Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Ricardo


Ricardo
félisten

Szándékosan mindent tönkre lehet tenni. Én örülök, hogy van ezen a téren is fejlődés.

(#52) kovgab válasza pusszycat (#13) üzenetére


kovgab
aktív tag

ezt csak úgy ráteszed vagy mi?

Ká Úr

(#53) tomboy0013 válasza xmaas (#47) üzenetére


tomboy0013
veterán

Az csak maga a kijelző, nincs rajta GG.

(#54) Router


Router
őstag

Azt azért leírhattták volna, hogy miben változott az előző GG-hoz képest. A személyes tapasztalatom az, hogy a karcállósága ezeknek semmit nem javult az évek alatt, a törésről szerencsére nincs infóm. A finomszemcsés por mindegyiket kikezdte idáig ugyanúgy, akármennyire vigyázok rá, a mikrokarcok előjönnek pár hét alatt. Törhetetlen üveg nem is volt meg nem is lesz soha, ennek kár bedőlni, ha szerencsétlenül esik, úgy bedurran mint a takony. ;)

www.reballing.hu/forum

(#55) Nordic válasza kovgab (#52) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Ugyanolyan mint egy kijelzővédő fólia, csak éppen nem fólia, hanem valamiféle edzett üveg. Az érintés érzetét sem rontja le.

(#56) Juliuska


Juliuska
senior tag

"...azt ígéri, hogy új, negyedik generációs edzett üveglapjai nem csak vékonyabbak és karcállóbbak lesznek, hanem a vétlen ejtéseket is jobban fogja viselni..." majd hiszem, ha azt látom/tapasztalom :(

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#57) Rickenstein


Rickenstein
senior tag

Hát nemtom, nekem az LG G2-n (GG2) nincs fólia és tokban sem hordom, de ettől függetlenül nincs rajta egy darab karc sem. Okés, mindig ugyanabban a zsebben van és csak az van benne.

PS C:\>_

(#58) Matada2.3 válasza moleculez (#48) üzenetére


Matada2.3
veterán

Erről mindig eszembe jutnak a karolgatós tesztek, ilyenkor nagyon megörülök meg minden, majd egyszer ejtem le a telefonomat és széjjel lesz karcolva az egész..

Finn the human

(#59) kurtuzov


kurtuzov
senior tag

Szépek lesznek majd a telefon törős tesztek. És majd jól meg is magyarázzák, hogy milyen ügyesen nem tört ripityára.

(#60) Sequoyah


Sequoyah
tag

A nadrag-gyartok vajon mikor eszmelnek fel vegre? A karcolasok 90%-at a nadragzsebnel levo teljesen funkciotlan kis fe-pockok okozzak.
Most mar keresem az olyan nadragokat ahol ez hianyzik, de keves van.

(#61) Ali G. válasza xmaas (#35) üzenetére


Ali G.
senior tag

mert gondolod a GG4 megváltás lesz mi? :D ugyanúgy törik és karcolódik mint az előző verziók :D

(#62) Vadmeggy válasza Sequoyah (#60) üzenetére


Vadmeggy
aktív tag

A karcok 90 % át azok az apró porszemcsék okozzák, amik a zsebedben a kijelzőhöz dörzsölődnek.Az okostelefonod kijelzője sokkal keményebb, mint a fém, ezért nem tudja megkarcolni.
A konyhakéssel vagdosós képernyőteszteknek semmi értelmük nincs, parasztvakítás az egész.

[ Szerkesztve ]

Ha szélesebb lenne, lehetne gyúrópad. Rajta tricepszezne egész Európa.

(#63) Aryes válasza Vadmeggy (#62) üzenetére


Aryes
nagyúr

Így van, a fémmel nem lehet üveget vágni, mert puhább. Azért azzal vagdossák mindig a reklámokban... De elég egy homokszem, és annyi neki. Vagy egy kerámiakés. ;]

(#64) etohun


etohun
aktív tag

Kár hogy csak marketing.
Érdekes, hogy a 18k forintos kínaai telefonom nem karcolódik egy s4, vagy egy nexus pedig fólián keresztül is.
Bármit tehetnének az lcd elé. Talán a zafírüveg ér valamit, de az sem annyit amennyire hypeolva van.

(#65) norbert1998


norbert1998
veterán

és a zafírkristály? az enyhén szólva meggyőzőbb, mint a gg bármelyik tesztje, illetve ez a szöveg itt

előttem lévőknek:
nekem a gg2-t is lazán megkarcoltam körzőheggyel, 100-assal, kulccsal. mintha csak a vajban vittem volna

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.