Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Oldman2


Oldman2
veterán

Érdekes koncepció!

(#2) K82


K82
őstag

Ezért az árért ezzel a hardverrel szinte ajándék az itthon kapható cuccokhoz képest. Kérdés elér-e idáig is legfőképp, mennyit fog drágulni.

Pixel / OnePlus Pad

(#3) Rodi 4.80


Rodi 4.80
senior tag

Van több Yoga cuccunk is, ennyiért, ezzel a hardverrel jöhetne! :)

(#4) doooo


doooo
veterán

Még ha 180k is lesz itt... mindenféleképp érdekes ajánlat.

(#5) Narxis


Narxis
nagyúr

Én már gondolatban meg is vettem. :Y

Thanos was right.

(#6) NoMagix


NoMagix
addikt

A mostani Yoga-mon is szuper a hang, akkor milyen lehet ez! :Y
Erre simán befizetnékezen az áron!

(#7) beastars


beastars
tag

Tetszik. Csak majd mire hazankba ér lesz 250- 300 ezer ft. És akkor már a samsung s7+. Vagy Apple ipad pro11. Jobb áron lesz

(#8) joelke HU válasza doooo (#4) üzenetére


joelke HU
senior tag

P11 árát elnézve az igen meglepő lenne, ha csak 180 lenne itthon. Pedig nekem is nagyon bejön, márcsak a kijelző mérete miatt is.

Motorola G51

(#9) Narxis válasza beastars (#7) üzenetére


Narxis
nagyúr

Azért annyi csak nem lesz. Max. 200 ezer.

Thanos was right.

(#10) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Odaig volt erdekes, hogy snapdragon meg android. Sosem vennek androidos tabletet.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#11) Narxis válasza Tigerclaw (#10) üzenetére


Narxis
nagyúr

Öreg hiba.

Thanos was right.

(#12) rdt89


rdt89
addikt

Nem sok vetélytársa van ebben a szegmensbe az tény. Nekem nagyon tetszik, de szerintem mire ideér simán belekarcol a 250 ezerbe.

(#13) Luck Dragon

Kipróbálnám hogy milyen lehet egy ilyen iPad mellet.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#14) ErwinChico válasza Tigerclaw (#10) üzenetére


ErwinChico
tag

Én is odamegyek minden nőhöz, aki nem tetszik, hogy ezt közöljem vele. :B

Cogito ergo sum sollicitus.

(#15) Tigerclaw válasza Narxis (#11) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Van iPad Pro-m, de azt is csak casual dolgokra hasznalom, mert nem alkalmas az altalam elvart "pro" celokra, mind az OS, mind az appok tekinteteben. Az android viszont a casual szintet sem eri el. Tul sok a megbizhatatlan, arto szandeku app a play aruhazban, illetve az appok minosege is gyakran alacsony minosegu. Hardverben szuper az iPad, az Androidos es Surface tabletek is, de OS-t es appokat tekintve, egyik sem az igazi.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#16) cherubion08 válasza ErwinChico (#14) üzenetére


cherubion08
aktív tag

:DD :D :), ez jó volt.

(#17) Tigerclaw válasza ErwinChico (#14) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Ha minden termek forumaba csak bologato-janosok jarnanak, eleg rossz iranyba mennenek a dolgok.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#18) ErwinChico válasza Tigerclaw (#17) üzenetére


ErwinChico
tag

Amit írtál, az nem egy konstruktív-kritikus vélemény, hanem szimpla ízlés-kérdés. Nekem meg sosem kellene Apple-ökoszisztéma, merev, kötött, dizájnra sem tetszik, az Apple Watch számomra (!!!) játékórának is gagyi. Nem is járok Apple-topicokba ezt hangoztatni. Ha szerinted ez a "bólogató jános" kategória, akkor szimplán nincs vitakultúrád. :)

Cogito ergo sum sollicitus.

(#19) GTVili


GTVili
tag

Tényleg jó cuccnak tűnik. Ha kicsit hamarbb jön, akkor megvártam volna....
Kb öt éve használok egy Tab 2 Pro-t, amit imádok, de sajnos eljárt felette az idő...
Az Atom proci sosem volt túl acélos... az android 6 meg aztán pláne... :DD
A Pro-t vettem annak idején már kifutó akcióban 130 körül.... ezt tuti lesz vagy 250....

Szóval én erről lemaradtam, kénytelen vagyok vígasztalódni egy Book 2-vel....

(#20) doooo


doooo
veterán

Mondjuk ezekről is lehetett volna cikk: [link] A Pad Pro nagyon szimpatikus. Főleg a kijelző miatt.

(#21) beastars válasza Tigerclaw (#10) üzenetére


beastars
tag

Lassan 1 éve használok egy samsung s6 tabot. Igaz nem munkára hanem játek, meg ,animékre. És napi szinten nyuzzom. És nem használtam ipad tabletet, nem is hiányzik. Pedig elismerem piszok jó tabletek vannak az almásoknak. Es nem hordom le őket

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.