Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kékes525


Kékes525
félisten

Jó hangszóró. Úgyis keresek egy ilyesmit, meg fogom hallgatni.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#2) belashx


belashx
senior tag

Egész jó kis cikk, viszont van egy észrevételem. Az IP szabvány számát elírtad. (68 a legdurvább) Gondolom azt akartad írni, hogy 67 és 68 közé tippelték.
Egyszer meg kéne hallgatnom egy ilyet, nem tudom mire lehet számítani. Nyilván nem hifi minőség, de használhatónak tűnik.

[ Szerkesztve ]

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#3) s3nsitivity válasza belashx (#2) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Jajj igazad van!
Javítottam is!
:R

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#4) Piziii


Piziii
tag

A betyárosát... :D elég jónak tűnik, nekem a JBL Flip2 jut eszembe róla :DDD vajon meddig van akció? Illetve ki lehet ezeket próbálni/megtapogatni valahol?

[ Szerkesztve ]

(#5) maximilian4


maximilian4
addikt

Jó cucc, már régóta gondolkodom valami hasonlón.
A teszt is jó, a lényeges dolgokra kitér.

Maxi

(#6) szupermacs


szupermacs
veterán

Otthon megnézem majd a videókat, de engem is érdekelne, hogyan szól a cucc. Tetszetős kis darab és ezért a pénzért elég klassznak tűnik a mérete alapján.

(#7) Luck Dragon

Minap az extreme digitalnál volt egy xiaomi 12 órás üzemidővel, aminek a hangzása is szuper, munka társam ő meg is rendelte és ma használta is én mire rá szántam magam már az országban sem kapni :( De talán majd ez :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#8) Kékes525 válasza Luck Dragon (#7) üzenetére


Kékes525
félisten

Itt van: Xiaomi NDZ-03-GA Bluetooth hangszóró és kihangosító fekete

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#9) s3nsitivity válasza Piziii (#4) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Kipróbálni nem hiszem, hogy ki lehet mert webshop-ról beszélünk. :(

De ha valaki Miskolc környékén van én szívesen megmutatom ezt amíg nálam van a teszt darab. :K

Jelenleg 17e HUF. Ennyi pénzért szerintem best buy, legalábbis az eddigi tapasztalataim alapján. :)

[ Módosította: Kalandor ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#10) vacs válasza s3nsitivity (#9) üzenetére


vacs
veterán

Tetszik ez a cucc, már én is szemeztem vele, ha a jelenlegi tönkremegy, akkor tuti ilyet veszek.
Viszont nekem az enyémből is hiányzik egy funkció és szerintem ez se tudja: ha sd-ről szól és a kártyán mappákba raktam a zenéket, akkor nem lehet kiválasztani, hogy melyik mappa induljon. Sorban, egymás után játssza a zenéket, ha az egyik mappa végére ért, akkor átugrik a következőre. Tehát olyan, mintha nem is lennének mappákban a zenék. :(((

(^)(>.<)(^)

(#11) Jeanne d'Arc

Nem rossz.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#12) ChrisDzsi95


ChrisDzsi95
aktív tag

Sziasztok!

Mennyire lenne alkalmas ez a hangszóró film nezesre? Jelenleg egy nagyon alap erositom van 2 apró creative hangfallal, amit le szeretnek váltani helytakarekossagbol.

(#13) szepakos


szepakos
csendes tag

A legolcsóbb amit találtam 16-17k mostanában. Annyiért instantget ez a kis jószág :DD

(#14) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Hali!

Említetted, hogy volt eszközöd, amivel nem ment. Z3-mal kompatibilis? Mármint tesztelted? :) A héten rendelnék ilyet, és érdekel, hogy menni fog-e vele. Nem tudom, hogy rappet szoktál-e hallgatni, ezzel a műfajjal hogyan viselkedik? :)

Köszi!

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#15) JohnnyWeiss


JohnnyWeiss
tag

Én egy JBL flip 3-ban gondolkodtam idáig, de most olvastam ezt a tesztet. Nem tudom megér e majdnem 2x annyi pénzt a JBL?!

(#16) holozis_HUN válasza JohnnyWeiss (#15) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Vettem ilyet, jól szól, bár ha nagyon nagy a basszus berecseg, de nagy hangerőn, amit sosem használok, és ezek csak a nagy basszusú számra vonatkoznak és baromi nagy hangerőn. Sokáig bírja, szépen szól.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#17) #04441088 válasza JohnnyWeiss (#15) üzenetére


#04441088
törölt tag

Én JBL Flip 2-n gondolkoztam eddig...egy árban van kb. ezzel az X6-ossal. Nem tudom melyiket vegyem. :N

(#18) JohnnyWeiss válasza #04441088 (#17) üzenetére


JohnnyWeiss
tag

Én voltam egy mintaboltban (fejhallgatoplaza), ahol a JBL-eket ki lehetett próbálni. Flip2-ben gondolkodtam mikor odamentem, de aztán kipróbáltam a flip 3-at is és hát na szóval... "sajnos" sokkal jobb a flip 3 hangja szerintem (youtube-on vannak összehasonlító tesztek), flip 2-ben kevés a basszus a flip 3-hoz képest és nem tüctüc zenével teszteltem, hanem pl. Phil Collinsal. De mondjuk az 35e pénz a flip 2 meg csak 20e. Viszont ez lesz az első ilyen kütyüm és nem szívesen költenék rá sokat, mert még nem tudom, hogy pontosan milyen elvárásaim lesznek egy ilyen hangszóróval kapcsolatosan (hogy inkább az akksi időtartama, vagy a vízállóság, vagy a tökéletes hangzás ami fontosabb). Ezért most hogy rátaláltam erre a proda x6-ra, lehet inkább ezt fogom beszerezni így kezdésnek. Árban jó, a magyar tesztek azt mondják, hogy jó, bár nem tudom hogy mennyire elfogultak a tesztelők a forgalmazóval szemben.Fura azonban, hogy külföldi teszteket nem igazán találok a proda x6-ra.
Szívesen meghallgatnék egy flip 2 illetve flip 3 vs. proda x6 tesztet.

