Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Utóbbi esetében akinek megvan az első két rész és/vagy a Minerva's Den, azok megkapják ingyen a felújítást.

Beb*szna, ha valakinek csak a Minerva's Den lenne meg és megkapná a teljes csomagot. :D Csak mert a vagy résszel erre utalsz.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2) oriic válasza Bad Pritt (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

"And if you already own BioShock, BioShock 2, and/or Minerva’s Den on Steam, you will be able to upgrade to the remastered version of the respective title(s) for free after release. It’s a circus of values! "

Live-Die-Respawn

(#3) Vistaboy válasza Bad Pritt (#1) üzenetére


Vistaboy
veterán

Idézet az eredeti kiírásból:

"And if you already own BioShock, BioShock 2, and/or Minerva’s Den on Steam, you will be able to upgrade to the remastered version of the respective title(s) for free after release."

Vagyis ha megvan Steamen az eredeti BioShock, BioShock 2 és/vagy a Minerva's Den, akkor megjelenés után INGYEN frissíthetsz azok átdolgozott kiadásaira.

Ez annyit jelent, hogy ami megvan eredetiben is, arról ingyen frissíthetsz, míg ami nincs, abból meg kell venned a felújított kiadást. Persze lehet, hogy olcsóbb megvenni az eredetiket, majd frissíteni.

Szerk.: Megelőztek. :DDD

Amúgy itt egy hosszabb előzetes videó is.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#4) Bad Pritt válasza oriic (#2) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Tudom, mi az eredeti kiírás. :) Arra céloztam, hogy ha kiveszed az és-t a mondatból, akkor hülyeséget kapsz, mert a Minerva nem standalone, csak a dlc nem hiszem, hogy bárkinek megvan.
Mindegy, ezen nem akadok fenn, örülök, hogy jön, úgyis esedékes egy újrajátszás.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#5) scdlsc


scdlsc
aktív tag

Jó lenne, ha az első rész is SteamPlayes lenne végre.
Az Infinite előtt szépen újra végigtolom az 1. és 2. részt én is a felújított verzióban. :)

(#6) cyberkind válasza Bad Pritt (#4) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem megvan, és a Steam-en vettem meg tavaly. ;)

Paranormal Cocktivity

(#7) Bad Pritt válasza cyberkind (#6) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Csak az? És megy is?
Csak mert akkor írni kéne Gabenéknek, hogy frissítsék az adatbázist. A szerint csak a Bio 2-vel megy.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#8) cyberkind válasza Bad Pritt (#7) üzenetére


cyberkind
félisten

Igen csak ezt külön mert a játékokat triple pakkban vettem meg, és megy is, most indítottam el, és mivel ez a2. részhez Dlc csak azzal tud menni.

Paranormal Cocktivity

(#9) Bad Pritt válasza cyberkind (#8) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Szóval akkor megvan a 2 és azzal megy. Átb*szol itten. :D

Oly mindegy amúgy, a lényeg, hogy ha megvolt eddig, akkor most szebb lesz. Kicsit csak, de szebb. :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#10) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Imádom ezt a trilógiát, minden része kiváló lett az összes DLC-vel együtt. Sokat veszít az, aki kihagyja ;)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#11) cyberkind válasza Bad Pritt (#9) üzenetére


cyberkind
félisten

Mert mivel menne ha a 2. részhez adták ki, meg az adatlapon is ott van minden? :)

Bocs de tényleg nem értem mi volt a gond. :D

Paranormal Cocktivity

(#12) Gausz


Gausz
aktív tag

Hm, lát valaki grafikai upgradet? Mintha ugyanaz lenne mint x évvel ezelőtt.

(#13) Scholes9 válasza Gausz (#12) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Kizárt, h lenne bármilyen grafikai upgrade, de szerintem teljesen felesleges is.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#14) Memora válasza Gausz (#12) üzenetére


Memora
senior tag

Én se láttam semmit, pedig pont ezért vártam a kollekciót. De ha nem remaster, akkor meg mégis mi a francért kapják meg az eredeti kiadások tulajdonosai is? Csak azért, hogy ne három, hanem egy darabban legyen meg mind? Doesn't make any sense... :F

Fancy quote placeholder

(#15) Memora válasza Scholes9 (#13) üzenetére


Memora
senior tag

Nem sok értelme van változatlanul kiadni, meg egyébként is, akkor meg minek kéne újra letöltenie annak, akinek már megvan?
Én kb: 2-3 éve akartam elkezdeni a trilógiát, de pont az ósdi grafika (alacsony felbontású pixeles textúrák, élsimítás hiánya, stb) miatt halogatom, és azóta reménykedek egy remastered kiadásban. Óriási csalódás, ha a kiadó mindenféle fejlesztés (munka) nélkül akar lehúzni egy újabb rókabőrt a szériáról (bár a cikkben is felújításról van szó)...

[ Szerkesztve ]

Fancy quote placeholder

(#16) Memora válasza Memora (#15) üzenetére


Memora
senior tag

"*BioShock Infinite is not being remastered on PC because it already meets current-gen console standards and runs smoothly on high visual settings."

Ezek szerint (kizárásos alapon) az első kettő remastered lesz. :K

"Remastered in 1080p."

De ha csak a felbontást húzzák fel (PC-n eddig is ment 1080p-ben tudtommal), akkor csak konzolon lesz értelme a The Collection beszerzésének... :(

[ Szerkesztve ]

Fancy quote placeholder

(#17) #41133696


#41133696
törölt tag
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.