Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) S e t h


S e t h
nagyúr

Valóban ráncfelvarrás, s-pennél többre lett volna szükség, főleg mivel benne van a pakliban, hogy ez lesz az utolsó Note.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#2) prolad


prolad
őstag

Semmi meglepő, hozza amit kell, nagyobb akku korrekt, az ujjlenyomatos nyomat olvasó kicsit fű csán néz ki így elsőre.
Miért ez lesz az utolsó Note? Mi lesz helyette? S Pen már nem tudja életben tartani a szériát?

(#3) Segal válasza prolad (#2) üzenetére


Segal
veterán

Az a pletyka hogy a legnagyobb S10 ceruzás lesz.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#4) Wesder


Wesder
félisten

A toll hatalmasabb fegyver a kardnàl.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#5) ollie


ollie
MODERÁTOR

És ha a HUF/EUR árfolyamot nézzük, pont annyiba kerül, mint a tavalyi (a Forint romlását figyelembe véve).

***

(#6) junior11 válasza prolad (#2) üzenetére


junior11
veterán

Azt pletykálják, a Samsung összevonja az "S" és a Note szériát...

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#7) grabber


grabber
addikt

Szebb,jobb de újdonság nem nagyon van benne. Mintha a Note széria követné az S-et és nem fordítva.

(#8) papelado


papelado
aktív tag

Semmi jelentős érdemi fejlődés.Szépen komótosan elkezdenek csúszni lefelé a kínaik meg talajvíz...
Érdemes lenn a pletykált kategória összevonás az S sorozattal kicsit olcsósítva úgy még elehetnek 5-6 évet mint piacvezetők.

A túlhevülés ai védettsége meg akkora dropokat fog okozni néhány alkalmazásban ....

'Hanagfalak" xD

[ Szerkesztve ]

Drágaszágom....

(#9) Steven


Steven
addikt

Kamerában vártam fejlődést szomorú , hogy 0 , nem mintha s9+ rossz lenne... 4000 akku még mindig nem annyira durva konkurenciához képest ekkora kijelzőmellé, de legalább már 4000...

színekben párom nem fog örülni hogy samsung se képes világos színben ki adni a csúcs kategóriás készülékét lsd : p20 pro

Nemtom miért kell a gyártóknak egymást majmolni ebbe is :D

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#10) whatwhatwhat válasza grabber (#7) üzenetére


whatwhatwhat
aktív tag

Nem mintha... ez már egy ideje így van, sajnos. :( Ettől persze még nem lesz rossz a telefon, de megvenni a note-ot úgy, hogy fél év múlva meg már kijön az S széria egy csomó jókis újításssal, az elég idegesítő. Részben ezért nem note-ot vettem/veszek.

Én örülni fogok, ha összevonják a két szériát. Majd akkor esélyesebb, hogy megint befizetek egyre.

[ Szerkesztve ]

(#11) LurkerSheik


LurkerSheik
senior tag

Tavaly egy Samu fejes nyilatkozta note 8 premier utan, hogy a Note 9 olyat tud majd amit meg senki a piacon.
Szerintem a ultrahangos ujjlanyomora celozgatott volna a kijelzo alatt. De csak egy Bts S-Pen lett a csinadrattabol.
Hozta amit kellett, semmi nagy innovacio.

[ Szerkesztve ]

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

(#12) Jakesz válasza grabber (#7) üzenetére


Jakesz
őstag

Ez így is van, hogy a Note követi az S-t. Talán ez meglepő, vagy nem így kellene lennie? Mindig az S-ek nyújtják a nagyobb mértékű újítást az adott évben, a Note 90%-ban ugyanazt nyújtja, csak hozzádobva egy tollat. Ami egy átlag okostelefon-usernek teljesen felesleges, csak üzleti felhasználás esetén érdemes megvenni.

(#13) zazenke


zazenke
őstag

30 percenként toll helyire rak várakozás 40 sec-ig majd újra használat. Később persze ahogy gyengül az aksi majd csak 20 perc használat. Hát ez egy kicsit vicces mert én valamikor 30 percnél is tovább használom a telefont egyhúzóra.

(#14) Danny365 válasza zazenke (#13) üzenetére


Danny365
őstag

Amire eddig jó volt a toll, az továbbra sem igényel akksit.

(#15) kchris78 válasza LurkerSheik (#11) üzenetére


kchris78
veterán

egy ilyen toll van a HP Pro 608 Tabletemhez is. _teljesen_ ugyanezeket tudja. Csak ebbe meg ceruzaelem kell.. AAA-s. Ebben mi az innovacio? Ja az a tablet lassan 3 eves konstrukcio.

[ Szerkesztve ]

(#16) Gergőke88


Gergőke88
addikt

Vérszegény lett.

(#17) sanyijedi


sanyijedi
őstag

jó sok ajándékot adnak mellé.. jah, nem. :D nem baj, legalább olcsóbb ezzel az akcióval mint anno volt a 8

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#18) Taci


Taci
addikt

Gondolom, a beszámítási ár valahol 150-180e Ft környékén van maximalizálva.

