Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lecs@


Lecs@
addikt

Kicsi az akksi bumm.... :(

512 GB

(#2) Peet91


Peet91
aktív tag

Nem hiszem hogy a Helio X25 annyira überbrutáltakarékos lenne, hogy ezzel az akksimérettel egyáltalán az átlagos üzemidőt hozni tudja... Kár érte, viszont érdekes lesz, hogy a FlymeOS eddig is sajátos gesztusvezérlése, hogy fog változni a forcetouch megjelenésével.

Ugyan már, én nem vagyok kötekedős! Csak mindenki más az!

(#3) marc.loedi


marc.loedi
csendes tag

Ez olyan semmilyenre sikeredett.

(#4) aelod


aelod
veterán

Háát én is vékonynak érzem azt az akkut. 3-3.5 óra aktív kijelző időt jósolnék.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#5) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Gratulálok az akkuhoz!
Minden passzent erre ezt teszik alá... :U

(#6) ChrisDzsi95


ChrisDzsi95
aktív tag

Szerintem meg egy remek telefon ennyiért. Jó méret, nekem pont ez az 5,2 inch az, ahol még kényelmesen tudom használni a telót. Pl. most G4-em van, de néha már az is nagy nekem, pedig még kompakt a többi 5,5-s telóhoz képest. Akksi szerintem egy napot ki fog húzni, a G4 QHD-3000 mAh kombója is addig bírja, + ott a power bank.

Mindenesetre én elgondolkozok majd a cserén :)

(#7) Scrydhan


Scrydhan
aktív tag

Crytek? :P

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#8) Simid válasza Scrydhan (#7) üzenetére


Simid
senior tag

Várj majd én mondom helyette!
"Nincs B20, szar akksi fúúújnemkell... "

[ Szerkesztve ]

(#9) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Jajj de kár az akkuért😳Pedig nagyon vártam a hivatalos bejelentést,de ez igy nagyon lehúzza a készüléket.Árban még okés is lenne ilyen felszereltséggel😐

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#10) aelod válasza Scrydhan (#7) üzenetére


aelod
veterán

:C

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#11) #16820480


#16820480
törölt tag

Kicsinek tűnik az akksi, és mi ez a Cirrus Logic chip? Nem futja már Sabre-ra? :(

(#12) darvinya


darvinya
titán

Samsung összeütközött iPhone-nal és kész Pro 6.
Egyáltalán nem jön be.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#13) kutkut válasza #16820480 (#11) üzenetére


kutkut
addikt

Attól még lehet jó is, nem?! :D

Egyébként szerintem ez most csak egy gyors válaszlépés a Mi5-re. Kérdés, mennyire lesz sikeres...

Meizu MX3 32GB

(#14) #15419392


#15419392
törölt tag

a processzorrol tudni valamit? melyik snapdragonnak felel meg? illetve az a mali mit tud?

(#15) WhiteWalker válasza #15419392 (#14) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

A hírben klikk a HelioX25 feliratra és tádám.

(#16) rdt89


rdt89
addikt

Ez a készülék alul múlta a felé támasztott elvárásaimat nem kicsit...
A Samsungos előlap kinézet meg tovább fokozza ezt az érzést :( kár érte :(

(#17) Ashitaka


Ashitaka
tag

21.1mpx kamera, hibrid autofókusz,10 ledes vaku!?! Úgy látszik idén minden gyártó rágyúrt a felső kategóriás mobiljaik fényképezőjére.

(#18) Scrydhan


Scrydhan
aktív tag

Ez az x25 inkább az SD 650 és 820 között van teljesítményben,de jó ez,tekintve hogy majd 2x erősebb a 820 mint a 650. Én már valami beteg SoC-ot várok nvidia pascal gpu-val 8 giga rammal és 6 A72 maggal 14nm-en :DD
Legyen 10 nm,2.8ghz-n...

On:elég jónak tűnik,Xiaomi mi5 alatt van mind árazásban mind teljesítményben. Ha a kamera nem lesz vállalhatatlan jöhet.
Bár valamiért még mindig jobban bejön a redmi note 3 pro

[ Szerkesztve ]

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#19) roli543


roli543
őstag

Nekem hirtelen az ugrott be, hogy HTC 10 ellenfél :D :D amúgy nekem tetszik, ennyiért igen baráti ára van a többi felső kategóriás készülékhez képest.

