Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] Bioshock MMO?

Hozzászólások

(#1) Cathulhu


Cathulhu
addikt

Bioshock zart, szukos, klausztrofob vizi vilaga mindenre jo, csak MMO-nak nem. Szerintem az elkepzeles is nonszensz.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#2) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

a csodás vízalatti üvegfolyosókon kerülgetjük egymást, és gyönyörködünk rapture világában? :U

:O

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#3) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Ne... :N Minek...? :N

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#4) buzus


buzus
aktív tag

Dislike (N) :N

(#5) iZed


iZed
aktív tag

szerintem csinaljak csak. jobb, ha valami van de nem kell mintha kell de nincs. csinaljak meg, kiterdekel ha gagyi lesz max nem foglalkozunk vele. de azer csinaljak csak meg. a hibakbol is sokat tanul az ipar.

(#6) Kareszovics válasza iZed (#5) üzenetére


Kareszovics
addikt

Ez szerintem nem jó politika. Csak azért csinálni, hogy legyen, de amúgy meg szar... és ebből tanulni. :U

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#7) mephi666 válasza Kareszovics (#6) üzenetére


mephi666
nagyúr

miért mondod ezt? szerinted nem lenne buli egy fps-mmo ilyen környezetben? a little sister-ek babáznának és fogócskáznának egész nap... a bigdaddy-k meg a napi talajfúró melójuk után együtt sörözhetnének, kártyáznának, tekéznének... élnék mindennapos életüket... :) mekkora király lenne már... részegen talán rávenném magam egy free trial-ra ;]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#8) Morden24


Morden24
nagyúr

Jó lenne ha ebbe az irányba vinnék el a Bioshockot, vagy inkább maradjon meg a már jól megszokott formulánál?

Én igazából boldog lennék, ha az alapvetően sztorivezérelt és single playerre "optimalizált" játékok megmaradnának pontosan ilyennek. A Bioshock-ban éppen az volt a jó, hogy egy erősen sztoriközpontú és egyedüli játékosként élvezhető hangulatú játékot csináltak - hozzátenném, a multizásra kihegyezett játékok korában ez dícséretes, mert nem sok ilyen van.
Ergo örülnék, ha maga a sorozat megmaradna annak, ami.

Hogy egyébként Bioshock MMO, hm... könnyen el tudok képzelni egy víz alatti világot, ami kiterjedt és bejárható, de a cselekményt már nehezen, mondhatni sehogy. Big Daddy-ként megyünk raid-elni a tenger fenekére, és csigákkal térünk vissza? Nyilván van valami koncepciójuk, bár a Take2 helyében inkább a Mafia-hoz nyúlnék, ha MMO-t akarok. Vagy még inkább, foglalkozzanak a Civ5-el.

Sectumsempra - For Enemies

(#9) teeem


teeem
aktív tag

Mondtam én hogy mindenből mmo-t fognak csinálni xd

(#10) Narxis válasza teeem (#9) üzenetére


Narxis
nagyúr

Jól mondtad! xd

Thanos was right.

(#11) Kareszovics válasza mephi666 (#7) üzenetére


Kareszovics
addikt

De nem lenne ám mindegy, hogy a talajfúró-meló során mit farmolnának, napi kveszt szerint kéne haladni. :DDD

A kártyázásra, meg ráépítenének egy fasza póker mini-játékot. :K

Ááá... felejtős... :N

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#12) Sicilian


Sicilian
addikt

Én kíváncsi lennék mit lehetne összehozni belőle...

nothing is true everything is permitted..

(#13) Wolverine


Wolverine
félisten

Azért megjegyezném, hogy anno a WoW előtt azt se értették sokan, milyen MMO-t lehet a Warcraftból csinálni :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#14) Morden24 válasza Wolverine (#13) üzenetére


Morden24
nagyúr

Touché.

Bár ha olyan MMO lesz, mint a WoW, akkor biztosan nem fenyegeti veszély a szabadidőm beosztását; ez nem WoW-fika, csak személyes vélemény.

Azt azért tegyük hozzá, hogy a Warcraft nem egy csőhálózatban játszódik, és nem egyetlen történetszálra van felfűzve az egész (önállóan egyébként elég abszurd és működésképtelen) világ.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#15) Wolverine válasza Morden24 (#14) üzenetére


Wolverine
félisten

Állította valaki, hogy Rapture az egyetlen ilyen víz alatti város? :) (tényleg nem tudom, nem játszottam a Bioshockkal és nem is tervezem)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#16) zcool válasza Morden24 (#8) üzenetére


zcool
aktív tag

Teljesen egyetértek...

Legalább annyira vedd a fáradtságot,hogy pü-re válaszolsz!

(#17) Morden24 válasza Wolverine (#15) üzenetére


Morden24
nagyúr

Jó, 10 különböző csőhálózatban, akkor se jobb :B
A Single -> MMO evolúciót leginkább úgy tudnám illusztrálni, mintha egy film után sorozattal akarnám folytatni a storytelling-et. Van, amivel meg lehet ezt csinálni, és van, amivel nem. Szerintem a Bioshock világa nem alkalmas rá, mégpedig azért, mert a Bioshocknál a történet köré van felépítve egy világ, nem pedig egy világ van felépítve, amiben elmesélek egy történetet.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#18) dfdfdf


dfdfdf
őstag

jajj csak ezt ne a bio egy jó single gamma nem tudom elképzelni hogy egy alagútban megjelenő "diablo variánst" kelljen legyakni.

De egy komplett vízi világ rendszert megalkotnak ami persze még a pusztulás előtt van akkor még jó is lehetne. Főleg hogy farmolhass ki kellene menned a víz alá és ott ténykednél....
Esetleg az armor helyett is jó lenne a epic búvár ruha darabok :D De remélem nem kardok és nyilak lesznek benne ^^

(#19) buzus válasza Morden24 (#8) üzenetére


buzus
aktív tag

Egyetértek a fórumtárssal! Egy jó Maffia MMO sokkal befutottabb lehetne, én spec. már nagyon rég óta várok egyre.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] Bioshock MMO?
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.