Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Aryon87


Aryon87
félisten

Az árazásról egyelőre nem közöltek hivatalos információkat, annyi viszont borítékolható, hogy felárral kell számolni, azzal együtt is, hogy a vezeték nélküli töltés továbbra is csak bizonyos piacokon lesz elérhető. Az LG G6+ először Dél-Koreában kerül forgalomba, a további menetrend azonban még szintén kérdéses, azt viszont megtudtuk, hogy Magyarországon nem lesz elérhető a G6 táposabb verziója.

Meg se lepődök rajta, de jobb is.. Ha már ezt kiadták + feláras is, mi a lótetűért nem tudták beletenni az S835-öt, ha már a sima G6-ból kimaradt?
Érrtem én hogy a V30-at is el kell adni valahogy (Európán kívül szokás szerint)...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2) Fecogame


Fecogame
veterán

Tetszik ez a vékony káva :K Remélem a többi gyártó is folytatja ezt a tendenciát.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#3) Matada2.3 válasza Fecogame (#2) üzenetére


Matada2.3
veterán

Utólagos S8 wannabe érzésem van ettől. Emiatt "új" altípust kiadni értelmetlen.. Nem válasz akart lenni. :B

[ Szerkesztve ]

Finn the human

(#4) DeathAdder válasza Aryon87 (#1) üzenetére


DeathAdder
veterán

Hát ja.. ezért új modellnéven kidobni vicc.

(#5) Fitzgerald válasza Aryon87 (#1) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Nekem is először az jutott eszembe, hogy ebbe már illett volna 835-öt tenni, még ha számottevően nem is gyorsabb, mint a 821.

Ha a B&O Play füles meg ugyanaz lesz amit a V20-hoz adtak, az hangja alapján nem ér 7-8 rongyot sem.

(#6) kovaszoskeny


kovaszoskeny
aktív tag

Pár hetes G6 eu verzio tulajként engem ez eléggé feldühít.
Azért az alja maszatolásnak is van határa ken hong brigádja most átlépte...

Abe due dembella

(#7) aelod válasza Aryon87 (#1) üzenetére


aelod
veterán

És mennyivel lennél előrébb egy 835-el? Kb semmit nem éreznél a sebesség előnyéből a 821-el szemben. Kivéve ha power user vagy.
A G6-ba nem 835 kellett volna hanem egy mocsok gyors belső tároló. Am. jó telefon az egyik legjobb a csúcskategóriában.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#8) kovaszoskeny válasza aelod (#7) üzenetére


kovaszoskeny
aktív tag

Pontosan engem sem a soc izgat MINDENRE ELÉG a 821 is

Mocskos gyors belső tároló van kb mint a soc nem 2.1-es hanem 2.0ás az UFS.Az is elég mindenre.

Abe due dembella

(#9) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Inkább azt mondja meg valaki miért van ennyire kuss a G6-ról itthon? Se egy reklám, se egy promó, a szolgáltatóknál nincs kirakva tapicskolni, azért ez eléggé érdekes.

(#10) janeszgol


janeszgol
félisten

Akkor mi értelme volt három féle verziót csinálni eredetileg? Sejthették, hogy balhé lesz belőle, hogy innen-onnan kihagynak valamit. Nesze neked piackutatás.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#11) Aryon87 válasza SUPREME7 (#9) üzenetére


Aryon87
félisten

Vodánál ki van rakva
Amúgy az LG pont itt qrta el, hogy a marketing a föld alatt van.

Aelod: Nekem tökéletesen megfelel a jelenlegi ereje, de aki nagy igényű, az nem fogja megvenni, hanem mást választ.
Ha az LG bevételet akar(na) magának, akkor jobban járt volna az aktuális kornak megfelelő dolgokat beletennie, pláne úgy, hogy hiába kapja meg a V30 azt, nem jön EU-ba ugyebár...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#12) DeathAdder válasza aelod (#7) üzenetére


DeathAdder
veterán

Én elvárnám csúcskategóriában, hogy a legerősebb lapka legyen benne.
Egyébként ennyi erővel minek flagshipet venni, teljesen felesleges, mert vannak igazából jó közép-felső kategóriás ajánlatok is amik szintén extrém gyorsak.

De egy csúcskészüléknél csúcshardvert vár az ember, nem egy másfél éveset..

A legújabb gyors töltést is csak az s835 tudja + kevesebb fogyasztás.

Hülye hasonlat, de egy 300 vagy inkább egy 340 lovas modernebb autó kéne, alacsonyabb fogyasztású motorral? Egyikre sincs igazán szükség de jóhogy az erősebb és korszerűbb motorral szerelt 340 lovas típusú kéne. Vagy ha a régebbi generáció motorját rakják bele, akkor adják olcsóbban mint amennyi eddig volt..

(#13) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Nos ez olyan nesze semmi fogd meg jól.......qi töltés alapból kellene bele...

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#14) DraXoN válasza janeszgol (#10) üzenetére


DraXoN
addikt

De most a 3 verzióból csinált 2 verziót ami meg se jelenik mindenütt...

ezt azért még lehetett volna jobban is :D .. eleve miért kell játszani a vezeték nélküli tölthetőség variálásával? ...

