Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Lassan khm...viszlát használt játékok? :U

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#2) Synthwave válasza Micsurin (#1) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Meh. Digitális siralom.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#3) GeryFlash válasza Micsurin (#1) üzenetére


GeryFlash
veterán

PC-n már jó ideje kinyírták, most a Májkrofos megy rá, de nem, csak nem, nem halott csak nem ikszbokszot kell venni hanem a gaming platformot --> Playstation ;]

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#4) b. válasza Micsurin (#1) üzenetére


b.
félisten

50 dollár miatt nem mondanék le egy teljes értékű UHD BR/ média lejátszóról és a lemezes játékok futtatásának a lehetőségéről. :N
Minimum 30-40 % árkülönbség ami miatt szerintem esetleg elgondolkodtató lehetne.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#5) egyedülülő


egyedülülő
őstag

Jó lenne már tudni milyen lesz az új xbox. Ez a gen kimaradt, de a következőbe be akarok szállni. Eddig a PS5 felé hajlok, de majd kiderül.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#6) Polllen válasza b. (#4) üzenetére


Polllen
nagyúr

A 30% idővel majd meglehet, gondolom most csak megnézik, mennyire nyitottak erre az emberek.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#7) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

"Ráadásul a Microsoft minden Xbox One S All-Digital Edition modellre előtelepíti a Forza Horizon 3, a Sea of Thieves és a Minecraft című játékokat."

Érdekes amúgy, hogy bejelentésben tényleg ez volt, közben magyar boltok leírásában már az olvasható, hogy mindhárom játék kód lesz.

[link]

[link]

_______

(#1) Micsurin

Xbox 360 éra vége óta nem vettem lemezes játékot, max ajándékként volt nálam. És több ilyen ismerősöm van.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#8) Polllen válasza oriic (#7) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ma már mindkét nagy konzolon rendszeresen vannak olyan akciók, amik a pc-seket súrolják, szóval idővel ott is eltűnik majd a lemez. Annak ellenére, hogy az új játékokat kedvelőknek nagyon jó a lemez csere-bere.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#9) Tigerclaw válasza b. (#4) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Emiatt remélem a következő gen. még tartalmazni fogja a BD meghajtót.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#10) SidCorky


SidCorky
senior tag

Finally...PC-s szokásokból kiindulva konzolon sem vennék lemezes játékokat, franc se akar felállni játékcsere miatt, a helyet is foglalja, az állapota is romlik, legalább ennyivel kevesebbe kerül. :C

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#11) A`rpi válasza oriic (#7) üzenetére


A`rpi
addikt

Utóbbi az ésszerű, lévén a játék a PSN :DDD LIVE fiókhoz kötődik, nem pedig a játékkonzolhoz.

(#12) GAI


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Kaphatott volna nagyobb tárhelyet is, az az 1TB elég sovány a mai, 100GB-os nagyságú játékok mellett. Ha 2.5" helyett 3.5" HDD-vel szerelik (beférne az optikai meghajtó helyére), akkor szinte alig lenne drágább 1TB helyett 2TB tárral adni.

(#13) GeryFlash válasza SidCorky (#10) üzenetére


GeryFlash
veterán

Igen, kevesebbe kerül :C :C :C

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#14) zzola válasza oriic (#7) üzenetére


zzola
félisten

Használt játék biznisz ellen volt eddig is a MS. Ezzel nem lesz népszerűbb...

(#15) Polllen válasza zzola (#14) üzenetére


Polllen
nagyúr

Pedig most ésszel csinálják.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#16) zzola válasza Polllen (#15) üzenetére


zzola
félisten

Mondjuk nekem így is jó lenne, de nyilván nem mindenki ért velem egyet.

(#17) Tin


Tin
veterán

az eddigi cikkek alapján 3 modell lesz a nextgen x-nél, nem? a csak streamelést tudó, a mostani S szint, és az X szint, utóbbi 2 offline-t is tud. a drágába meg bedobják a BD-t, a két olcsóbba meg felesleges.

