Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Az az alsó káva bazinagy lett.

De tény, 5,5-en kell fogás, mert átbillen az ember kezéből a telefon, ha lent vannak a gombok nagyon.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) kisapi379 válasza Graphics (#1) üzenetére


kisapi379
csendes tag

HTC feeling.

Zte Nubia Z5s mini; Xiaomi Mi3; Zte Nubia Z9 max

(#3) batman1235


batman1235
csendes tag

Úgy tűnik az ASUS nem spórol a RAM-mal :DD tetszik ez az irány, és nem is néz ki rosszul ez a telefon.

(#4) janeszgol válasza batman1235 (#3) üzenetére


janeszgol
félisten

Nekem is tetszik a teló, ráadásul a Pegasus név kimondottan ütős. Még nem hallottam róla, igaz a kínai belterjes piacot nem követem.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#5) darvinya


darvinya
titán

Tetszik, jobb mint HTC.

(#1) Duliee

Alsókáva ugyanakkora, mint a felső.
Csak megtévesztő vezérlő gombok, mert azok itt kijelző része.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#6) enginev3.0 válasza kisapi379 (#2) üzenetére


enginev3.0
félisten

Meg sony feeling meg apple feeling

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#7) Graphics válasza darvinya (#5) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Igen, kicsit optikai csalódás a nyújtott forma így.

De nekem bejön, a zenUI-t sokan dicsérik , most már ki kellene próbálnom.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#8) darvinya válasza Graphics (#7) üzenetére


darvinya
titán

Nekem is bejön, kicsit Sony bővített verziója.
Ha jó áron lesz, nagy valószínűséggel benevezek egyre.
HW összetevői nagyon jó, 3Gb RAM meg pláne plusz.

Ezen a képen látszik legjobban.

Itt [link] van ár.
De más is, pl: 16Gb-os verzióban 2Gb RAM van, és csak 32Gb-os verzióban van 3Gb RAM.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#9) Beri78


Beri78
őstag

Asusnak kicsit jobban kellene Európa felé nyitnia (telefonok terén)....
Nagyon szépeket csinál mostanában :Y

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#10) Nigér válasza janeszgol (#4) üzenetére


Nigér
őstag

Akkor a Z3+ meg lehetne Ikarosz.... ;]

(#11) janeszgol válasza Nigér (#10) üzenetére


janeszgol
félisten

Ikarosz vagy Ikarusz? :DD Nem mindegy.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#12) skathy


skathy
csendes tag

Csak nekem takarja ki a cikk alsó részét egy bazinagy világoskék téglalap? Ezzel a linkkel [link]

(#13) arn


arn
félisten

Szep... Meg tetszik, hogy nem teszik bele a feleslegesen akkuzabalo legleg socokat, de a ramra odafigyelnek. Hosszabb tavon is hasznalhatobb lesz.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#14) Graphics válasza skathy (#12) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem, már nekem is ,valószínűleg vmi motorhiba

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#15) janeszgol válasza skathy (#12) üzenetére


janeszgol
félisten

Nekem az LG G4c cikk volt iylen. Kimásoltam a szöveget és elolvastam jegyzettömben a maradékot.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#16) Halkow.


Halkow.
senior tag

3GB-ram Azért jól hangzik igaz full hd- hoz kell is ennyi

(#17) Graphics válasza Halkow. (#16) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mióta van összefüggésben ez a két dolog: Memória mérete és a képernyő felbontása?

Kérlek fejtsd ki :D mert erre vonatkozó információim vagy hiányosak, vagy nem tudok vmit.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#18) janeszgol válasza Graphics (#17) üzenetére


janeszgol
félisten

Valahol tárolni kell az információkat. Ez egyrészt a flashtár, másrészt a ram. Lásd a Microsoftot, ahol egy bizonyos felbontás felett már több ramot köt ki.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#19) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Nem ismerem a márka telefonjait, de kifejezetten ígéretes ez a készülék, ha kicsivel 100 alatti árral jönne biztosan best buy lehetne.

Csak azt az egyet tudnám, hogy ki találta ki azt az idiótaságot már lassan 10 évvel ezelőtt és miért kell ezt követni, hogy azt a szerencsétlen hangszórót miért kell a hátlapon elhelyezni, miért nem lehet a telefon aljára, vagy az elejére tenni, vagy akár ahogy a régi u.n. "téglafon" Nokiákon az oldalára tenni? Tulajdonképpen minden oldal jó lenne, csak pont a hátlap nem. Nem fér a fejembe.

(#20) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Nekem nagyon tetszik :D

Dizájnra meg abszolút Asus-os lett. :)

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#21) ctvagyok válasza kisapi379 (#2) üzenetére


ctvagyok
őstag

Szemből nagyon. De főleg a vastag káva miatt ;]

Én biztos nem vennék s615 és FHD kombinációt. De ők tudják.

