Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) -zolee-


-zolee-
tag

"amik természetesen nem szerepelnek a fatökű AMD weboldalán"

Nem erős ez egy kicsit? :Y

''Könnyű fizikai munka --> Ólomlapátolás'' by Hypo!

(#2) Bird


Bird
addikt

Majdnem kétezer dollár a kimaxolt változat? Te jó ééég..... :Y Viszont jó fícsör, hogy ráálhatok. ;)

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#3) #06658560 válasza Bird (#2) üzenetére


#06658560
törölt tag

Annyi nem is sok.

Kép a klaviról nincs

(#4) Reggie0


Reggie0
félisten

Es a kijelzo matt?

(#5) Bird válasza #06658560 (#3) üzenetére


Bird
addikt

A jó terméktámogatást/ esetleges garanciális ügyintézést meg kell fizetni, ebben nincs semmi kivetnivaló. ;) Kérdés, hogy az ár/érték arány számít-e. Gondolom, hogy ebben a piaci szegmensben a biztonsághoz való "jog" sokkal többet ér. :R

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#6) t72killer válasza -zolee- (#1) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

:C :C :C :R

Amúgy +1 az eredeti mondatért Rudinak, gyalázatos, ahogy az AMD nagyívből tesz a mobil termékekre.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#7) DoItYourself válasza #06658560 (#3) üzenetére


DoItYourself
addikt

A videóban láthatod, szigetes.
Mivel a kurzorblokk félmagas = a gép nálam a hulladék kategóriába tartozik. :DDD

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#8) rudi válasza -zolee- (#1) üzenetére


rudi
nagyúr

Igen, erős, belsős megjegyzés volt, véletlenül futott ki a végső szövegbe, máris finomítom :) Mindenesetre szomorú, hogy van itt egy cég, ami előremutató technológiákra specializálja magát, de a saját létező termékeit nem tudja kitenni a honlapjára...

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#9) Bird válasza rudi (#8) üzenetére


Bird
addikt

Ne javítsd így jó ahogy van. :)

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#10) QwErTy42


QwErTy42
addikt

Karácsonyra a Jézuska hozhatna nekem egy kimaxolt konfigot a nagyobbikból. :U

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#11) rudi válasza #06658560 (#3) üzenetére


rudi
nagyúr

Nagyon fű alatt jöttek ki ezek a gépek vagy mindenki IFA-n van, csak ezt találtam a billentyűzetről, nekem - sajnos - változatlannak tűnik.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#12) #06658560 válasza rudi (#11) üzenetére


#06658560
törölt tag

Kurzorgombok borzalmasak, de mintha azt a buzi peremet elhagyták volna a gombokról.

(#13) wody21 válasza Bird (#2) üzenetére


wody21
tag

Ja, nem rossz fícsör, csak már régóta létezik. :(

Szomorú, de még mindig nem érzem úgy, hogy erre az új biznisz' hápéra már elcserélném a vén 6930p-t
SSD-vel nekem egyszerűen nem kell több, még mindig félelmetesen egyben van, csöndes, hihetetlenül jól bírja a gyári akksival, egyszerűen nem érdemes még lecserélni, pedig folyamatosan nézegetem az új(abb) gépeket. :) :(

[ Szerkesztve ]

(#14) QwErTy42 válasza wody21 (#13) üzenetére


QwErTy42
addikt

Egy ehhez hasonló tesztet én is láttam, viszont az egy régi Thinkpad T60 vagy 61 volt. Ott a csóka egyszerűen ráállt.
Itt szegény japán úriembernek még kellett egy kis extra tömeg, mert ők vasággyal sincsenek több 50-60 kg-nál. :D

Nem semmi ahogy dobálja. :Y

[ Szerkesztve ]

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#15) stratova válasza -zolee- (#1) üzenetére


stratova
veterán

W4170M-ből (Oland XT lapka) kiindulva W5170M az M5100 (Cape Verde lapka), W6170M pedig az M6100 (Bonaire lapka) megemelt órajelű frissítése lehet.

[ Szerkesztve ]

(#16) Akula


Akula
őstag

Igen, ezek hihetetlenül strapabírók! A régebbi Elitebookok is. A zsanér annyira egyben van még 5 év után is, hogy az valami mesteri :C

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#17) Taky


Taky
senior tag

A ráállást bírják az Acer Travelmate-ek és a Lenovo T notik is... :) Kipróbáltam... :)

"Tökéletes program nem létezik, csak olyan, amelynek még nem találták meg a hibáit." Pascal

(#18) oraihunter


oraihunter
aktív tag

"de idehaza a korábbi gyakorlat szerint valószínűleg sokkal drágábbak lesznek."
Csak tudnám hogy ezt mi indokolja? :F Bár valószínűleg csak a "korábbi gyakorlat". ;]

[ Szerkesztve ]

oraihunter felhasználónak 381 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon! Ha sürgős, akkor az adatlapon a telószám (06-30-293-42-53), de számkijelzés nélküli hívást már 21-éve nem fogadunk!

(#19) Francia91 válasza QwErTy42 (#14) üzenetére


Francia91
veterán

T61 lehetett, T60-nal még nem volt Rollcage a kijelzo mogott, a T61-nel jelent meg eloszor a kijelzot is vedo Rollcage vaz.

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#20) QwErTy42 válasza Francia91 (#19) üzenetére


QwErTy42
addikt

Ezt eddig nem tudtam. Köszönöm. :R

[ Szerkesztve ]

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#21) utax


utax
aktív tag

Soha nem értettem ezt az "itthon sokkal drágább lesz" dumát, most a nem leggyengébb ZBook 17 ára átszámolva bruttó 1915$:
[link] A G2 sem lesz drágább.
Nem tudom honnan veszik az újságírók de mindig ezzel ijesztgetik a népet.

Use the force, Dude !

(#22) Ati1979


Ati1979
veterán

Ha a 14"-es megkapná a dreamcolort akkor szerintem az lenne a következő gépem. De sajnos valószínűleg nem fogja. :(

(#23) rudi válasza utax (#21) üzenetére


rudi
nagyúr

Vesd majd össze az új G2-k árait az amerikaiakkal. A konfig, amit linkeltél pár hete még $2000 fölött volt idehaza, amcsiban meg $1800-ért adják (vagyis $1850-ért 8 GB memóriával), söpörni próbálják kifelé, azért olcsóbb most. A szállítás, vám, magasabb adóterhek miatt általánosan jellemző, hogy nálunk úgy 20%-kal magasabb árra lehet számítani az amerikai ajánlottnál. Természetesen vannak kivételek.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#24) utax válasza rudi (#23) üzenetére


utax
aktív tag

Hónapok óta ez az ára a gépnek idehaza (tudom), ráadásul az amerikaiak most még söpörnek is, a 20%-kal magasabb ár meg 2160$ lenne, nem 2000$. De ettől a példától függetlenül is felelőtlenségnek tartom minden cikkben riogatni az olvasókat, hogy itthon biztos sokkal drágább lesz. Hogy ebben mennyi a tapasztalat és mennyi a magyarok-vagyunk-minket-az-ág-is-húz azt nem tudom. Térjünk vissza rá, ha megjelenik otthon a G2, hogy végre igazolva lássuk a teóriát.

Use the force, Dude !

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.