Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nyisziati


nyisziati
veterán

Köszi, nagyon jó kis teszt. Külön piros pont a gyári böngészőért, több éve szenvedek vele, úgy látszik a Lollipop végre megoldotta a kérdést. Persze más böngészőket is használok, de ha ez elég jó, akkor felesleges foglalni a memóriát egyéb alternatívákkal, mert egyébként nagyon jó, flasht viszi, és jó az éjszakai módja is, ami a legtöbb böngiből hiányzik.
Amit még várnék, az pár játékteszt, meg egy autós navi-próba. :K
Ha kérhetem. :))

(#2) b0bcat válasza nyisziati (#1) üzenetére


b0bcat
addikt

Persze, hogy kérheted. Nem lesz könnyű elkunyizni a gyerektől a telefont, de ha sikerül, akkor ezeket is megejtem. ;)

[ Szerkesztve ]

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#3) Bucsi13


Bucsi13
tag

Ez a % = szint az AOSP fordírás leggázabb dolga. CM12(.1)-ben is így van.

„Everything ends and it's always sad. But everything begins again and it's always happy. Be happy .”

(#4) b0bcat válasza Bucsi13 (#3) üzenetére


b0bcat
addikt

Ügyes volt a fordító... :C

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#5) bokaszalag válasza b0bcat (#4) üzenetére


bokaszalag
csendes tag

Sziasztok,
én is lőttem egy példányt a coolicooltól. Épp elkezdtem nézegetni, mikor szólt, hogy van egy ota update. Optimistán felraktam (július 7 a dátuma). Nem kellett volna mert mint később kiderült lezúzta az IMEI-ket. Próbálgattam az IMEI visszavarázsoló tecnikákat, de az engineering menü ebben a verzióban ezt nem hagyja.

Felraktam rá a needromról a kitkat verziót, hátha abban működik majd ez a mérnökösködés. Nos azt sem kellett volna, a töltést se vette utána. Viszont nem lett teljesen tégla, mivel a needromos legújab lollipop felmet rá, és ott az imeit be tudtam állítani a számtalan helyen megénekelt módon. OK gondoltam megvan-a módszer, próbáljuk rá megint az OTA frissítést, hiszen az eredeti rommal nem is raktam bele kártyát, lehet nem is az vitte el az imeiket. Most már tudom, hogy az :) Szóval ne rakjátok fel.
Üdv.:
sfd

(#6) nyisziati válasza bokaszalag (#5) üzenetére


nyisziati
veterán

Fú, ez gáz. Mondjuk egyre többször hallani ilyen rémsztorikat, hogy az update után még rosszabb lesz a helyzet. Ezért nem is szoktam feltenni őket, csak ha van már tapasztalat. :(

(#7) b0bcat válasza nyisziati (#6) üzenetére


b0bcat
addikt

Én soha semmit ne ápdéjtelek. :N

Köszi a figyelmeztetést! :R

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#8) bokaszalag válasza b0bcat (#7) üzenetére


bokaszalag
csendes tag

Azóta is vannak érdekességek. Persze mivel az NVRAM elment, ezért MAC címe se százas de ahogy néztem, azzal lehet mit kezdeni, de érdekes módon a GPS imidzselésenként csak egyszer éled meg. Igaz akkor elég valószínűtlen helyen is, de mégis túlzottan nem használható :)
Ha van esetleg mentésetek megköszönném :)

(#9) b0bcat válasza bokaszalag (#8) üzenetére


b0bcat
addikt

Mentésem az nincs, van viszont egy olyan furcsa probléma, hogy nem lehet háttérképet állítani, mert mindenre azt mondja a rendszer, hogy kevés a memória (pedig ROM és RAM is van bőven). :U

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#10) Attici


Attici
őstag

Jó a leírás, köszi! :R
Jelenleg 77$ a készülék ami Áfá-val terhelve kb.28e Ft.
Az LG Leon 36e Ft-jával szemben már csak 8e Ft a különbség.
Még így is megéri?

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#11) nyisziati


nyisziati
veterán

.