(#22) Graphics válasza ctvagyok (#21) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Miért, mi nem elég? :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#23) WOT-H-A-C válasza Halkow. (#16) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

"3GB-ram Azért jól hangzik igaz full hd- hoz kell is ennyi"

Ezt már mástól is hallottam és akkor is jót nevettem rajta! :DDD

A telóm simán elvan 2 giga RAM-al 5,5" FHD val, röccenés nélkül úgy, hogy van 500-1000MB szabad memória. :)

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#24) ctvagyok válasza Graphics (#22) üzenetére


ctvagyok
őstag

Ár-értékben. De már írtam máshova is, játékokra kevés. Tudom nem szempont sokaknak, de ez a készülék lesz vagy 100k. Azt te is tudod, hány erősebb és legalább ilyen minőségű készülék közül tudnál választani annyiért.

(#25) Matada2.3


Matada2.3
veterán

A káván kívül (ami engem annyira nem hat meg) több mint kellemes telefon, egy jó árcédula, jó támogatás és szuper :)

Finn the human

(#26) darvinya


darvinya
titán

Mennyi káva hsz, pedig csak topikot kellene olvasni, és rájönnének, hogy nem jól látják a kávát.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#27) joelke HU


joelke HU
senior tag

Nem rossz, csak kár, hogy a kapacitív gombok eltüntek. Az árazása itthon, ha egyáltalán behozzák, biztos nem lesz baráti. Az új Zenfone-ok kaphatóak az edigibe, de finoman szólva túlárazottak... Szerintem.

Motorola G51

(#28) noezmegmi


noezmegmi
tag

Tetszik az irány :) esetleg a tabokon is majd kicsit több Ram lesz :C szerintem az árak fognak alakulni ! Szép készülék és ami benne van az sem rossz :C

Samsung Galaxy S Advance GT-I9070 \ Sony Xperia SP C5303 \ Honor 4x

(#29) Atocha


Atocha
senior tag

Jééé nem Intel xar van benne? Az irány jó, ha a felső kategóriában is megjelenik az ARM, akkor visszanyeri a bizalmam az asus. Addig csak egy csicskának tartom aki lefeküdt az intelnek.

De mint pista az árokba 3 liter bor és 1 liter pálinka után... :)) :DD :DD :))

Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

(#30) gyurkikrisz válasza WOT-H-A-C (#23) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

azt még nem írtad le hogy mit is csinálsz közben a telón, mikor van 1GB szabad RAM. gondolom semmit, FullHD-nak tényleg kell a RAM :R

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#31) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Nekem is tetszik,a tamogatottsagra lennek még kivancsi.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#32) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

A hátlap így képről elég filléres hatást kelt bennem. De amúgy a speckók rendben vannak.

(#33) aelod válasza darvinya (#8) üzenetére


aelod
veterán

A sony csak szeretne ilyen jó telefonokat csinálni... ;)

Káva fétis On. Pont nem érdekel milyen a káva. SoC rendben, RAM rendben. Kijelző okés.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#34) Button


Button
aktív tag

Jó kis cuccnak néz ki, nálunk tuti nem lehet majd kapni hivatalosan.. :((

(#35) batai15


batai15
félisten

Nekem tetszik .

(#36) WOT-H-A-C válasza gyurkikrisz (#30) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Igaz, nem 1 giga a szabad, de szerintem sokmindent elárul... ;)

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#37) gusthy válasza Atocha (#29) üzenetére


gusthy
veterán

Mi bajod az Intel procival? Használtál már ZF2-t, vagy csak rutinból fikázol?

(#38) kidd25


kidd25
tag

Üdv!
Lenne egy olyan kérdésem, hogy merjek-e rendelni kínából egy ilyen pegazust ~150$, vagy várjam meg míg betör a magyar piacra? Z3-amat akarom lecserélni kordonos okok miatt. Ki mit ajánl? :) melyik a 3gb ramos változat? mert amit szeretnék rendelni, az 16gb rom 3gb ram amit a leírásban olvastam. a 32gb verzió nagyjából 400$ ami kicsit sok. annyiba vettem kb a z3-at is.

[ Szerkesztve ]

(#39) pet-yaa


pet-yaa
csendes tag

Ha valaki most rendelne Kínából, annak itt a remek alkalom: Black Friday akcióhoz kapcsolódóan, rose-gold színben most 33e Ft.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=pet-yaa

(#40) sunone válasza pet-yaa (#39) üzenetére


sunone
aktív tag

Német raktárból sem drága, csak egy ötössel drágább, és nincs áfa+vám,
Fekete hátlap pedig akár innen...

(#41) meranusz válasza sunone (#40) üzenetére


meranusz
újonc

Sziasztok!
A napokban szeretnék rendelni ilyen telot,az alliexpresszről,vagy irtad egy német raktárról is lehetne,de nem ismerem azt az oldalt.Megadnád a linkjét?
És azt szeretném még kérdezni,aki vett már ilyen telót,mi a véleménye róla?
Köszi előre is.