(#19) grabber válasza whatwhatwhat (#10) üzenetére


grabber
addikt

S9 kicsi,S9+ nagy,Note 9 barmi nagy. Ha összevonnák akkor legalább lehetne valami más méretű telefon leosztás.

Jakesz: Csak a Note a csúcskategória még is ugyanazok a hardver elemek vannak benne mint az S verziókban. Fura,úgy lenne a jobb hogy akinek több pénze van az vegyen Note-ot a legújabb technológiával,az S meg maradna az olcsóbb/kisebb verzió.

(#20) Integrale


Integrale
veterán

Hangfalak???

"Bad reklám is reklám too"

(#21) GeoJoe


GeoJoe
senior tag

Jó kis előadás volt, mindig csak annyi új dolgot raknak bele, hogy érezze az ember a vonzalmat :)
Az AKG felvásárlása nagy extra, alapból is őket használom, örülök ennek az árukapcsolásnak. Az ujjlenyomat olvasó kijelzőbe integrálásának elmaradását én is hiányolom de igazából a Note 8-on be sincs állítva szóval lehet mégsem olyan fontos számomra. Ezt az integrált Dexet ki tudnám használni :Y
Az óráról és a home kütyüről remélem már készül az MA-s cikk!

ui.: a stereo hangszóró is nagyon kellene

[ Szerkesztve ]

(#22) ollie válasza grabber (#19) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De a Note tud annyival többet az S -nél, hogy indokolja a kis felárat.

Amúgy már tölthető a Fortnite beta.

***

(#23) viera


viera
őstag

Nekem tetszik. :K
Igaz,hogy nincs sok újdonság de az S-Pen jó lett.Főleg sárga színben tetszik.
Amúgy ugyanannyi újítás van benne mint a többi gyártónál egy év alatt: nem sok.Én ezért is várom jobban a Note10 vagy S10 Note-ot. :DD

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#24) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Mondjuk szép lenne ez a cseré amit felajánlottak. S9+-t lehet megpróbálom holnap elintézni

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#25) Kasya


Kasya
nagyúr

Sztereo hangfalak? :U :DDD
Latom masnak is feltunt.

[ Szerkesztve ]

(#26) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

A Fortine csávó rendesen izgult, azt hittem ott fog szívrohamot kapni. :D

(#27) K0vasz


K0vasz
aktív tag

brutális ez a hardver, nem tudom, hova lehet innen még fejlődni (meg egyáltalán, mi használna ki egy még ennél is komolyabb vasat). a toll újdonságai jók, de jövőre ki kell majd találniuk valamit, mert nem hiszem, hogy sok embert meghatnának, ha mondjuk 16 magos proci vagy 16 giga ram lenne az újdonság.

szóval legközelebb valami nagyot kell gurítaniuk - hajlítható/feltekerhető kijelző, x86 emuláció teljes értékű win10 futtatással, ilyesmi

(amúgy hátulról szerintem kurvaronda lett most ez a note9 :( )

(#28) TechMagneTic válasza GeoJoe (#21) üzenetére


TechMagneTic
tag

[link] tessék

(#29) judas13


judas13
addikt

Nem rossz atomerőmű de most sem lesz Samum. Semmi bajom vele csak másfelé evezek....ebben a forróságban meg eleve jó a vízpart :K

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#30) K0vasz válasza junior11 (#6) üzenetére


K0vasz
aktív tag

hát de ha ehhez hozzávesszük azt a híresztelést, hogy az S10-ből 3 változat lesz az eddigi 2 helyett, akkor igazából ugyanott vagyunk :D

(#31) S@c@


S@c@
őstag

Uj ora nincs? :F

[ Szerkesztve ]

(#32) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Nem rossz, de akkor már pár hónap múlva jön a Mate 20 pro (valószínűleg) képernyőbe integrált ujjlenyomatolvasóval, vagy fél év múlva az S10 amiben szintén nagyobb technológia ugrás lesz, így nem igazán éri meg erre most befektetni.

You are not prepared.

(#33) a347


a347
aktív tag

Rákérdeztem...
120 ezerért számítanák be a patika Note 8-amat.
Egyébként élőben összehasonlítva a két telefont, nem igazán jön be a 9 bumfordibb, vaskosabb formája és a kamerák is olyan "hülyén" néznek ki a hátulján.

(#34) ForRedGlory válasza a347 (#33) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Vajon most is van 150.000 Ft-os(?) max beszámítási limit? :D

(#35) vodrosjozsi válasza a347 (#33) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Kit és hol?

