Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Syl


Syl
nagyúr

Szánalmas. Többet tökölnek mint a Nokia :(((

Off:
a QNX könnyű fejtörésére
helyett inkább
a QNX könnyű feltörésére

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#2) atoth


atoth
aktív tag

Már eldöntöttem, hogy a következő mobilom Blackberry lesz.
2-3 év múlva.
Ha még lesz akkor Blackberry.

(#3) consono


consono
nagyúr

:((( Lesz még akkor valaki aki BB-t akar venni? Én szeretem a Blackberry-t, de így nem sok jövőt jósolok nekik...

"In God we trust. All others must bring data"

(#4) gzbotii


gzbotii
veterán

Jo eg..ha jott volna marcius-aprilis is keseben lett volna de igy :Y addig lehuzzak a rollot

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#5) #16820480 válasza consono (#3) üzenetére


#16820480
törölt tag

A legtobb ember szerintem manapsag nem a szolgaltatasok meg a markanev miatt veszi, hanem a jo minosegu qwerty miatt.

(#6) Syl


Syl
nagyúr

Nekem van BB-m, szeretem, de ahogy alakulnak a dolgok, kétlem, hogy a következő telefonom is bleki lesz. Kicsit olyan érzésem van, mint anno a Nokiánál. Mintha a vezetőség szándékosan a cég tönkretételére gyúrna, hogy aztán valami óriáscég (pl. MS) megvegye őket kilóra... :F

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#7) M.A.Z.


M.A.Z.
aktív tag

Egy Saridon bevételét javaslom a fejtörésre!

(#8) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Az már valóban későn lesz... Mondjuk BB- t eddig se a processzormag huszárok vettek...

(#9) V B A


V B A
aktív tag

Engem a PALM haláltáncára emlékeztet ez az egész. Akkor is állandóan arról volt szó, hogy jön az új platform, jön az új platform, aztán kijöttek egy vindózos treoval, majd marha későn bemutatták a Pré-t, amire még fél évet kellett várni, aztán kiderült, hogy hulladék a hardver (pedig a WebOs szerintem nagyon király). Végül megvette őket a HP. (Pedig a Palm kurva jó volt, 6 évig használtam PDA-ként, telefonként).

Most BB-t használok, aztán ez a platform is meghal a kezeim között. :-)

(#10) consono válasza V B A (#9) üzenetére


consono
nagyúr

Mire tervezel váltani? Csak, hogy azt elkerüljem... :DD

"In God we trust. All others must bring data"

(#11) Pantal


Pantal
senior tag

Ekkora mellébeszélést. Nem fejlesztek egy OS-t azért, hogy most végezzek vele, és majd több mint fél év múlva adjam ki.. Bullshit veszély.

(#7) M.A.Z.:

"Szaridon"-nak olvastam. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12) V B A válasza consono (#10) üzenetére


V B A
aktív tag

Egyelőre megvagyok, van egy 1éves Torchom, az még bírja egy ideig. Nagyon a szívemhez nőtt a BB minősége, amit telefonálásban, üzenetkezelésben, hardver qwerty billentyűzetben és üzemidőben nyújt. Sztem ezekben nagyon nincs most versenytársa. A böngészés, játék meg az appok tömege nem nagyon érdekel, Opera Mini engem bőven kielégít.

A következő telefonom egyébként sztem egy Torch2 9810-es lesz fél-1 év múlva.

Amíg van BIS, maradok a BB-nél. :-)

(#13) adrianv


adrianv
tag

,, nem az új operációs rendszer alapjait jelentő QNX platform könnyebb sérülékenysége, hanem a cég által kiválasztott processzor érkezési időpontja áll, mely sorozatgyártása csak a jövő év közepén veszi kezdetét.'' - Nem igazán mondanak konkrétumokat. Na persze a többi gyártó nem választ ki ilyen processzorokat. És mi lesz addig? :O

Sorry for party rocking!!!

(#14) Praetorianus válasza consono (#3) üzenetére


Praetorianus
aktív tag

Szerintem nem mindenki van ám annyira rápörögve a QNX-re ;) Nekem lassan egy éves lesz a 9700-ám, de annyira nem érdekel a csicsa, hogy már lassan fél éve visszaraktam a "csilli-villi" OS6 helyett az OS5-öt. Sokkal komolyabb kinézete van így a dolognak. Akinek meg nagyon hiányzik a paraszt mókusvakító animáció, pörgő-forgó csodamenü, stb, az használhat még legalább egy tucat modellt az OS6 és OS7 kínálatból. Én tutira megtartom a Boldot, amíg el nem vérzik a kezeim között, az új modellek (főleg a hibáik miatt) amúgy sem nagyon fogtak meg... A QNX már csak azért sem érdekel annyira, mert ránézésre több rokonságot mutat a droiddal, mint a java alapú Berry OS-sel. Az meg nekem nem túl bejövős...

(#15) Gusztáv válasza adrianv (#13) üzenetére


Gusztáv
addikt

A többi gyártó láthatóan a minél nagyobb órajel / több mag bűvkörében él. Viszont a jelenlegi BB tulajok nehezen fogadnák el, ha minden este töltőre kellene dugni a telefont. Én nem telefonálok sokat, így a Bold-omat hetente kell tölteni (nálunk BES van, szóval az email / naptár / névjegyzék szinkronizálás megy egész nap). Ja és éjszaka is be van kapcsolva a telefon.

Laci

(#16) tomistarkapi


tomistarkapi
tag

Van most egy pearl 9100-ám és semmire se cserélném el majd talán veszek mellé egy playbookot ha lesz rá 2.0-ás os

(#17) fgth válasza tomistarkapi (#16) üzenetére


fgth
tag

mar van ra :K
en hasznalom,igaz beta de futnak rajta adroid .apk !

Waterloo ... BlackBerry base White Passport

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.