali gépre is megvan a skype, és mindkettőn tudok videotelefonálni is, akkor mi a francért használjak minden eszközre más alkalmazást? Sok esetben szükséges a kép is nem csak a hang. Ha jól tudom a viber csak hangot tud, a gtalk-ot nem ismerem, az tud videot mobilon?

És akkor még nem beszéltünk a fájlátvitelről, valamint arról, hogy a céges telefonálás is skype-al megy, mivel az összes európai vezetékes telefonszámot díjmentesen lehet hivni egy minimális előfizetéssel.

[ Szerkesztve ]

(#20) Vukmir válasza NGA (#19) üzenetére


Vukmir
aktív tag

Gtalk tud.

Mellesleg, akinek egy csöppnyi esze is van az Gmail-t használ, mivel ennél jobb ingyenes, hangsúlyozom ingyenes mail szolgáltató NINCS a piacon. Namármost, a legtöbb okostelefon Androidos. Nos az Androidod ki is csinálja? Hát a Google ->Az egész rendszer kb a google fiókodra épül.

(Play store, gtalk, gmail, maps stb stb.. De a legfontosabb a play store, ide mindenképp kell csinálnod Google fiókod, namármost ha ide van akkor van mindenhova.)

Ja és a Skype egy optimalizálatlan lassú f0s :) Pláne mobilon...
Ja és ezt a minimális hívást a Gtalk is tudja csak olcsóbban, ezen felül az USA-ba ingyen telefonálsz

[ Szerkesztve ]

"Ha egyvalaki szenved téveszmében, azt őrültségnek mondjuk. Ha sokan, azt vallásnak." Robert M. Pirsing

(#21) NGA válasza Vukmir (#20) üzenetére


NGA
addikt

A gmail nem ingyenes. Az adataiddal fizetsz érte. Azzal, hogy végigolvassa az emailjaidat, és eladja az adwords-el. A facebook sem ingyenes, ott is ez van.

(#22) Vukmir válasza NGA (#21) üzenetére


Vukmir
aktív tag

Igen minden egyes ember email-ét 6 titkosügynök olvassa végig.

Mi akadályoz meg benne hogy titkosítva küld? Ja és a fizetős szerinted nem ugyan ezt csinálja? Ne nevettess.

Windows használsz? Igen? Nyílt forráskódú? Na miről is van szó? :D

[ Szerkesztve ]

"Ha egyvalaki szenved téveszmében, azt őrültségnek mondjuk. Ha sokan, azt vallásnak." Robert M. Pirsing

(#23) Syl válasza NGA (#21) üzenetére


Syl
nagyúr

A Microsoft meg lehallgatja a Skype beszélgetéseket, elemzi a Messenger pötyögéseket, ugyanúgy végigolvassa a Hotmail leveleket és ki tudja mit művelnek ezekkel az adatokkal.
Szerintem egy-egy. ;)

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#24) NGA válasza Vukmir (#22) üzenetére


NGA
addikt

Szerinted amikor belépsz és elolvasod a leveledet, akkor a google nem teszi meg ugyanezt? Dehogyisnem. Márkanevek, linkek, adatok után kutat. Mint ahogy be is vallja. Nem kell hozzá titkosügynök, csak pár olvasórobot, ami pont ugyanazt csinálja, mint a weboldalakkal. Természetesen le lehet tiltani sokmindent, de akkor is utánnadmászik, mint a facse is. Ez van. Jelenleg a személyes információ sok pénzt hoz.

Erre az adwords miatt van szüksége, hogy jobban tudja pozicionálni a hirdetéseket.

Bármennyire is viccesnek találod, ez a valóság.

Nem találtam gtalk árlistát, belinkelnéd?

(#25) Vukmir válasza NGA (#24) üzenetére


Vukmir
aktív tag

Írtam, Windowst használsz? Innentől kezdve miről beszélünk?!

Brutálisan aljas mocskos cég a google hogy nem tampon reklámot fog tolni a pofámba, hanem olyan dolgokat ami valóban érdekel. pfúj pfúj mocskok! Aljas gazemberek!

Árlista: https://www.google.com/voice/b/0/rates
Bár ez most a pöcsöm gyenge forint miatt nem mérvadó

[ Szerkesztve ]

"Ha egyvalaki szenved téveszmében, azt őrültségnek mondjuk. Ha sokan, azt vallásnak." Robert M. Pirsing

(#26) NGA válasza Vukmir (#25) üzenetére


NGA
addikt

Na erről beszélek. Te elfogadod azt, hogy eladja az adataidat, szokásaidat, ismerőseidet nekem, én meg kihasználom ezt. Én fizetek az adwords hirdetésért, azért, hogy a google megszerezzen rólad minél több személyes adatot, ezt tárolja, és eladja nekem.

(#27) Vukmir válasza NGA (#26) üzenetére


Vukmir
aktív tag

Még mindig nem válaszoltál.. Windows-t használsz? :)

"Ha egyvalaki szenved téveszmében, azt őrültségnek mondjuk. Ha sokan, azt vallásnak." Robert M. Pirsing

(#28) NGA válasza Vukmir (#25) üzenetére


NGA
addikt

Én olyan átalányra gondolok, hogy 6 euróért minden európai vezetékes számot korlátlanul ingyenesen hivhatok. Ezt nem találtam meg. Van ilyen?

(#29) Vukmir válasza NGA (#28) üzenetére


Vukmir
aktív tag

Passz írj a supportnak aztán majd okosítanak

"Ha egyvalaki szenved téveszmében, azt őrültségnek mondjuk. Ha sokan, azt vallásnak." Robert M. Pirsing

(#30) NGA válasza Vukmir (#29) üzenetére


NGA
addikt

Megnéztem, nincs, csak hívásalapú fizetés van. Nálunk meg nem ritka a német, osztrák, szlovák üzletféllel a 30-40 perces telefonálás, meg a napi 10-20 hívás is.

Egyenlőre akkor maradunk a 6 eurónál és a skype-nál.

[ Szerkesztve ]

(#31) Syl válasza NGA (#26) üzenetére


Syl
nagyúr

Mesélj. Milyen információkat ad el neked a gugli?

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#32) Rickazoid válasza Vukmir (#20) üzenetére


Rickazoid
addikt

GTalk tud? Mióta? Nálam nem működik, pontosabban inaktív a funkció. Csak a chat megy. Gondoltam Magyarország még nincs a támogatott országok közt.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#33) Vukmir válasza Rickazoid (#32) üzenetére


Vukmir
aktív tag

Pedig megy próbáld gmail-en át

"Ha egyvalaki szenved téveszmében, azt őrültségnek mondjuk. Ha sokan, azt vallásnak." Robert M. Pirsing

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.