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#20) Matada2.3


Matada2.3
veterán

szentkuti11, nem eEMC 5.1-et akartál írni véletlenül? :B

[ Szerkesztve ]

Finn the human

(#21) prolad


prolad
őstag

Nem lenne rossz, de az akksi nagyon kérdéses.Aztán lehet tudnak valamit a meizunál.

(#22) bozont


bozont
veterán

A Pro 5 után kicsit csalódás. Kérdés, hogy vajon lesz-e nagyobb méretben Exynos-os verzió? A meg mintha Hi-Fi 3.0-t is ígértek volna.

(#23) judas13


judas13
addikt

Mindenki joggal írja az aksit, csatlakoznék én is...valahogy többet vártam külalak szempontjából az előzetesek alapján, de belül azért nem kicsit lett jó.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#24) Viper26 válasza judas13 (#23) üzenetére


Viper26
nagyúr

Az akku egy dolog, de még az amoled is mellé. :(

Pixel 7 | FR955

(#25) szkorhetz


szkorhetz
őstag

Remélem 300 dollár környékére lenyomja 64es Pro 5öt és akkor azt meg is rendeltem. :)

(#26) feco44


feco44
csendes tag

[link]
de ja vü :DD :F

[ Szerkesztve ]

(#27) monti0222w válasza #16820480 (#11) üzenetére


monti0222w
addikt

sheratan szerintem telne rá, de valami más van ebben, valami olyasmit olvastam, hogy a Skóciai illetőségű Wolfson-nal teret ad a Cirrus-nak a mobil piacon. Fordítót használtam és ez jött le nekem. :K
Szerintem nem lesz rosszabb vele sem. :N

(#28) tibcsi0407 válasza #16820480 (#11) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Annyira nem lehet rossz, ha az iPhone-ban is az van. Vagy ott rossz a minőség?

https://utdetailing.hu/

(#29) schawo


schawo
titán

Az MX4 Próba még futotta QHD+ JDI Nega kijelző, Exynos SoC, Sabre DAC, 3300mAh aksi. Pro 5-be már csak FullHD kijelző jutott, Pro 6-ból meg kidobáltak minden extrát.

Meglátjuk mit fognak kihozni ebből a Cirrusból...

(#28) tibcsi0407
Eddig nem a Szifon szint volt a cél Meizunél.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#30) bozont válasza schawo (#29) üzenetére


bozont
veterán

"Pro 5-be már csak FullHD kijelző jutott,"

Mondjuk ez részemről inkább pozitívum. :K

(#31) schawo válasza bozont (#30) üzenetére


schawo
titán

A Nega nem fogyaszt semmit, múltkor 10 órát ment az MX4 Próm.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#32) monti0222w válasza schawo (#29) üzenetére


monti0222w
addikt

Eddig nem a Szifon szint volt a cél Meizunél.
Nem is azt írta! :N

(#33) bozont válasza schawo (#31) üzenetére


bozont
veterán

Nem feltétlenül a fogyasztás miatt, inkább a teljesítmény részéről. Néha játszok is a telefonon. A kisebb fogyasztás csak extra. Mondjuk nem csak a panel fogyaszt többet, a qhd miatt a harvder is jobban dolgozik. Attól még persze lehet jó az akku idő.

(#34) schawo válasza monti0222w (#32) üzenetére


schawo
titán

Nem olyan rossz, de nem is olyan jó a Szifon, mint a korábbi Prók voltak. Nem egy liga.

(#33) bozont
Játékra valóban nem optimális, böngészni és minden másra viszont nagyon jó. Én nem játszom, nekem jobb a QHD, mint a FullHD.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#35) monti0222w válasza schawo (#34) üzenetére


monti0222w
addikt

Mindegy, úgy is jönnek majd a tesztek, és gondolom ezt is górcső alá veszik. A fullhd-t én is sajnálom, biztos azt raktam volna bele, pláne, hogy 5.2 a kijelző, az aksi is sajnálatos, de nálam még így sincs leírva a szóba jöhető telok közül. :N

(#36) schawo válasza schawo (#29) üzenetére


schawo
titán

A Sabréval egyetlen gond van, hogy zabálja az aksit. Ezt az egyetlen halvány érvet tudom elfogadni a Sabre kukázása mellett. Sovány az érv, mert a Helióban ott van az integrált Wolfsson (az MX4-be pedig került egy dedikált Wolfsson, ha spórolni akar valaki a delejjel.), amivel el lehet lenni, ha épp nem kell a hangminőség.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#37) kutkut válasza schawo (#31) üzenetére


kutkut
addikt

És átlagos használattal mennyit bír?
Mert gyanítom, a PSR-nek (panel self refresh) köszönhető a fenti érték... Egyszer nekem is elment az MX3-mam (2400MAh!) 10 órát sakk és ehhez hasonló 2D-s játékokkal, sok olvasással... Szerintem nagyon hasznos funkció, ami tényleg látványosan megdobja az üzemidőt. Kár, hogy általában sokkal erősebb használatnak van kitéve, valami mindig mozog a képernyőn, így normál használattal a felét sem bírja.

