Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ollie


ollie
MODERÁTOR

Akkor ezek szerint az A6 nem váltja a J szériát, hanem amolyan "prémium" J lett belőle.

***

(#2) haxiboy


haxiboy
veterán

Látszik hogy az ilyen felesleges funckiókra az igény általában az alsóbb kategóriákban van csupán. (szelfivaku).
De az ára viszont nem indokolja hogy alsó-közép kategóriába tartozzon, ennyi pénzért már valószínű jobbat is kapni.

[ Szerkesztve ]

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#3) judas13 válasza haxiboy (#2) üzenetére


judas13
addikt

A különböző zs kategóriás dzsunkákba már viszonylag rég alap a selfie vaku kamilláztam is nem keveset ezért... Azt nem tudom, h mekkora a létjogosúltsága ennek amúgy, de ha már a Samu is ezt hegyezi ki ebben a storyban valami csak van benne. De mondom kiderül ha hirtelen boldog boldogtalan most majd előre is dob fel egy LED-et..

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#4) GuineaPigMan


GuineaPigMan
tag

A J6 elég kellemes dizájnt kapott, szerintem szép. Az erejüket tekintve hozzák a J széria színvonalát. Az előlapi vaku létjogosultságára én is kíváncsi lennék.

Samsung Galaxy A72, MSI Modern 15, Series S, Galaxy Tab S2, Galaxy Watch 5, Galaxy Buds 2

(#5) dzsi23


dzsi23
addikt

"A Galaxy J4 kisebb és szerényebb teljesítményű..."

A "kisebb" szó itt mire vonatkozik? Gondolom, nem a fizikai méretére, mert az batár nagy lett (151.7 x 77.2 x 8.1 mm), ahhoz képest, hogy elvileg ez a legkisebb Samsung... nagyobb, mint a J6 (149.3 x 70.2 x 8.2 mm).

(#6) GeryFlash


GeryFlash
veterán

7870 nem erősebb mint a snaoi 450? Mert akkor nem értem

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#7) janeszgol


janeszgol
félisten

Szimpatikusak, gondolom szolgáltatónál uralni fogják a terepet. Mondjuk a 2 giga ram már karcsú lehet, de pötyörészni elég.

(#8) #81733120


#81733120
törölt tag

A J4 batár nagy lett, a J6 viszont tetszik. Csak azt nem értem, hogy miért plasztik a hátlap? :F A tavalyi J3-J5-J7 triónál fém volt, itt ezzel (is) spóroltak? :(((

(#9) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Tehát a J3/5/7 átneveződött J4/6/8 -ra, facepalm.
Előlapi vaku a tavalyi J7-en is volt.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#10) #81733120 válasza fornettisuti (#9) üzenetére


#81733120
törölt tag

"Előlapi vaku a tavalyi J7-en is volt."

Meg a J3-on és a J5-ön is.

(#11) moleculez válasza #81733120 (#10) üzenetére


moleculez
veterán

Tipikus csajos Insta-teló. Nem baj a plasztikért, úgyis megy rá színes-szagos tok, spec nem magas, kit zavar, FB Insta Snapchat gurul, azt jólvan...

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#12) szemy94 válasza #81733120 (#8) üzenetére


szemy94
senior tag

Inkább tavaly volt fura, hogy fém hátlappal jöttek, így persze most rosszul esik a viszalépés, de ha most tényleg visszafogottabb lesz a nyitóár is, akkor nem nagy gond szerintem. (J5 6, 7 90-nél nyitott, a J6 ha ez alatt lesz, akkor jó lehet pár hónap múlva, meg persze lenyomja az előd árát.)
Egyébként elég megbízhatóak a J5 eddigi verziói, van 6-os és 7-es is belőle, mindkettő jól szolgál, a 6-os hardvere ellenére nagyon megbízható, a 7-es pedig az első telefonom, amit ráérek este tölteni, ezelőtt mindet kellet délután 2 óra fele...

[ Szerkesztve ]

Mi13T, S9, xBox One S 1TB

(#13) #81733120 válasza moleculez (#11) üzenetére


#81733120
törölt tag

Az. Persze van olyan is, aki nem Insta-telónak használja, de a lányok nagy része erre hasznosítja a készüléket. Rendel rá eBay-ről óccó' 'pinkflufflyunicorn *-*', 'nyomkodható squashy állatos', 'holnaphétfőúristenmileszmost' és ehhez hasonló tokokat, rárakja, szelfizik, megy a Snap, Musically, Insta és FB, megspékelve a Messengerrel, és kész.

(#12) szemy94: Ha az árat nézzük, akkor igazad van, viszont ez szerintem már olyan alap dolog, hogy kár volt kihagyni ennyi pénzért. Bár a legtöbb átlag usert ez nem izgatja, Samsung, márkás, megy, és kész.

[ Szerkesztve ]

(#14) janeszgol válasza szemy94 (#12) üzenetére


janeszgol
félisten

Én a J5 telókat nagyon komálom (a 2015-öt is). Engem a plasztik nem zavar. Amúgy az üvegre és a fémre is tesznek tokot. Egyre ocsmányabbakat. (Ez a bumper vagy mi.) Markánsan különüljön el a J és az A széria. Ahogy a fórumtárs is említette, tavaly átléptek egy határt. A J legyen plasztik és olcsóbb, mint az A. Különben semmi értelme sincs a két kategória együttes jelenlétének.

