Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [BITBOYS:] A hír!

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Na és? Engem nem zavar, ha szőrös egy nő lába, és hónaljkutyát hord. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) Wictor


Wictor
senior tag

Úristen, hogy egyeseknek mekkora problémáik vannak... :U Én meg férfi létemre alig vagyok szőrös. És akkor? Genetikai hulladék lennék?

Félreértés ne essék: nem a topicnyitóra értem.

[ Szerkesztve ]

(#3) Apollyon válasza Vakegérke (#1) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Te egy másik korosztályból származol, amikor az lett volna a fura, ami ma természetes.
Ma meg már mások az igények... A modern ember csupasz ember.. ez van.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#4) Lauda válasza Apollyon (#3) üzenetére


Lauda
félisten

Es mennyivel kenyelmesebb, higienikusabb. :K

(#5) Vakegérke válasza Lauda (#4) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ízlés dolga. Nekem egy csupasz nő inkább taszító, mint vonzó.
Higiénia? A szappant már régen kitalálták.

Vannak még nők, akik azok, akik. Szőrösek ott, ahol szőrösnek kell lenniük. Ja, hogy a lába? Nálam belefér.
Ahogy belefér a "hónaljkutya", és az intim szőrzet.
Nem szeretnék parlagi lenni, de én szerettem a mufikában turkálni. :B

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#6) Lauda válasza Vakegérke (#5) üzenetére


Lauda
félisten

Nem csak arra ertettem, hogy egy no mennyivel vonzobb szorosen vagy anelkul, hanem hogy anelkul letezni sokkal jobb, tehat, hogy nincs rajtad se. De persze ez is, mint minden ilyen tema, izles dolga. :)

(#7) Gergő_ válasza Lauda (#4) üzenetére


Gergő_
őstag

Kényelmesebb, de nem minden esetben higiénikusabb. A szőr pont azért van ott, hogy távol tartsa a kórokozókat a testtől.

(#8) Alexios


Alexios
veterán

Amíg ez egy bulvároldalon hír különösebben nem zavar:)

(#9) Apollyon válasza Gergő_ (#7) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Régen lehet így volt, de hogy ma már (jobb esetben) azért mindennap fürdik az ember, már ilyenre nem igazán van szükség.. Ha egyik félnek sincs ott semmi, akkor ennyivel is jobban tudnak egymáshoz érintkezni.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#10) Lauda válasza Gergő_ (#7) üzenetére


Lauda
félisten

Vagy epp a szoron telepedik meg.

(#11) föccer


föccer
nagyúr

Jelentkezzen nálam az, akinek ilyen marha sok ideje van, hogy ilyesmivel foglalkozzon. Adok neki munkát bőven, hogy össze szarja magát...

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#12) N€T0X|N


N€T0X|N
őstag

Ez így kb. a wtf kategória. Nem szőr az, hanem pihék. Ha valakit az is zavar, menjen orvoshoz... :U (amit a linkelt oldalon linkelt videóban mutatnak, az meg rohadtul nem ugyanaz a láb, de az már tényleg sok lenne egy nőn...)

Sent from my keyBoard

(#13) Magnum_


Magnum_
nagyúr

egyébként ez gáz már, hogy ennyire meghagyta.

I humbly and respectfully decline™

(#14) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Avagy miért jó focistának lenni. :Y Amúgy nyilván véletlen, igényes nőnek látszik.

(#15) .bableWes


.bableWes
őstag

manapság a nök többet "borotválkoznak" mint mi férfiak. Ha ö szereti a feltünést hát tessék. Hordjon hosszu nadrágot

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#17) Csemike


Csemike
csendes tag

Ki hitte volna... Azthittem a szépségkirályőknek meg a topmodelleknek bélműködésük sincs, nemhogy szőr a testükön. :U

(#18) Apollyon válasza gabor85 (#16) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ötletes de azér nem szeretnék ilyet találni egy barátnőm táskájában sem ;P

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#19) gabor85 válasza Apollyon (#18) üzenetére


gabor85
őstag

Nem kell kutatni:D

(#20) Apollyon válasza gabor85 (#19) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Jóvanmá:D És ha megkér hogy szedjél ki vmit neki, és megtalálod azt a pisilőt? Ne már:D

