Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #72042496


#72042496
törölt tag

A hajlítottat én nem szeretem (még ha ilyen minimális is), de azért bőven szimpatikus kijelző. Külön tetszik, hogy a miniatűr alapján lefelé néz rajta a csatlakozósor. Falra szerelve ez nagy előny.

[ Szerkesztve ]

(#2) Cathulhu


Cathulhu
addikt

Elso blikkre nagyon hasonlit a Samsung fele freesync 2-es HDR monitorra, gondolom a panel ugyanaz lehet. De azt nagyon ekezik, ezert nem is azt vettem inkabb.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#3) Valdez


Valdez
őstag

Amelyik monitor HDR-es és csak annyit írnak oda, hogy Freesync, akkor az automatikusan Freesync 2-öt jelent vajon?

(#4) GoldhandRent


GoldhandRent
őstag

Na csak ne szálljon el annyira az ára 😁🤔

-

(#5) Dtomka


Dtomka
veterán

Ebből kiindulva ~200k lesz az ára.

(#6) Wombath válasza Valdez (#3) üzenetére


Wombath
HÁZIGAZDA

Nem feltétlenül, a FreeSync 2 nem FreeSync+HDR.

(#7) Picco válasza Cathulhu (#2) üzenetére


Picco
addikt

nekem AOC AG322 van es kollegam vett egy samsungot amit te is emlitettel. igazabol nem rossz a kepe, de nem ajultam el tole. HDR-t multheten csekkoltam eloszor eloben, van benne potencial de meg nagyon az elejen jarunk.

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#8) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Samu tavaly ezt igen jól megcsinálta a C32HG70-es modeljével, ami 27 és 32 inches kivitelben is kapható és nem 400 hanem 600aas (kamu) HDR-el. És 187e, 2 év garival a 32-es. Most jönnek kullogva az egyéb monitor gyártók ua-al vagy gyengébb megoldással, ami már lassan egy éves...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#9) ribizly


ribizly
veterán

Most ebben mi az újdonság? :F

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#10) Duddi válasza ribizly (#9) üzenetére


Duddi
aktív tag

Az hogy van!
Mit vársz minden gyártó minden új kiadott monitorja valami földrengető újítást hozzon ?

(#11) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

WQHD kevés erre a méretre. És a DP 1.2-től se tudnak még mindig elszakadni... Minek van akkor a mai kártyákon 1.4? Erre kéne gyúrni, nem fostalicska tökátlagos specifikációkra, meg félkörívre.

(#12) Vikthor válasza Dr. Akula (#11) üzenetére


Vikthor
nagyúr

miért szürke az avatarod?

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#13) beef válasza Cathulhu (#2) üzenetére


beef
őstag

Mert mi baj a Samu CxxHG70-nel?

(#14) Vikthor válasza beef (#13) üzenetére


Vikthor
nagyúr

semmi, ilyen jó monitorom sosem volt még... örömmel használom.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#15) Picco válasza beef (#13) üzenetére


Picco
addikt

ha bekapcsolod a HDR-t akkor van egy durva felhosodes fekete hatter elott, foleg nagy fenyeronel eszreveheto, de amugy nekem csak fekete loading screen elott tunt fel amikor be volt kapcsolva a HDR. Lehet h mashol is elojon, de en csak havernal lattam.

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#16) Cathulhu válasza beef (#13) üzenetére


Cathulhu
addikt

Nezd meg amazonon a reviewkat. 3.8-as atlag, 14% 1 csillagos, eleg szomoru. En jartam meg mar monitorral es ilyenert biztos nem adnek penzt.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#17) #72042496 válasza Dr. Akula (#11) üzenetére


#72042496
törölt tag

Láttunk már több másik monitort is hasonló panellal, de attól még ezek se nem fostalicska, se nem átlagos specifikációk. A PPI-t tekintve átlagos csak, de a 32" WQHD legalább kényelmesen használható skálázás nélkül. Ezt persze embere is válogatja, kinek milyen a szeme, honnét nézi, mit szokott meg.

Abban igazat adok, hogy a magasabb pixelsűrűség bizony előnyére válna. El tudnék képzelni egy ilyen kijelzőt 5K (2880p) felbontással és 200%-os skálázással. Minden ugyanekkorában jelenne meg, de pontosan négyszer annyi pixelen, így kategóriákkal élesebb lenne a kép. Majd talán a következő évtizedben, a vége felé. De addigra úgyis megint mást akar az ember. :)

[ Szerkesztve ]

(#18) ribizly válasza Duddi (#10) üzenetére


ribizly
veterán

Én inkább komoly felhozatalt várnék, mert a 2 éve vett Acer Predator XB270HU szintjét még mindig nem sok modellben hozzák. Miközben az ár meg kúszik felfelé, de a feature-ök nem nagyon bővülnek. :U

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#19) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Noh, ha jó lesz a teszteken, van egy jó alternatíva az XBoxhoz.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#20) Dtomka válasza Vikthor (#12) üzenetére


Dtomka
veterán

Ezért:
"(* A felhasználó hozzászólási jogosultsága korlátozva van, így egyelőre nem írhat újabb hozzászólást.)
(* A korlátozásból hátralévő idő: 75 nap, 00:00:08)"
Katt a nevére és ott látható.

(#21) imibogyo válasza Vikthor (#12) üzenetére


imibogyo
veterán

Nem ivott elég vért... ;] :P

(#22) Vikthor válasza imibogyo (#21) üzenetére


Vikthor
nagyúr

LOL, ez jó volt! :DDD Bár 75 nap az elég hosszú idő, én tuti nem bírnám ki, tolnám rögtön a második reget. Valami nagyon súlyosat követhetett el...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#23) Duddi válasza ribizly (#18) üzenetére


Duddi
aktív tag

Jogos bár nem hiszem hogy a perifériákat az ember sűrűn cseréli vagy én vagyok olyan maradi hogy használom amíg bírja.

(#24) gézu válasza Dtomka (#20) üzenetére


gézu
őstag

Szépen elintézte őt a DP 1.2 lobbi.

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.