Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Addig akarják ütni a vasat amíg meleg. Logikus.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#2) Ateszzero


Ateszzero
őstag

A tizedik után már nem sok ember fog kérni belőle.Főleg ha meg is kérik az árát.
Ebből akarnak meggazdagodni?

(#3) Wolverine válasza Ateszzero (#2) üzenetére


Wolverine
félisten

Miért ne? Ha folyamatosan előrehalad a történet, és javítanak a játékmenetbeli apró gubancokon, akkor egy RPG-t addig lehet húzni, ameddig akarják.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4) teeem


teeem
aktív tag

Ügyes ez a bioware, és legalább minőségi játékokat csinálnak.

(#5) Morden24 válasza Ateszzero (#2) üzenetére


Morden24
nagyúr

Mert? RPG stílus az ősidők óta van, láthatóan a mai napig erős felvevőbázissal. Márpedig RPG-knek kettő lényeges bukópontjuk van: a világ, amiben játszódnak és a szabályrendszer, amire épülnek. Ha utóbbi elég flexibilis a folyamatos fejlesztéshez, előbbi meg elég egyedi vonást tartalmaz ahhoz, hogy akár tucatnyi kiegészítőn keresztül biztosítson tartalmas hátteret a történésekhez, akkor nem lehet gond.

Más kérdés, hogy véleményem szerint a Mass Effect univerzumban több egyediség rejlik, mint a számomra kicsit fércelt Dragon Age-ben. Félreértés ne essék, nem rossz a DA világa, de az alapjáték + az eddigi dlc-k szerintem nem tették elég méllyé és egyedivé. Ez persze idővel változhat.

Sectumsempra - For Enemies

(#6) D1Rect


D1Rect
félisten

Ha folyamatos minőséget produkálnak évente 1 játékkal, szerinem senki nem venné zokon, ha 2149-ben még mindig jönne a DA. :)

(#7) iSonic válasza PowerBuldog (#1) üzenetére


iSonic
addikt

+1 csak az itt a kérdés meddig lehet?

(#8) #65675776


#65675776
törölt tag

Na ennyit arról, hogy a KotOR-t nem lehetett volna folytatni sima RPG-ként...

(#9) Sicilian válasza D1Rect (#6) üzenetére


Sicilian
addikt

hihihi :DDD

nothing is true everything is permitted..

(#10) Thrawn válasza D1Rect (#6) üzenetére


Thrawn
félisten

A DA Collectors Editiont addigra már pótos IFÁval hozná a futár, annyi lemezből állna :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#11) huszar90


huszar90
aktív tag

ha nem megy a minőség rovására akkor nyugodtan folytassák...

(#12) Wolverine válasza #65675776 (#8) üzenetére


Wolverine
félisten

Még ha lehetett is volna folytatni, nem akarták. :U A Dragon Age-ből is lehet egyszer MMO :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#13) Morden24 válasza Wolverine (#12) üzenetére


Morden24
nagyúr

Na, bízom benne, hogy az is soha napján stb. lesz.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#14) #65675776 válasza Thrawn (#10) üzenetére


#65675776
törölt tag

Nem lesz már akkor gázolaj, ami azt az IFA-t hajtsa...

Wolverine: Pont erre akartam utalni. Nem technikai akadályai vannak. Szimplán akaraterő. De az nem hiányzott, hanem nagyon is volt, hogy a mostani bevételeket megsokszorozzák.

(#15) D1Rect válasza Thrawn (#10) üzenetére


D1Rect
félisten

Aligha, mert:
1. addigra nem lesz IFA
2. ha lenne se tudná elvinni
3. nem lenne már bele üzemanyag
4. úgyis digitálisan vásárol addigra mindenki.
:P

(#16) #65675776 válasza D1Rect (#15) üzenetére


#65675776
törölt tag

4. 1Ebps sebességű neten.

(#17) D1Rect válasza #65675776 (#16) üzenetére


D1Rect
félisten

Tényleg, nem is kell letölteni, mert cloudon megy.

(#18) hoffman_ válasza Wolverine (#12) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Mint ahogy az Elder Scrolls-t is folytatni akarják... Pedig milyen fantasztikus rpg sorozat volt.

DA világa és a hozzá hasonlók nekem nagyon tetszenek, viszont egy Witchernél bonyolultabb rpg elé ma már nem szívesen ülök le, mert rengeteg időmet veszi el, inkább rákaptam a fel a netre lősz egy órát szar IW szerveren aztán mehetsz tanulni játékokra - pedig mennyivel többet hordoz egy ilyen szintű rpg...

Mass Effect is itt van 2 éve, és nem vagyok képes végigjátszani. Most kezdtem el másodszor és teljesen máshogy sikerült mint elsőre, semmi sem ugyanaz, egy hétig odaragadtam, most meg 3 hete le sem ültem, mert nem akarok megint elveszteni egy hetet. És még a felénél sem vagyok. A Witcher végigjátszása is több, mint egy évembe került :D

De az én szempontjaim persze nem befolyásolnak semmit, ha a Bioware alkotni akar, és megy is neki, akkor áldásom rá. Kár, hogy a Bethesda elvágta az Obliviont :(

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#19) ollie


ollie
MODERÁTOR

Ezt a végtelen számú játékot úgy kell érteni, hogy a következő patch-el bekerül egy bug a játékban, és közvetlen a befejezés előtt mindig visszadob a sztori legelejére. :D

(#5) Morden24: A DA világát szerintem a Dragonlance-ről másolták. A különbség, hogy ott éjfattyak helyett sárkányfattyak vannak.

[ Szerkesztve ]

***

(#20) h-yle válasza D1Rect (#6) üzenetére


h-yle
addikt

Ha ezt $20-$30ért teszik akkor én benne vagyok. :)

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#21) Plazmacucci válasza hoffman_ (#18) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Mit csinált a Bethesda az Oblivionnal? :D
Szerintem sokkal hangulatosabbra sikeredett mint a Morrowind. Dehát ízlések és ficamok.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#22) h-yle válasza Plazmacucci (#21) üzenetére


h-yle
addikt

Ficamok. Az biztos. :D

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#23) Meglivorn


Meglivorn
aktív tag

Azért az kimaradt hogy a Mass Effect ugyan trilógia, de már elhíresztelték hogy azzal nem fogják azt a franchise-t sem elhagyni, lesznek további játékok. Csak Shepard története ér véget a 3. résszel.

Szerintem kifejezetten jó ötlet. A történet és a világ folyamatosan halad előre, így egy állandóan változó, élő világ alakulhat ki. Az egyetlen probléma csak az, hogy a jétékozok által lejátszottak egyre bonyolultabban lesznek kezelhetők (vagy időről-időre resetelni kell és egy-egy végigjátszást kanonizálni, akár tetszik, akár nem :D )

(#24) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Ez egészen addig jó buli - a szét DLC-zés - amíg meg tudják oldani, hogy a játék végigvitele után is meg tudd csinálni. Mert az, hogy megint fél év múlva jön egy DLC, amihez előlről kell kezdeni a játékot, hogy megcsinálj egy 1 órás küldit, az elég gyorsan unalmas lesz. A ME2-ben ezt jól megcsinálták.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#25) hoffman_ válasza Plazmacucci (#21) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Történelmet. Nem is kétlem, imádom. úgy értem, hogy a folytatást cseszik el jelenleg - ha lesz. Minden variáció rossz :(

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.