(#18) Synthwave válasza SidCorky (#10) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ez csak a tojáshéj miatt lehet.

;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#19) Depression


Depression
veterán

Már a megjelenésekor mekorra botrány volt, hogy nem lehet majd csereberélni a játékokat az xbox one-on. Na majd most megmutatják! Ha a ps5-ben megmarad a lehetőség, akkor szerintem azzal közel a nyugdíjig kihúzom, utána meg már minden újnak fog tűnni, bármelyik régi játék is.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#20) Z10N


Z10N
veterán

Mennyi most egy mezei uhd blu-ray lejatszo? Szerintem tobb, mint $50. Ha viszont csak digitalis akkor meg mar 2TB alap lenne.

[ Szerkesztve ]

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#21) SidCorky válasza Synthwave (#18) üzenetére


SidCorky
senior tag

Nem mindenki szuszog esténként a polcon hegyekben álló játéktokokra ;]

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#22) #04430080 válasza Micsurin (#1) üzenetére


#04430080
törölt tag

Tökéletes lesz ez azoknak, akik minden éven megveszik a Fifát meg a Codot és ennyi.

(#23) kátú


kátú
őstag

Hála az égnek, gépben sincs, ebben minek lenne? :DD
Végre egy olyan fejlesztés, ami nem vész el értéket, és még kicsivel olcsóbb is

It still works!

(#24) b. válasza kátú (#23) üzenetére


b.
félisten

nem vesz el értéket? :F :F Mitől több az amiben nincs BR meghajtó mint amiben van? Amiben van azt nem lehet csak digitálisan használni?

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#25) Zoltn válasza SidCorky (#10) üzenetére


Zoltn
senior tag

Ja nyilván nem jó az ha megveszek egy játékot használtan, kijátszom egy hónap alatt mondjuk és eladom ugyan annyiért. Ja fujj lemezes játék. Nem kell!!!! :O :W

"Music is your only friend. Until the end!"

(#26) SidCorky válasza Zoltn (#25) üzenetére


SidCorky
senior tag

Hol írtam, hogy fujj lemezes játék? :F

Én nem szeretem, nem adtam még el egy játékot sem, főleg mert 99%-ban online játszom, a sztorijátékok nem kötnek le, de ettől még nem mondom hogy senki ne játsszon lemezről.

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#27) Tetsuo


Tetsuo
aktív tag

A helyükben lemezen adtam volna az ajándék játékokat. :DD

(#28) b. válasza Tetsuo (#27) üzenetére


b.
félisten

:DDD :DDD

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#29) schawo válasza Tetsuo (#27) üzenetére


schawo
titán

:C :))

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#30) #16820480


#16820480
törölt tag

A PC-ben évek óta nem használok optikai meghajtót, és nem is hiányzik egyáltalán, PS4-ben még van, de igazából nagyon nem vágna földhöz, ha nem lenne. Bár van még pár játékom lemezen, és nem lenne rossz, ha mennének a következő generáción is, de tudok élni nélküle.

(#31) szubrutin válasza kátú (#23) üzenetére


szubrutin
aktív tag

Fejlesztes.. az hogy elvesznek?

Nem mindegy, hogy egy hülye okoskodik, vagy egy okos hülyéskedik :)

(#32) Z10N válasza Tetsuo (#27) üzenetére


Z10N
veterán

Ugy lett volna az igazi :D

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#33) martonx


martonx
veterán

Azt hittem fizikailag kisebb és olcsóbb lesz. Mondjuk végülis úgy olcsóbb 50 dollárral, hogy 3 játék elő van telepítve rá, bár ezekből van, ami már egyébként is megvan, szóval leszarom a mellé adott játékokat.
Lehet, hogy karácsony környékén akcióban beújítok egyet, bár őszintén szólva én már a next gen Xbox-ra várok, addig nem cserélném le a jelenlegi classic xbone-t.