Az LG legnagyobb konkurense nem a samsung vagy az iphone, hanem saját maga.. egyszerűen nem lehet megvenni az LG v20 vagy "testvére" v20 mini (japan only) is nagy siker lehetett volna több régióban, mégse volt csak ázsia (egyes részein) és usa területén (a v20).. a G6 képes volt beelőzni a samsung S8at.. euban papíron, gyakorlatilag sehol se volt kapható.. koreában valóban megelőzték.. és usaban is talán... de az eu nagyon nem a piacuk látszólag... ha így folytatják, még a végén kivonulnak euból, annyira hanyagolják ezt a régiót... majd a vezetőség úgy dönt, hogy nincs értelme euban árulni, hisz nem hozzák a számok amit kell, de az majd nem merül fel bennük, hogy ők voltak akik bénáztak..
ha ez lesz.. hát én nem leszek boldog...

és már a v30nál is azt beszélik euba nem jön

[ Szerkesztve ]

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#15) Aryon87 válasza Quqesz (#13) üzenetére


Aryon87
félisten

Pláne hogy vízálló a teló, és fürdés után nem lehet tölteni, csak a vezetékmentesen..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#16) Fitzgerald válasza DeathAdder (#12) üzenetére


Fitzgerald
veterán

"mert vannak igazából jó közép-felső kategóriás ajánlatok is amik szintén extrém gyorsak"

Ha ez az egyetlen szempont, jogos. De ezek viszont multimédiában általában alaposan el vannak maradva a csúcskategóriától, kevés kivételtől eltekintve.

(#17) kovaszoskeny


kovaszoskeny
aktív tag

Egyébként lehet ébred az lg ?

Mert eddig ha legyártottak egy szoftvert azt max karbantartották az adott készüléken új funkciok nem érkeztek
Most meg mintha...

Lehet az opo volt a példa ott nemcsak bugfixek hanem sok friss funkcio is szokott érkezni as-Ez hatalmas + pont.

Abe due dembella

(#18) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Én nagyon nem tudom, hogy mi van az lg-vel... Egyre hülyébb döntéseket hoznak mostanában... HA kiadták volna snap935-tel, akkor azt mondom, hogy ok a + jelzés, főleg így, hogy 2-3 hónapja van piacon a telefon és kiszúrnak azokkal akik megvették már a sima g6-ot, ez így a bunkóság csúcsa...

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#19) aelod válasza AllTheBest (#18) üzenetére


aelod
veterán

935?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#20) AllTheBest válasza aelod (#19) üzenetére


AllTheBest
senior tag

835 :D olvasd el az aláírásom, gyorsan gépelek, ujjhiány miatt gyakori a mellégépelés ha pc-ről írok :)

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#21) aelod válasza AllTheBest (#20) üzenetére


aelod
veterán

Ok.

Amúgy a G6-al nem az a legnagyobb baj, hogy S821-el jött hanem, hogy nem volt rendesen bereklámozva és nem lehetett kapni időben. Ha az esnyóc előtt kijön sokkal sikeresebb lehetett volna. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy rossz telefon, mert baromi jó (hálisten nem ez a taknyos edge kijelzős péklapát) csak el is kell tudni adni. Marketingben a csamcsung nagyon ott van (igaz meg lehet nézni mennyit költenek rá) de nem hiszem, hogy az LG-nek ezt magyarázni kéne és dilettánsok dolgoznának a marketing osztályon....Ez meg érdekes, hogy egy elbaltázott debütálás után máris itt a G6+. A V szériával ledaráhatták volna az EU-ban a piacot de nem tették. Nem értem őket...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#22) slimshady


slimshady
senior tag

Elég gusztustalan amit az LG művel...

üdv.: SlimShady

(#23) AllTheBest válasza aelod (#21) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Én ha jól tudom koreában bejött nekik ez a módszer, ott ha jól emlékszem egész sokat sikerült eladni az s8 előtt belőle, lehet, hogy nekik az a fő piac és európát leszarják...

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#24) jacis


jacis
nagyúr

Mikor megláttam a hírt azt hittem kap egy s835-ös procit is. Ez így viszont inkább szánalmas.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#25) #82729984 válasza aelod (#21) üzenetére


#82729984
törölt tag

"de nem hiszem, hogy az LG-nek ezt magyarázni kéne és dilettánsok dolgoznának a marketing osztályon"

Hát én pedig egyre jobban meg vagyok győződve róla hogy fogyatékosok dolgoznak a marketing osztályukon.

Most kihoznak egy g6 plust ami alig tér el a g6-tól de nem lesz forgalmazva csak pár helyen, de ahol forgalmazva lesz ott sem mindenhol lesz benne QI töltés (qi chip 50 fillér/telefon) de legalább jól lenyomja a sima g6 árát hogy mindenki szivjon aki g6-ot vett korábban... (mondjuk engem nem érint).

Mintha valami idióta tervezné a marketing stratégiájukat. A vezeték nélküli töltés lehetőségén való rugózásukat meg főleg nem értem, egy filléres cuccon próbálnak spórolni? Mintha egy 20 milliós BMW-ben a gyártó az egyes modelleket az alapján különböztetné hogy az anyós oldali nappellenzőben van-e tükör... amúgy minden más ugyanaz...