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#21) tildy


tildy
nagyúr

Semmi baj nincs a csaj lábával. Akinek nem tetszik, az meg keressen magának fullcsupasz nőt, ajánlom a kopaszokat, azon vana legkevesebb szőrszál, illetve érdemes megnézni a hátán ott vannak-e a pihék, mert ha nem gyantáztatja aztis , mint a karját,a nemiszervét, és minden mást, az CIKI. :U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#22) művésznő4 válasza tildy (#21) üzenetére


művésznő4
csendes tag

tildy+ Csemike: +1 :U

(#23) gamek!ller válasza tildy (#21) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Részben igazad van, részben meg nem.. Szerintem is gáz ha már ilyen szőrös a lába 1 csajnak aki ráadásul még szép is.. Én nem szeretem a szőrös nőket..

(#24) keIdor válasza föccer (#11) üzenetére


keIdor
titán

Mit kell csinálni és mennyit fizetsz óránként? :D

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#25) tildy válasza gamek!ller (#23) üzenetére


tildy
nagyúr

Ennek a csajnak a lábán piheszálak vannak . Akit ez zavar....
Most mondjam azt, hogy szerintem meg az gáz, ha valakit ennyi zavar?

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#26) gamek!ller válasza tildy (#25) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Mond, saját véleményed.. :D

(#27) tildy válasza gamek!ller (#26) üzenetére


tildy
nagyúr

Már mondtam . Szerintem nem gáz , ha egy nő lába ilyen. Akit meg ennyi zavar, az mélyedjen kicsit magába ., és jöjjön rá , ő maga sem tökéletes. Sőt.
Zavar az is, hogy ez elvárás lett. MErt azt mondom a normál higiénia kell és szükséges, és nem gond. De az, hogy ennyi miatt le legyen szólva egy nő, az már gáz. Mármint gondolkodásbeli gáz.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#28) tiv83us válasza tildy (#27) üzenetére


tiv83us
veterán

Ez a pihes lab valoban hatareset, de ha valakin feketellik a szorzet, az gusztustalan es visszataszito. Ez nem "senki sem tokeletesseg" kerdese, hanem a higeniae es a igenyessege. Elvaras, vagy nem, nekem /es a legtobb ferfinak/, nem kene egy szoros labu, dzsuvas honalju, a bikinibol a combjanal kilogo szoru no /jeti/.

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#29) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

egy szőrös csülök miatt 28 hsz? :D

amúgy velvet. mit várunk attól a laptól amelyik megírta, hogy sz@rik vmelyik celeb felesége :D

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#30) BITBOYS válasza Mr.Csizmás (#29) üzenetére


BITBOYS
addikt

Színesedik az oldal

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#31) BITBOYS válasza Mr.Csizmás (#29) üzenetére


BITBOYS
addikt

Színesedik az oldal

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#32) gamek!ller válasza tiv83us (#28) üzenetére


gamek!ller
senior tag

+1000000

(#33) tildy válasza tiv83us (#28) üzenetére


tildy
nagyúr

Tiv : jelen esetben erről a lábról volt szó . És ez a láb még igen messzi van a visszataszítótól. Abszolút nem arról beszéltünk, amikor már feketéllik a szőrzet.

LEgközelebbi dolog az lesz, akinek nem csupasz a karja, akin csak egy pihe is van, már az is gáz lesz?

Egyébként nem gondolom jetinek pl. a japánokat sem, csak mert ők meghagyjáka szőt bizonyos helyeken. És lejetizni sem korrekt őket másoknak sem. MErt akkor mehet az, hogy aki meg a totálisan szőrtelent szereti, az a csupaszcsigára bukik. KEll ez?

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#34) Kidus válasza tildy (#33) üzenetére


Kidus
őstag

Pedig milyen szexi is az mikor a no bajszocskajan piheno nyalcseppen megcsillan a nap!