Én kérek elnézést!

(#34) martonx válasza szubrutin (#31) üzenetére


martonx
veterán

Nézőpont kérdése. Ha kiszednek egy a többségnek felesleges funkciót, és cserébe olcsóbb lesz a cucc, akkor fejlesztés. Ha meg valaki beletartozik abba a pár százalékba, aki használ még lemezt, annak ez nyilván visszalépés. Szerencsére egyelőre van választási lehetőség.

Én kérek elnézést!

(#35) idegen lény


idegen lény
őstag

Minek is meghajtó Xbox One-ra, úgysincs rá játék. ;] A következő fejlesztés a játék nélküli Xbox lesz.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#36) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Egyébként miért nem lehetne úgy megcsinálni az egész konzolgenerációt, hogy egyik sem tartalmazna optikai meghajtót, de akinek mindenképpen szívügye ez, az vehetne a géphez külső meghajtót, amit simán csak rádug a gépre, és mehetnek a lemezes játékok? :F

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#37) GAI válasza sz.balazs.95 (#36) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Mert akkor onnantól lemezes játékot se lenne értelme kiadni, hiszen a felhasználók elenyésző hányada tudná csak használni.

(#38) Timer


Timer
veterán

Ez az a kategória, hogy valakinek kényszerűségből el kell kezdenie csinálni a két rivális közül, ami nyilván azonnali presztízs veszteség, de igazából mindkét oldal azt akarja már régen, hogy megszűnjön a a lemezes kereskedelem. Szerintem egyik nextgen konzolban sem lesz végül ODD, még akkor sem, ha a PS5 kapcsán éppen az ellenkezőjét állítják (most még).

A magam részéről nem érzem érvágásnak, koca konzolosként most is akcióban (tavasszal, karácsonykor) vettem meg a legtöbb címet digitális formában.

(#39) Carlos Padre válasza idegen lény (#35) üzenetére


Carlos Padre
veterán

BC only. ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#40) #04430080 válasza Timer (#38) üzenetére


#04430080
törölt tag

Nem olyan biztos, hogy jót tenne nekik, ha eltűnne a lemezes kereskedelem. Ki tudja, mennyi vásárló hagyná ott őket. PS4 5 éve van a piacon, 10es attach rate mellett. Ez annyit tesz, hogy átlagban 2 játékot vettek évente a PS4 tulajok. Most vagy dísznek veszik az emberek a konzolt, vagy nagyon sok használt játék forog a játékosoknál.

(#41) arty válasza SidCorky (#21) üzenetére


arty
veterán

Tökéletes elem lennél a mátrixban.

(nyilván fel se tudod fogni, mennyi előnye van egy lemezes játéknak, a fizikai, BIRTOKOLHATÓ tartalomnak, így nem is próbálnálak meggyőzni :D )

(#34) martonx : ennek ugye pont az a lényege, hogy majd ne legyen választási lehetőséged :) játszol, amit épp adnak (gamepass), különben meg kuss.

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#42) zoli94 válasza SidCorky (#10) üzenetére


zoli94
csendes tag

Na meg elmenni a boltba megvenni/megrendelni a neten és megvárni a kiszállítást, vagy a store-ban rábökni a vásárlásra és már települ is az új játék... :D nekem ez még nagyobb pozitívum volt, mint az, hogy nem kell cserélgetni a lemezeket :D

(#43) arty válasza Timer (#38) üzenetére


arty
veterán

már ugyérted, amit engedtek, hogy megvehesd :) (értsd: fent volt a digit sztórban, a régiódban, számodra megvásárolhatóan)

persze nyugtasd magad, hogy azzal játszol, amivel akarsz ;)

(#42) zoli94 : és mekkora feeling a rábökés után esetleg órákat várni, amíg letöltődik? (ne mond, hogy sose volt még ilyen!)