[ Szerkesztve ]

(#12) KMary válasza nyisziati (#1) üzenetére


KMary
csendes tag

Sziasztok!
Több, mint 1 hónapja használom a készüléket.
Az én észrevételeim:
- GPS kicsit nehezen talál jelet, de pontos (iGo-val, Pécs belvárosában tesztelve)
- Böngészők: Chrome-mal nem tökéletes, nem lehet + oldalakat hozzáadni, vagy a megnyitott lapokat egyesével bezárni. Saját böngészőjével tökéletes.
- Kamera: bár 8MP van ráírva (és beállítva is), csak 5MP-es képeket tud készíteni.
- Akku: folyamatosan be van kapcsolva a mobilnet vagy wifi, 1-2 órás játék mellett, és kb fél-1 óra netezés mellett naponta kell tölteni.
Komoly játékokat nem futtattam rajta, de egyszerűbbeket igen, és azok akadálymentesen működnek.
- Multi-touch: 2 pontos (én mindig két újjal használtam az 5 ujjast is)
- AnTuTu Benchmark 20449
- Háttérkép legyen az mozgó, vagy normál, mindegyik beállítható és működik is.

Hátránya, hogy nem találok hozzá tokot :) és mint minden okostelefon, gyorsan merül az akksi.
Lezárt képernyő képét nem lehet módosítani (mindegy milyen Launcher-t, témát használok)

70+12 euro-ért (12 euro a szállítás) vásároltam a készüléket Németországból, így 6 nap alatt megkaptam és vámot sem kell rá fizetni. (két ilyen készüléket vásároltam, így a postaköltség megoszlott)

Nagyon szeretem, remélem így is marad :)

[ Szerkesztve ]

Eladó? :)

(#13) nyisziati válasza KMary (#12) üzenetére


nyisziati
veterán

Köszi szépen, nagyon hasznos vot, különösen a GPS próba! :K

(#14) bach66 válasza KMary (#12) üzenetére


bach66
tag

Szia!

Megkérdezhetem,melyik (Eu-s) áruházból vetted?

Előre is kösz a választ!

(#15) steve1977


steve1977
tag

Sziasztok! Jó kis gép, vettem is egyet, szilikon vagy flipes tokot hol lehetne hozzá venni? Üdv: István

(#16) KMary válasza bach66 (#14) üzenetére


KMary
csendes tag

Szia!
Bocsánat a késői válaszért :)

Én EBay-en vettem, de Németországból, igaz nem ettől az eladótól (akitől vettem, annál már nincs több):
http://www.ebay.com/itm/4-5-zoll-Blackview-Breeze-Android5-0-MTK6582M-1-3GHz-Quad-Core-3G-Smartphone-8GB-/252085915576?hash=item3ab17dcfb8

Katt a MAKE OFFER-re és lehet oda fogja adni 70 euróért, én is lealkudtam :)

[ Szerkesztve ]

Eladó? :)

(#17) KMary válasza steve1977 (#15) üzenetére


KMary
csendes tag

Szia!
EBay-en rendeltem a minap hozzá, nincs 4 dollár.
Szilikonos tok

Eladó? :)

(#18) b0bcat válasza KMary (#17) üzenetére


b0bcat
addikt

Én is a napokban rendeltem tokot. :K

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#19) nagyfejü


nagyfejü
őstag

Hali!

Van még itt valaki?
Hogy lehet személyekhez csengőhangot rendelni???

üdv

(#20) KMary válasza nagyfejü (#19) üzenetére


KMary
csendes tag

Szia!
Megnyitod a híváslistát, gyorshívók közül kiválaszod a személy, és a3 pöttyre katt, majd a toll-ra és ha ott bent vagy akkor a telefon alján bal sarokban a "funkció" gombra kett. Ott kiadja acsengőhangot, arra rámész, és kiválasztod mit szeretnél.

[ Szerkesztve ]

Eladó? :)

(#21) nagyfejü válasza KMary (#20) üzenetére


nagyfejü
őstag

köszönöm!

(#22) KMary válasza nagyfejü (#21) üzenetére


KMary
csendes tag

Nincs mit.
Elnézést a sok hibáért, siettem , nem olvastam vissza.

Eladó? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.