Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) rdt89 válasza [CsuCsu] (#20) üzenetére


rdt89
addikt

A próféta szóljon belőled :R Én remélem, higy így lesz ahogy leirtad, kíváncsi vagyok mit bír még el ez a generáció és legalább lesz mit mutogatnia a Microsoftnak E3-on, hogy az új konzolon mennyivel szebb ;]

[ Szerkesztve ]

(#22) Chapel válasza oriic (#19) üzenetére


Chapel
addikt

Én nem gondolom, hogy ennyire hw igényes lenne, pontosítva szerintem gond nélkül lehet úgy downgrade-elni hogy ne legyen ordító a különbség.

Nagy felbontású textúrák. Oké, de nem kell egy működő világot generálni - mint egy openworld jellegű Gta, RDR2, Cyberpunk stb. esetén - az esetek 90%-ban több ezer méter magasból nézed a tájat. Egyszerűen el kell engedni a 4k-t.

Xbox-ban nem vagyok otthon, de Ps4 Proval szoktam havernál multizni és ha jól tudom a One erősebb. Nyugodt szívvel mondanám, hogy Fhd és 30-60fps egyáltalán nem elrugaszkodott.

Persze a cél a nextgen lesz, ez nem kérdés :K

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#23) haunteer válasza rdt89 (#11) üzenetére


haunteer
csendes tag

Benne van a game pass videóba, hogy ez is game passba lesz.

(#24) lmno válasza 3L1T3 (#18) üzenetére


lmno
őstag

Ezen mi nem világos :F

(#25) Wesder válasza lmno (#24) üzenetére


Wesder
félisten

Annyiban igaza van hogy az Xbox màr règ nem csak egy konzol, hanem brand.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#26) 3L1T3 válasza lmno (#24) üzenetére


3L1T3
addikt

Nyugtával dicsérd a napot! :)

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#27) rdt89 válasza haunteer (#23) üzenetére


rdt89
addikt

Azt nem láttam. :R Én néztem az összes bejelentett GP játék listáját és ott se találtam, de akkor köszönöm szépen. :B

(#28) Pkc83


Pkc83
őstag

Jó lenne ha minden új game legalább igy nézne ki mert ez rohadt
jól mutat! :K

(#29) dreampage válasza lmno (#10) üzenetére


dreampage
HÁZIGAZDA

Az csak placeholder. A fejlesztők már az E3-on elmondták, hogy konzollal egyelőre nem foglalkoznak. Hivatalosan tervben van, de csak a PC verzió után kezdik. Addigra Xbox One már nem lesz, a következő Xbox logóját meg nyilván nem tehetik ki. :)

A játéknak soha nincs vége.

(#30) Ombi5


Ombi5
őstag

Betara tudja vki, hogy hol lehet reggelni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.