(#40) .Z. : azért vélelmezhető, hogy sok gép tönkre is ment közben... (és szerintem az attach ratioba nem számolnak digit játékokat, mert máshogy ez elég hihetetlen)

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#44) #16820480 válasza arty (#43) üzenetére


#16820480
törölt tag

10-15 perc alatt letölt egy játékot a PS Store, azért az elfogadható simán. Ráadásul ezek úgy szoktak működni, hogy előbb lehúzza a lényeges részeket, és indíthatod is a játékot, meg kezdheted a kampányt, amíg a háttérben leszedi a maradék adatot.

(#45) zoli94 válasza arty (#43) üzenetére


zoli94
csendes tag

30-as netem van, szóval volt :D de még így is gyorsabb, mint megvárni a futárt. Ráadásul mekkora feeling volt másfél órát várni mire a lemezes Red Dead 2 felküzdötte magát és az összes frissítést, miután megvásároltam.
Ettől független egyébként több lemezes játékom van, mint online vásárolt. Mindkettőnek van előnye :)

(#46) Timer válasza #04430080 (#40) üzenetére


Timer
veterán

"Most vagy dísznek veszik az emberek a konzolt, vagy nagyon sok használt játék forog a játékosoknál."

Pont utóbbi az, ami miatt mindkét gyártó érdeke, hogy mielőbb digitális vásárlás legyen a mérvadó, orbitális veszteségük lehet abból, hogy JóskaPista megveszi a játékot, és eladja, majd a vevő is eladja, így tovább, ahelyett, hogy mindenki megvette volna külön-külön.

@Arty: Nekem nem fájt eddig sem, hogy lemezes tartalom is elérhető a boltokban, csak annyit írtam, hogy az én igényeimnek megfelelő a digitális terjesztés is. Azt is írtam, koca konzolos vagyok, PC-n játszom elsődlegesen, XBOX-ra EAcces előfizetésem van, és néha veszek mellé ezt-azt (Just Dance az asszonynak, Unravel közös játékra, Tekken címek házibulikra, és majd a CTR, ha kijön végre ugyanerre a célra). Azoknak a köre, akik néhány játékot vesznek csak meg évente, bőven elég az a tartalom, amit itthonról elérnek, az esetek többségében mindenképp, szvsz.

[ Szerkesztve ]

(#47) SidCorky válasza zoli94 (#42) üzenetére


SidCorky
senior tag

Na ez meg a másik. Nem kell vadászni, hogy hol van raktáron. Ha pedig régebbi játékok kellenek, akkor csak egy klikk. Jó példa erre fater, kellett neki a Fifa 17, mert neki csak az kellett, hogy néha lehessen nyomni egy meccset egymás ellen, de az új verziók feleslegesek lettek volna havi 1-2 játékra, sehol nem találtam dobozosat, használtat meg csak nem veszek neki.

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#48) Vektast


Vektast
aktív tag

10 éve nincs Optikai meghajtó a gépembe és még élek! :D Nem baj ha több lehetősége van a vásárlónak.

A nehéz idők erős embereket formálnak. Az erős emberek jó időket hoznak el. A jó idők gyenge embereket formálnak. A gyenge emberek nehéz időket hoznak el.

(#49) hombre[EU] válasza Timer (#38) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Az utolsó éves jelentés szerint a Sony játék eladási 60-40 százalékban oszlanak meg, a lemezes verziók javára. Messze még a digital-only
Szerk.: ahogy nézem a Nintendónál is a physical dominál és nem hiszrm,hogy az Xbox kivétel ez alól,csak ōk semmit sem publikál ak (vajon miért?)

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#50) schawo válasza arty (#43) üzenetére


schawo
titán

Kérlek, fél órán belül kezdj hozzá egy lemezes játékhoz. Annyi idő alatt a boltig nem jutsz el.

evDirect villanyautós töltőhálózat

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.