Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) djculture


djculture
félisten

Activision magát is bezárhatná mert minden valaha jó játékot nagy munkával sikeresen áttesz gagyivá.Cod sikerszériája pl kiváncsi vagyok meddig fog tartani,az egyes és kettes részek zsenialitása után jött egy egész jó négyes..De azóta meglátásom szerint csak a multi rész tartja el az új részeket.De az se sokáig szerintem.

(#2) #08052480 válasza djculture (#1) üzenetére


#08052480
törölt tag

Nem az Acti fejlesztette a középszar Blurt meg Bloodstonet. Csak maguknak köszönhetik, kellett lelépniük az MS-től...

(#3) Doki16


Doki16
addikt

Kár értük. A PGR4-et nagyon szerettem.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#4) Viktor77 válasza #08052480 (#2) üzenetére


Viktor77
titán

Blur helyett csináltak volna egy Metropolis Street Racert PC-re. Most nem itt tartanának.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#5) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Ezért kellett elválni az MS-től? Grat, pedig annyira jó lett volna egy új PGR tőlük... :( R.I.P.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#6) fasterware


fasterware
aktív tag

A BLUR játék még jó is lehetett volna, ha maradt volna autóversenynek, nem pedig kicseszek az előttem haladóval valami felvett " fegyverrel " .
A PGR - ből nem bántam volna egy 5. részt, az azért kitett magáért.
A COD1, COD2, MW ÉS MW2 tényleg izgalmas volt, a többi, hát nem tudom " kicsit " már unalmas.

(#7) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Pá pá Bizarre Creation.

(#8) ProEvoFan válasza djculture (#1) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Amíg minden nagy játék magazin és online magazin ilyen magas értékeléseket adnak, addig nem igazán fog csökkenni a COD fanatizmus.
Szerintem a mostani BO is túl van pontozva.Semmi fejlődés, semmi újdonság és mégis nagyon magas pontszámokat kapott.
Itt van az új Killzone 3 játék.A legtöbb tesztelőnek az a baja, h nincs benne újdonság, és semmi fejlődés".... a mostani COD részben ezt miért nem nézték?Miért kapott ekkora pontokat?Mert a nagy hírű offline/online magazinok nem merik leértékelni, mert félnek a kiadó és a rajongó hadak (ami kb 15 millió ember) véleményétől.
Nekem ez a véleményem.Nem vagyok COD ellenző, mert a MW2ben is van vagy 300 óra játékidőm.Csak nem értem ezt a magas pontozást.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.