Assuming Control

(#35) tiv83us válasza tildy (#33) üzenetére


tiv83us
veterán

Hat ha a egyes ferfiaknak, meg a japoknak jo, hogy szedegetik ki a szorszalakat a fogaik kozul, akkor good luck :U
Igen, inkabb "csupaszcsiga", mint elveszni az ordogszekerben :U

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#36) Thome válasza tiv83us (#35) üzenetére


Thome
addikt

Szerintem meg mindenki maga dönti el, hogy mi jön be neki, ez pont annyira értelmetlen vita, mint az AMD VS Intel. Ennyit erről.
Mondjuk én a szőrtelen nőket csípem, de a fenti véleményem akkor is fenntartom.

[ Szerkesztve ]

(#37) gamek!ller válasza tiv83us (#35) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Fúj de undiiii :D

(#38) tildy válasza Kidus (#34) üzenetére


tildy
nagyúr

Kidus, most a női "bajszot" hasonlítjuk ehhez a pihés a lábhoz? Vagy mi? Vagy hogy jön ide? De idehozhatod még tőlem akár Frida KAhlót is , nem erről beszéltünk, és az totál más tészta .

Tiv: fura én sosem panaszkodom, ha ilyesmire "vetemednék" az ellenkező nemmel. De gondolom nem kell magyaráznom, hogy nemcsak a nők szőrösek ott.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#39) Kidus válasza tildy (#38) üzenetére


Kidus
őstag

Teljesen mindegy, milyen szor, legyen a laban vagy a szaja szelen, akkor sem noies.
Es ez mar akkor is igy volt, mikor zsenge kis tini voltam, konkretan zavart, nem a divatmania miatt, hanem mert nem tetszett, hogy pihes es nem volt szep.
Ugyhogy en fuggetlenul attol, mik voltak az elvarasok, sosem voltam bundas....
De valoban mindenki mas, ha neki ez tetszik, azt csinal amit akar. Meg te is azt csinalsz, amit akarsz. En megbolondulok, ha nem vagyok csupasz :D

Mondjuk azt hozzateszem nagyon zarojelben, hogy egy voros szonyegen aki vegigsuhan, annak a kozizlesre is figyelemmel kell lennie, elismert szineszek kis szoknyaban ne legyenek mar sundisznok, legyen az otthon, ahol nem latjak. Ha meg megjelenik valahol, akkor szedje le.

Assuming Control

(#40) tildy válasza Kidus (#39) üzenetére


tildy
nagyúr

Hátad közepét is gyantázod-e?:D

Bocs, nem tudtam kihagyni, de ugye ott is alapból pihés az ember:D:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#41) Kidus válasza tildy (#40) üzenetére


Kidus
őstag

Nem pihes....
Illetve igen, de annyira nem mint az a lab :DDD
Mikroszkopikus pihek.
Az mindenkinek van, egesz testet beboritos. Az mas. Azok a hosszuak, az nem pihe, hanem szorszal.
Be is b*szna, ha olyan lenne a hatam kozepen, nem gyantaznam, lezer egybol ;]

Assuming Control

(#42) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

cicaharc, ohh yeah! :)

(#43) Kidus válasza gamek!ller (#42) üzenetére


Kidus
őstag

Hol? :U

Assuming Control

(#44) gamek!ller válasza Kidus (#43) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Elhamarkodott volt beírni.. :(

(#45) tildy válasza Kidus (#43) üzenetére


tildy
nagyúr

Hja azt én is kérdezni akartam:D:D

Amúgy visszatérve a pihékre, mondhattam volna a combot vagy a feneket is:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#46) moha21


moha21
addikt

[link] ;]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#47) ferensz válasza moha21 (#46) üzenetére


ferensz
senior tag

Ezt most így hogy, mire? :DDD Sok(k) volt ez így estére.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#48) gamek!ller válasza moha21 (#46) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Most elmegyek lefeküdni.. :(

(#49) BITBOYS


BITBOYS
addikt

És milyen a férfi ideál? tildy, Kidus? :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#50) tiv83us válasza moha21 (#46) üzenetére


tiv83us
veterán

Always Outnumbered, Never Outgunned

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [BITBOYS:] A hír!
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.