Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Miket ki nem használnak ezek az okos programozók:D

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#2) Barthezz2 válasza FRENK1988 (#1) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

És egy hibát befoltoznak, már meg is találják a másikat :DDD

Everybody lies.

(#3) tibka20


tibka20
csendes tag

a régi szép idők :DD régen még 2.x szoftvert 2G-n is ott safariból lehetett törni vissza az alapokhoz :))

(#4) crey válasza Barthezz2 (#2) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Ez egy végtelen ciklus, soha nem lesz hibátlan az iOS sem.

Most már tudjuk, hogy honnan törték az iPhone-t, ennyi a hírérték, köszönjük. :)

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#5) Eszleny


Eszleny
aktív tag

Remélem a dektop OS X-et nem érinti a hiba.

(#6) Hiftu


Hiftu
senior tag

És még az Apple szerint a Flash a bughalmaz.

(Ami egyébként átlátszó indok, csak azért van, hogy ne tudjanak az iphone tulajok ingyenes flash progikat a mobilra rakni, helyette ott a fizetős appstore.)

Először a saját házuk tájékán takarítsanak.

Tessék mondani, lehet itt hazudni? - Kaszt: Decker, Faj: Troll, Működési Terület: Prohardver

(#7) besk23 válasza Hiftu (#6) üzenetére


besk23
tag

Az AppStore nem csak fizetős.

@ Nokia Lumia 1520 Black @

(#8) majom2


majom2
senior tag

inkább videón nézzétek meg. szerintem szenzációs: http://www.youtube.com/watch?v=injJTTb9EWw

(#9) Chosen


Chosen
addikt

Steve Jobs: Mostantól mondjatok búcsút a PDF-nek is... :DDD

(#10) oO7 válasza majom2 (#8) üzenetére


oO7
őstag

ééés az volna a szenzáció, hogy végignézünk egy sikeres jailbrake -et ?

(#11) Karma válasza oO7 (#10) üzenetére


Karma
félisten

Azért nem egyszerű, hogy milyen felhasználóbarát módon megcsinálják mindig a jailbreakeket is, azaz legalábbis amikor lehetséges. Más platformokon mindig sokkal körülményesebb :P

“All nothings are not equal.”

(#12) Lirion válasza Karma (#11) üzenetére


Lirion
addikt

Jah valóban, végülis anno UIQ-on elég volt egy programocskát feltelepíteni, symbianon is most már ott a helloox, amit szintén csak telepíteni kell. Ennél nem tudom, hogy lehetne egyszerűbben megcsinálni. :U

(#13) talamasca válasza Lirion (#12) üzenetére


talamasca
senior tag

Így.

“Black as midnight on a moonless night.”

(#14) Karma válasza Lirion (#12) üzenetére


Karma
félisten

Sunyi modon kihagytad a HelloOX alairatasat ;)

“All nothings are not equal.”

(#15) Everman


Everman
addikt

Az kimaradt, hogy a törés a PDF plugin hibáját használja ki, ami mindegyik platformon létező hiba (Windowson is).

(#16) Karma válasza Everman (#15) üzenetére


Karma
félisten

Persze hogy kimaradt, mert baromság. Az Apple nem az Adobe PDF implementációját használja az iOS-ben, hanem a sajátját: így legrosszabb esetben is "csak" az OSX sebezhető ugyanezen a módon.

Lirion: Az Opera Mini elnyelte a szerkesztésemet, de azt is kifelejtetted, hogy az 5800 és az N97 újabb szoftvereivel nem kompatibilis a HelloOX2 se (a Nokia majd békésen ül és nézi hogy széttörik a rendszerét, persze), helyette warezolt JAF-fal vagy warezolt Phoenixszel kell módosított firmware-t flashelgetni... Tényleg nagyon baráti. Nice try though.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#17) Everman válasza Karma (#16) üzenetére


Everman
addikt

Ehhez képest a hacker aki a rést kihasználta eredetileg a Windowsos pluginnél fedezte fel ezt a hibát. Ugyanezzel a hibás fonttal a Windowsos plugin is összeomlasztható.

Az Apple sem saját PDF-et használ, az Adobe kódját illesztik a saját rendszerükhöz.

"Charlie Miller, biztonsági szakember szerint a JailbreakMe.com oldala "gyönyörű munkát" végzett. PDF alapú támadást használnak, ami egy korrupt betűtípus miatt Windows alatt is összeomlasztja az Adobe Reader-t. Mivel iOS alatt a Safari mobil változata végzi a PDF-ek kezelését, ebben az esetben a korrupt betűtípus összeomlasztja az ún "Compact Font Format" kezelőt. Onnantól kezdve pedig szabad a pálya. "

[ Szerkesztve ]

(#18) Karma válasza Everman (#17) üzenetére


Karma
félisten

Hmm. Érdekes, ahol én olvastam, ott ugyanezzel a Charlie Millerrel bélyegezve mondták az én verziómat :)

“All nothings are not equal.”

(#19) joey04 válasza talamasca (#13) üzenetére


joey04
titán

pont ezt akartam írni. itt semmit nem kell csinálni, na jó annyit mintha feloldanám a zárat. :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#20) majom2 válasza oO7 (#10) üzenetére


majom2
senior tag

látom, otthon vagy a témában... :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.