Meizu MX3 32GB

(#38) schawo válasza kutkut (#37) üzenetére


schawo
titán

.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#39) schawo válasza kutkut (#37) üzenetére


schawo
titán

Sorozatokat néztem most hétvégén. Meg mondjuk sakkoztam is. De mivel mindig zenét hallgatok rajta normál használatban, ezért jó, ha 5-6 órát kibír, mert a Sabre zabál

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#40) kutkut válasza schawo (#39) üzenetére


kutkut
addikt

Na igen, a videólejátszás a másik, ami aránylag kicsit harap az akkuba - legalábbis, ami a SoC-ot illeti. Ezért sem értem, miért kell a 8-10 magot erőltetni manapság. :/ Én is azt vettem észre az MX3-on, hogy a kijelző - max fényerőn is - erősen másodlagosan szól bele az üzemidőbe...
Azért thx. :R

Meizu MX3 32GB

(#41) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Nem dobott fel ez az akku idő, különben tetszik.

(#42) tibcsi0407 válasza Fejvadi (#41) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Az akku-időt nem is tudod mester :D

https://utdetailing.hu/

(#43) Fejvadi válasza tibcsi0407 (#42) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Igaz. Csak kalkuláltam mire lesz elég. :)

(#44) schawo válasza kutkut (#40) üzenetére


schawo
titán

Ezért is volt jó az Exynos. A 8 magból a különböző profiloknak megfelelően kikapcsol, sőt kipowergatel 2-4 big magot, az alaprendszer pedig vígan elfutkos a 4 little magon. Kíváncsi vagyok, hogy ilyet az Helio is tud-e...

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#45) tibcsi0407 válasza schawo (#44) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Persze, hogy tud. Ez a tri-cluster felépítés nem más, mint egy továbbfejlesztett BIG.little. A 2 db A72 jó eséllyel nagyon ritkán kapcsol majd be. A 8 db A53-as magból pedig javarészt a 4 alacsonyabb órajelű tesz majd szolgálatot.



Ez egy nagyon érdekes SoC, kíváncsian várom, hogy mit produkál majd. A Meizu sem véletlenül tett bele kisebb akksit szerintem. Nem hülyék ők sem.

https://utdetailing.hu/

(#46) monti0222w válasza tibcsi0407 (#45) üzenetére


monti0222w
addikt

Igen, érdekes az hogy a párom M1-ben is 3100 mAh az aksi, meg azóta se olvastam 3000-nél kisebb aksival rendelkező Meizu telefonról. :N

(#47) #16820480 válasza monti0222w (#27) üzenetére


#16820480
törölt tag

Hát, nem tudom, biztos valami üzleti oka van, de az a helyzet, hogy eddig amiket hallottam Cirrus chipre épülő cuccot, az nem nygözött le igazán. Oké, talán az AK240 ezalól kivétel, de az sem lenyűgöző, hanem inkább nem lehet igazán nagyon belekötni, mert a körítés elektronikát olyan jól megcsinálták.

Ott lenne még az AKM, ami érdekes lehet, de mobilban senki nem használja.

(#48) Potrien


Potrien
senior tag

Nagyon sajnálom az akku méretét!
Pedig olyan jó készülék lenne :U

(#49) schawo válasza tibcsi0407 (#45) üzenetére


schawo
titán

És fixen kizárható, vagy automata?

(#47) sheratan
Igen, az AKM jó cucc lenne, én sem értem miért hanyagolják. Igazán jó hangot eddig csak AKM-től és Sabréból hallottam. Meg olcsóbb kategóriákban a Wolfssontól, ami a szegény ember AKM-je. Cirrus nálam a no-no kategória.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#50) tibcsi0407 válasza schawo (#49) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Jó eséllyel a kernel fogja vezérelni. Gondolom azt, meg a governor-okat a készülék gyártója lövi be saját belátása szerint. A Meizu tudja mi a dolga szerintem.

https://utdetailing.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.