Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) aram01


aram01
nagyúr

kíváncsi leszek erre a filmre :K

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#2) lovag05


lovag05
aktív tag

Ehh... hát, azért jobb, mintha Uwe Boll kezébe került volna... Mondjuk, sokat nem fogok a filmtől várni, általában nem sikerülnek jól, ezek a játékadaptációk.

So many demons, so little time...

(#3) fpeter07 válasza aram01 (#1) üzenetére


fpeter07
veterán

én legfőkébb a karib tengerre, mondjuk a harmadik rész nem volt vmi nagyszám, viszont az első mindent visz, legalább 30x láttam :D

(#4) mephi666 válasza fpeter07 (#3) üzenetére


mephi666
nagyúr

én csak az elsőt láttam jópárszor... kicsit féltem a többitől meg el is felejtettem, aztán kimaradt... a 28 nappal később meg az egyik kedvencem :) az atmoszféra nagyon ott volt abban a filmben...
az viszont már biztató, hogy uwe bolltól megmenekült a játék/film :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#5) nkmedve


nkmedve
őstag

"Juan Carlos Fresnadillo a 28 nappal később rendezője"

Szerintem a 28 Héttel Később rendezője akart lenni, mivel a 28 napot Danny Boyle rendezte (Sunshine, Slumdog Millionaire).

(#6) ChromeX


ChromeX
addikt

egyébként lehet ebből egy jo filmet csinálni valami ,horro, akcio, thrillert, thrillert annyira nem nehéz, lényeg hogy néha megijeszenek a fal mögül, csak ne sporoljanak a big daddy ruciján a story az gondolom a játéké lesz, amennyiben nem akkor attol ne várjunk sokat
persze ezek nagyon lesarkitott dolgok :)

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#7) Zsoccc válasza nkmedve (#5) üzenetére


Zsoccc
senior tag

Teljesen igaz, de valahogy alapból a napra áll rá a kezem. Köszi az észrevételt!

(#8) aram01 válasza fpeter07 (#3) üzenetére


aram01
nagyúr

nekem is az első tetszett a legjobban

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#9) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Nos. A 28 héttel később nem volt olyan rossz. Meglátjuk, hogy mit tud belőle kihozni.

(bár az első rész izgalmasabb volt :U )

[ Szerkesztve ]

(#10) HarapósKutya válasza lovag05 (#2) üzenetére


HarapósKutya
tag

Jajj csak Uwe Boll-t ne!!! :DDD

Edig minden filmje szar lett! ;]

www.halivud.hu

(#11) CptMisi


CptMisi
őstag

Remélem jó lesz a film, igaz a 4. Karib tenger kalózainak is örülök :C

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#12) Black Dragon


Black Dragon
addikt

:Y :Y :Y Nemelé hogy a játék überfasza még +ba csinálnak filmet is! Az agyam eldobom, alig várom!! :))

(#13) fpeter07 válasza mephi666 (#4) üzenetére


fpeter07
veterán

én csak a horrortól félek, azt nem tudom nyugodtan nézni :D

(#14) lovag05 válasza HarapósKutya (#10) üzenetére


lovag05
aktív tag

Psszt! Csak, ezt meg ne hallja... ;] - még a végén rájön, hogy tényleg szarok xD -

[ Szerkesztve ]

So many demons, so little time...

(#15) tsii_H


tsii_H
tag

a 28 hettel kesobb sztem ku.va jo lett. raadasul a bioshock is horroros tema, ugyhogy a rendezo most jo helyen van ugy erzem :) bar eletemben nem lattam ertekelheto jatek adaptaciot, de ennek adok egy eselyt. jo rendezo, jo sztori, van ra esely hogy usson a film :)

(#16) h_mate válasza fpeter07 (#3) üzenetére


h_mate
tag

Csak azt nem értem minek folytatni?! Persze a kapzsi producerek sosem a logikus pontnál zárnak le egy sztorit...

Suhognak a Fuck.

(#17) fricz19


fricz19
őstag

nem várok sokat a filmtől
az adaptációk sajnos általában gyengék
de adok neki egy esélyt :)

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#18) HarapósKutya válasza lovag05 (#14) üzenetére


HarapósKutya
tag

Hát lassan tényleg rájöhetne. Eddig annyi játékból csinált filmet és mind szar lett. most pl a Far Cry.

www.halivud.hu

(#19) CptMisi válasza fricz19 (#17) üzenetére


CptMisi
őstag

szerintem nem az adaptációk gyengék, hanem játék közben teljesen beleéled magad, nagyon jó filmet vársz, ami vissza adja a Bioshock-ot teljesen, de így, hogy csak nézed, és nem te csinálod sokat romlik a feelinge :U

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#20) Móci


Móci
addikt

Kíváncsi leszek rá, remélem jól sikerül. Én minden esetre bizakodom...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#21) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Kíváncsi leszek a filmre. Remélem azért a hangulata és képi világa olyan lesz mint a játéké a sztorival együtt.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#22) nemethati


nemethati
senior tag

Igeeeen, még1 "elsőfilmes" rendező....még1 Hitman-t a népnek :))
Zombik a víz alatt, de a remény hal meg utoljára :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.