(#42) sunone válasza meranusz (#41) üzenetére


sunone
aktív tag

szia, a lent hivatkozott Tinydeal oldalon ki tudod választani (a telefon oldalán) a német v kínai raktárt, egyik olcsóbb, a másik gyorsabb és áfás árú.

Maga a telefon meglepően szép kijelzős, szép darab,
5.1-es androiddal nem igazán használható az SD kártya, 16GB helyre lehet csak telepíteni,
Az asus launcher frissíthető áruházból, szép témákkal, effektusokkal megrakva sem laggol.
Kamera szoftver fapados, nem a pixelmaster, de az érzékelő igen fényérzékeny, vaku nélkül is szép képeket lő beltérben.
Akksi átlagos-egynapos, a telefon nem melegszik.
Szoftvertámogatása nulla közeli, de jelen állapotában nem bugos, gördülékenyen használható.
És ami a legfontosabb, friss snapdragon processszoros, 3GB rammal és mégis nagyon olcsó.

A hátlap pedig jöhet az aliexpreszről, mert élőben ez a gold-rose szín.... sokkoló.
Nem, nem kertelek, ez még a csajoknak is túl lányos. Lánykás. Iszonyú.

(#43) meranusz válasza sunone (#42) üzenetére


meranusz
újonc

Köszönöm az infót!
Nekem Lenovo k3 note van.A kettő között vacillálunk,melyik legyen mert erről a pegasusról nem igen lehet olvasni,a Lenovo meg 1.5 éve meg van nekem,pedig meloközben is használom(építőipar),és eddig semmi baj nem volt vele,ugyan olyan gyors,mint amikor megvettem,ugyan úgy müködik.Keddig szeretném megrendelni,addig még tanakodok.

(#44) bbpro


bbpro
tag

Akinek van már ilyen telefonja meg tudná nekem nézni, hogy ismeri-e a glonass műholdakat? Valamint tényleg olyan jó a szenzor ellátottsága mint amit a tinydeal oldalán a specifikációknál írnak? (nyomásmérő, iránytű, giroszkóp, stb) Előre is köszönöm.

(#45) Szmeagol72


Szmeagol72
újonc

A specifikációk között nem látok Glonasst csak AGPS-t. :O
Ez befolyásolha a GPS hatékonyságát?
Vagy csak hibás a speci?

(#46) sunone válasza Szmeagol72 (#45) üzenetére


sunone
aktív tag

..hirtelen felindulásból találtam egy cikket, ami szerint nem minden esetben pontosabb a gps+glonass funkcionalitás...
Semmilyen szakértelmem nincs a témában, de ez alaján nem ragaszkodnék feltétlenül a glonass-hoz.

(#47) prkvezur


prkvezur
csendes tag

Sziasztok!

Én is a TinyDeal-ről rendeltem egyet, és folyamatosan dobál be reklámokat a főképernyőn.

Ezeket el lehet tünteti vagy inkább egy másik szoftver kellene rá?

Lenovo K3 Note-ra tettem már másik ROM-ot, de erről a Pegasus 2-höz nemcsak, hogy szoftvert, de még részletes tesztet vagy leírást sem találtam.

Tudtok segíteni?

Köszi előre is!

(#48) sunone válasza prkvezur (#47) üzenetére


sunone
aktív tag

Szia,
1. kezd egy system recovery (hangerő fel + power bekapcs) wipe data és wipe cache-sel az ismerkedést :-)
2. majd az első bekapcsoláskor törölj minden előtelepített alkalmazást, ami egy picit se ismerős, és nem asus nevü...
3. frissítsd az asus zenui launchert, de bátran rakhatsz zenfone care-t, zenui dialer-t, asus zenui services-t, és egyéb asus által kiadott alkalmazásokat,
4. Ne rakd fel, nem fog müködni az asus pixelmaster kameraszoftver, csak az.
5. a menüben én nem találtam meg a Battery beálltsokat, de létrehozhatsz hozzá az asztalra egy modul "parancsikont" Settings shortcut" hozzáadásával.

Rom nincs hozzá, de alapvetően nem fagy, nem laggol. :-)

[ Szerkesztve ]

(#49) halmat válasza sunone (#48) üzenetére


halmat
újonc

szia! lehet hogy noob vagyok, de rögtön az első lépésnél elakadtam. A system recoveryt nekem (hangerő fel + power bekapcs) alapból nem hozza fel. Rendszervisszaállítással megoldható? Vagy másképpen elérhető?

(#50) halmat válasza sunone (#48) üzenetére


halmat
újonc

Na csak sikerült az igazságot kicsikarni belőle, de még így sem okés. az akksit el sem tudom érni. mármint rákattolok a beállításokra, de visszamegy a főmenübe. ez így egy rémálom. Legrosszabb vétel amit eddig csináltam. ja és a reklámok sem tűntek el.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.