(#26) Mr.Silkó válasza Aryon87 (#1) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Egyetértek, ennek így nem sok értelme van. Az újítások kimerülnek a nagyobb háttértárban és két új színben, nem kapta meg se az idei legfrissebb csúcsprocit, se a régiótól független qi töltést. De legalább Magyarországra nem is jönnek. Gratula, LG!

(#27) Aryon87 válasza Mr.Silkó (#26) üzenetére


Aryon87
félisten

G6 tulajként írom, hogy ez a sokadik öngól. G5 óta elégé töketlenek

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#28) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Elgondolkodtató, adott egy típus Koreában/USAban az ára X, ugyan az a típus csak !kiherélve! EU-ban ugyan annyi, de inkább drágább.🤔

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#29) cezarlacrone


cezarlacrone
aktív tag

Hát ezek beszívtak. G4 óta nem értem az eldzsít.

(#30) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Ezt most én sem értem, miért így, miért ezt?
Az LG eltolja nagyon az üzletet.

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#31) Halkow.


Halkow.
senior tag

Mi van itt? HTC emelkedik LG meg süllyed... csalódás ez a plus, mert alig ad valamit a simához képest, az árak meg a 200 at fogják verni, mert egy kicsivel nagyobb a kijelző.

(#32) kromatika


kromatika
veterán

Nem fear az LG től.

(#33) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Ha értelmes áron lesz muszáj lesz beszerezni egyet. Piszok jól néz ki.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#34) kovaszoskeny válasza Halkow. (#31) üzenetére


kovaszoskeny
aktív tag

LG meg süllyed?--Otton rekord eladásaik voltak

HTC emelkedik?-Volt honnan a kb nulláról.Meg egy hét eladásaiból konzekvencia?Majd a második negyedév adatait nézzük.

(#32) kromatika

Bizony nem kell félni jó a G6 is. ;]

[ Szerkesztve ]

Abe due dembella

(#35) DraXoN válasza Halkow. (#31) üzenetére


DraXoN
addikt

Nem nagyobb a kijelző a sima G6hoz képest..

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#36) aelod válasza #82729984 (#25) üzenetére


aelod
veterán

Nem baj menjen csak le a G6 ára. Lehet veszek egyet. :)

Amúgy igen igazad lehet, mivel az LG ma már csak a felső kategóriáról szól. A közép és alsó kategóriás telefonjaik szánalmasak. A konkurencia ár/érték arányban rommá veri őket.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#37) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Sajnos ahogy elnézem a kijelző is maradt ugyanaz. Mivel az üzemidővel azért vannak gondok. Egy amoled panel még nem ártott volna bele, hogy minden kaffa legyen.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#38) gyurkikrisz válasza fornettisuti (#28) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

A globalizáció miatt van! Gratulálok a Soros és a Rotcshild (maffia)családoknak, akik ezt lehetővé tették.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#39) Polarstar válasza gyurkikrisz (#38) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Nem kaptál napszúrást véletlenül?
Szerintem hívj orvost rögtön.
:DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#40) DraXoN válasza gyurkikrisz (#38) üzenetére


DraXoN
addikt

? :F
Tudod a globalizáció nélkül lehet csak hírből hallanál ilyen készülékekről, vagy még sokkal drágább lenne...
Itt most jelen esetben egy-egy cég Európához fűződő viszonya vagy üzletpolitikája az ami "fos".

A globalizáció meg nem ördögtől való, van persze árnyoldala, de előnyei is.. A lényeg, hogy ki tudja-e használni az ember a benne rejlő lehetőségeket. De ebbe nem menjünk most bele.. könyvet lehetne erről írni (sőt, már írtak jó párat ... talán olvass el néhányat.. ).

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#41) aelod válasza gyurkikrisz (#38) üzenetére


aelod
veterán

:W :W
Szívtál egy kis chamtrailt?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#42) kovaszoskeny válasza gyurkikrisz (#38) üzenetére


kovaszoskeny
aktív tag

hűha az illiberós pelenka szagolgatás látom visszafordíthatatlan károsodást okoz :)) ;]

Ironia vót remélem...

[ Szerkesztve ]

Abe due dembella

(#43) gyurkikrisz válasza kovaszoskeny (#42) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Persze, hogy az volt, öreg barátom :))

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#44) Indiant


Indiant
addikt

Hol vannak a G6+ -ok?! :F

(#45) Fred23 válasza Indiant (#44) üzenetére


Fred23
nagyúr

Szerintem ennyiért ez most már best buy! Korábban azt hittem egy elírás miatt, hogy eMMC-t kapott ez a legnagyobb tárolójú változat, de rákeresve kiderült, hogy az is UFS 2.0-ás. Androbench G6+.

Igaz, hogy nem csúcs SoC, de azért még mindig elég jó, hozzá 4GB RAM, 128GB UFS2.0 tárhely, IP68, szuper kamera, gyönyörű kijelző, 32 bites Quad DAC -és már 120k alatt!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.