Roaming: szinte minden csaj kezében iPhone-t látok. Ritka, amikor nem. (Csaj =kb 30 év alatti) Bukta az elmélet ezen része. A sok vacak tok az igaz és a használat is. De nem erre találták ki? Mármint erre is! (Egy felnőtt nőnél láttam valami egeres fülűt. Te jó isten mondom...) :)

[ Szerkesztve ]

(#15) Garfield85 válasza szemy94 (#12) üzenetére


Garfield85
tag

Már a 2016os is fém kerettel volt, nekem teljesen természetes volt, hogy tavaly teljesen fém lett. Meg a tavalyi ára miatt elvárás is volt.
Kíváncsi leszek ennek az árára, több hely, ram, de spórolnak az anyagon.

(#16) #81733120 válasza janeszgol (#14) üzenetére


#81733120
törölt tag

"szinte minden csaj kezében iPhone-t látok."

Ez igaz. Ha nem iPhone-t, akkor Samsungot, ez utóbbit meg csak azért, mert olcsóbb modellek közül is válogathat, meg ugye szintén ismert márka, sokféle tok kapható rá, szinte bármely boltban, ahol csak telefontokot árulnak.

"De nem erre találták ki? Mármint erre is!"

Az okostelefont manapság mindenre lehet használni, jóra is, meg rosszra, hülyeségre is.

Btw, szelfivaku. Ma már az se annyira fontos, lehet külön vakut kapni a boltokban, mindenféle mobillal kompatibilis, rárakom, és már helyettesítve is van. Musically B*zicallyzók sokan használják, lehet vele tükörbe' villogni. Ja és ezzel mostantól akkor is szelfizhetsz a sz*roddal, ha a fürdőszobában sötét van, valamint jobb a fénye, mint a beépített szelfivakunak. :DDD Hát nem király?

(#17) janeszgol válasza #81733120 (#16) üzenetére


janeszgol
félisten

De biztosan az. :) Én nem vagyok a szelfi híve. Őszinte leszek, életemben egyet lőttem, szilveszterkor (csoportos). Jó dolog, de nem hoz lázba. Nem vagyok trencsi, na. :)

(#18) HawerKing


HawerKing
őstag

Nekem J7 2016 van exynos 7870 es . Mai napig qurva jo kis telefon.

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#19) #81733120 válasza janeszgol (#17) üzenetére


#81733120
törölt tag

Én is nagyon ritkán szelfizek, nem is tudom mikor volt az utolsó képem előlapi kamerával. :DDD Talán akkor, mikor új volt a készülékem, akkor természetesen a teszt kedvéért csináltam vele egy önarcképet.

Egyébként videochatnél jól jöhet, kitudja, egyszer talán még nagy szükségem lesz rá...:)

(#20) Prien válasza HawerKing (#18) üzenetére


Prien
addikt

Nekem is az van (meg egy A7 2017), azt hittem, már csak én használok ilyet a fórumon. :D Valóban rendben van még most is. :K

Ez az új J sorozat nem hoz lázba, egyelőre.

A kevés is több a semminél.

(#21) Immes


Immes
csendes tag

Értesítési led továbbra sem lesz a J szérián?

(#22) dzsi23 válasza Immes (#21) üzenetére


dzsi23
addikt

Ha már amoled kijelző van mindben, inkább AOD legyen LED helyett. Szinte 0 fogyasztása van annak is, és sokkal jobb, hasznosabb.

Szerk.: Gyári AOD-re gondolok, mert külső appal bármelyikre megoldható, de jobb, ha a rendszerbe van integrálva.

[ Szerkesztve ]

(#23) #81733120 válasza dzsi23 (#22) üzenetére


#81733120
törölt tag

Annyi a hátránya, hogy távolról nem látod, h új értesítésed jött. Ha pedig RBG-s a LED, akkor még arra is tudsz következtetni, hogy melyik app jelez. :) Viszont szerintem az AOD se rossz dolog, ha pedig értesítési LED és AOD is van, az a legjobb.

(#24) dzsi23 válasza #81733120 (#23) üzenetére


dzsi23
addikt

Nem tudom, mennyire testreszabható a gyári aod app, mert a J5-ömön nem volt, viszont külső appot használva be lehetett állítani az ikonok színét, és az aod fényerejét is, így a led abszolút feleslegessé vált volna (ha lett volna benne). A gyári app kódjába is csak pár sort kellene írnia a samsungnak, hogy ezt lehetővé tegye... egyszerűbb, mint belerakni egy értesítési ledet.

Szerk.: Ja, és a leddel ellentétben több dolgot is jelezni tud, egyszerre lehet ott kék, zöld, lila, piros ikon.

[ Szerkesztve ]

(#25) #81733120 válasza dzsi23 (#24) üzenetére


#81733120
törölt tag

Igazad van, megértem a te véleményed is.
A másik előnye az, hogy töltésnél, - és ez éjszaka nagyon jó - nem világít a szemedbe a LED, és nem zavar meg. Gondolom mókolással ezt is ki lehet szedni, de az AOD-nál elég csak kikapcsolni két koppintással, és kész.

Úgy tudom, hogy az újabb AOD-re már egy rövidke GIF-et is lehet rakni, tehát ha lezárod a kijelzőt, egyszer lefut a GIF, kikapcsol a GIF, és az AOD megy tovább magának :D

"A gyári app kódjába is csak pár sort kellene írnia a samsungnak, hogy ezt lehetővé tegye... egyszerűbb, mint belerakni egy értesítési ledet."

Ez igaz, én csak azt sajnálom, hogy a J3 és J5-re nincs gyári AOD. Bár az előbbinél nem lenne értelme, mert nem OLED a kijelző.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.