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#36) Aryon87


Aryon87
félisten

Úgy néz ki, hogy az akkumulátor parákon végleg sikerült túllépni, a Note7-bukta utáni óvatosság megnyugtatta a Samsungot (és nyilván időközben sokat fejlődött a technológia is), úgyhogy a Note9 hátlapja alatt már 4000 mAh-s akkumulátor szolgáltatja az energiát, ami a gyártó szerint elég lehet egész napos aktív használat mellett is. Ezzel persze lehet vitatkozni, ugyanezzel a hardverrel és kijelzőfelbontással az S9+ azért el tud fogyni már a délután derekára, noha abban csak 3500 mAh-s a telep. Ugyanakkor viszont a Note9-ben folyadékhűtést is bevet a gyártó, hogy védje a készüléket a túlmelegedéstől, plusz van benne némi intelligencia, ami folyamatosan monitorozza a terheltséget és a melegedést, ha pedig azt érzi, hogy a helyzet megköveteli, akkor lentebb csavarja a processzormagok frekvenciáját.

Hangyanyit felrohogtem az utolso mondatreszen..
Tehat van egy uj Note, ami egyenlo a Note8-cal 2.0rev verzioban.. oke, kivancsian varom az S10+ mit ujit, mert az elozetes szerint az izgalmasabbnak igerkezik szamomra.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#37) a347 válasza vodrosjozsi (#35) üzenetére


a347
aktív tag

Budapest, Allee üzletközpont, Samsung boltba nézte meg egy srác valami listában.

[ Szerkesztve ]

(#38) viera válasza S@c@ (#31) üzenetére


viera
őstag

De van :K

Galaxy Watch :))

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#39) janeszgol


janeszgol
félisten

Egy szó: mestermunka.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#40) Sza_Sa


Sza_Sa
senior tag

Nincs érdemi fejlődés. Ez a széria nagyon bele fog állni a földbe, igy elég lenne 2 évente kidobni a következő szériát.

"Van három rágóm, pont hárman vagyunk. Egy kell holnapra..."

(#41) pepe792


pepe792
tag

Mindenféle trollkodás nélkül kérdezném. Mi értelme, hogy egy telefonban 512 gb tárhely van, és ezt kártyával akár 1 terrásra is lehet bővíteni? (Azon kívül, hogy valaki ezen tárolja az xxx filmjeit.)

(#42) DDA40X


DDA40X
aktív tag

Látom sokan elsők akartak lenni. Az első 10 hozzászólás tele van helyesírási hibával. :DDD

Egyébként ha csak az S-pen változott, akkor még mindig Note8 vagy S9+ a jelölt nálam. Hacsak nem kell várnom az S10-re tavaszig.. Fene tudja.. :F

GeoJoe: Ki az aki nem használ ujjlenyomat-olvasót? :Y Ez valami vicc? Akkor mit használsz, jelszót? :D

[ Szerkesztve ]

(#43) #46922752


#46922752
törölt tag

Hát ilyenem nem lesz. Remekül elvagyok a note8-al. Remek masina lett azoknak akiknek van rá keret, és még note8-asuk se volt.

(#44) bwin.party


bwin.party
aktív tag

A Note 8 szoftveres támogatását nem igen fejlesztik. Valahogy hiányolom az egy éves csúcsmodellek szoftveres támogatását. Az akku nagyon gyenge a a mostaniakban és szoftveresen sem történik csoda...

(#45) vodrosjozsi válasza a347 (#37) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Köszi, holnap én is megnézem

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#46) doooo válasza Aryon87 (#36) üzenetére


doooo
veterán

Hát... sokkal kisebb akku, fejletlenebb kamera... nincs sztereó hangszóró... rosszabb helyen van az ujjlenyomatolvasó (bár ez erősen szubjektív, engem speciel nem izgat)... Meg a butább S-Pen, rosszabb hűtés, a kötelező egy generációval gyengébb SoC... elmaradás a szoftveres extrákban... szóval azért túlzás, hogy ugyanaz, mint a Note 8... nyilván nem vált erre az emberek 99%-a a tavalyi generációról, de azért ha valaki a kettő közül választana jelenleg, egyértelmű a győztes (ha az ár nem akadály).
Én épp az előbb gondolkodtam el a Note 8-on az S9+ ellenében, mivel az idei ünnepi szezonban tervezek váltani... és kb. egy árban vannak/lesznek. De kb. 5 perccel ezelőtt letettem róla. A fentiek majdnem mindegyike vonatkozik erre a felállásra is (akku esetén nem akkora a különbség, meg nincs S-Pen, de az meg esetemben nem kell mobilon is, elég tableten), így végső soron számomra is elég egyértelmű a választás.

[ Szerkesztve ]

(#47) viera válasza DDA40X (#42) üzenetére


viera
őstag

Én be sem állítottam az ujjlenyomatot az S9+ -on. :N Nekem jobban tetszik az arc+írisz együtt. :K

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#48) ollie válasza a347 (#33) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

+30000 Ft

***

(#49) ollie válasza DDA40X (#42) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Tavaly a Note 8-ra vártam, és a kis akku miatt nem vettem meg, helyette vettem egy S8+-t. Most viszont előrendelem a Note 9-et.

***

(#50) a347 válasza ollie (#48) üzenetére


a347
aktív tag

Igen, de a +30 ezer bármilyen készülék beszámításánál érvényes.
A 120 ezer nevetségesen alacsony ár.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.