(#19) holozis_HUN válasza JohnnyWeiss (#18) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Még ebayen se találtam ezt a hangszórót :D

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#20) JohnnyWeiss válasza holozis_HUN (#16) üzenetére


JohnnyWeiss
tag

Köszi az info-t. Jellemzően nem szoktam én sem üvöltetni a zenét, max. ha kertiparty van nálunk, akkor lehet jó, ha nem zörög be max. hangerőn sem. Lehet jó lesz nekem is egy ilyen első BT-os hangszórónak.
Azt viszont nehezen tudom elhinni, amit a Tech2HUTV-s tesztvideóban mondanak, hogy hangzásban nem nagyon marad el egy UE Boom-tól.

(#21) holozis_HUN válasza JohnnyWeiss (#20) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Jól szól szerintem.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#22) JohnnyWeiss válasza holozis_HUN (#21) üzenetére


JohnnyWeiss
tag

Súlyát meg tudnád mondani, hogy hány gramm? Nem találok róla infót.

(#23) holozis_HUN válasza JohnnyWeiss (#22) üzenetére


holozis_HUN
veterán

460 gramm, konyhai mérleg lehet nem pontos, de kb annyi érzetre is.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#24) JohnnyWeiss válasza holozis_HUN (#23) üzenetére


JohnnyWeiss
tag

Köszi.

(#25) Piziii válasza JohnnyWeiss (#18) üzenetére


Piziii
tag

Én is egy prodát szerettem volna venni aztán észre vettem hogy a flip2 20k... Itt most azt kellett eldöntenem, hogy azt szeretném ne kelljen félteni a nedvességtől vagy, hogy legyen azért basszusa is... (termékleírás alapján) illetve a flip2-ben van reflex bass míg a prodában nem tudom van e egyáltalán így flip 2 lett belőle, egy flip3 meg kb két proda árával egyenlő

(#26) holozis_HUN válasza Piziii (#25) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Van basszus a Proda-ban, remeg az egész. X-BASS technológia van benne. Milyen a Flip 2?

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#27) Piziii válasza holozis_HUN (#26) üzenetére


Piziii
tag

Én nagyon szeretem... És csomószor van hogy leteszem az asztalra miközben játszom valamivel és remeg az egész asztal :D jó kis találmányok ezek

(#28) JohnnyWeiss


JohnnyWeiss
tag

Köszi mindenkinek a segítséget. Berendeltem egy ilyet. 17e alatt ennél valószínűleg nem kapok jobbat.

(#29) holozis_HUN válasza Piziii (#27) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Dettó, monitor előtt szól a zene a monitor és a bill. között és remeg az egész, nagyon jó, és az aksi is :D

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#30) JohnnyWeiss


JohnnyWeiss
tag

Kihangosítóként használja valaki? Nekem mindenki panaszkodik, hogy alig hall. Csak akkor jó, ha 20-30 cm-ről beszélek és irányba van állítva, hogy a szám felé nézzen a mikrofon.

(#31) JohnnyWeiss


JohnnyWeiss
tag

Amúgy szerintem is teljesen vállalható. Talán a JBL flip 2-nek szebb a hangja, de ezt nem tudom biztosra mondani, mert 1 hete voltam a JBL-t kipróbálni és csak az emlékeimre tudok hagyatkozni. De nekem ez a proda x6 megfelelő, egyedül a mikrofonjával nem vagyok megelégedve.

(#32) JohnnyWeiss


JohnnyWeiss
tag

Nálam az NFC nem akar működni. Több telefonon próbáltuk és mindegyik azt mondja, hogy empty tags. (BT be van kapcsolva)
Van valami trükk, hogy hogy kell NFC-vel párosítani a telefont a hangszóróval?

(#33) holozis_HUN válasza JohnnyWeiss (#32) üzenetére


holozis_HUN
veterán

1. A hangszóró be van kapcsolva?

2. Telón tuti be van nyomva az NFC?

3. Pontosan rakod össze, hogy nagyon közel legyenek? Pár mm-en múlik, hogy érzékeli-e vagy nem, szerencsére Z3-ün a hátlapon van jel, hogy hol az NFC így a két kis jelet (telón és a hangszórón) összeérintem és ok. Bluetooth nem kötelező, hogy bekapcsolva legyen, NFC aktiválja.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#34) JohnnyWeiss válasza holozis_HUN (#33) üzenetére


JohnnyWeiss
tag

Az NFC-t érzékeli a teló, de azt mondja, hogy üres cimke (empty tag) és nem történik semmi. Több telefonon is próbáltuk.
De már visszavittem a boltba bevizsgálásra.

(#35) vacs


vacs
veterán

11.27-én akciós lesz a hangszóró, [link]!

(^)(>.<)(^)

(#36) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Boldog Karácsonyt mindenkinek és hangzásban gazdag ünnepeket :B

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#37) TomMusic


TomMusic
őstag

Hali!
Akinek van ilyen: tucc-tucc zenét mennyire bírja nagy (mondjuk háromnegyed) hangerőn?
Esetleg aki le tudná tesztelni ezekkel, azt megköszönném:
Justin Timberlake - Sexy Back (RICCI Bootleg)
Dubfire - Emissions
Swanky Tunes & Going Deeper - Time (Extended Mix)
Írták, hogy mélyet torzítja, erre vagyok kíváncsi, hogy mennyire észrevehető..
Előre is köszönöm! :R

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.