Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) CocooN-z


CocooN-z
őstag

Nah ez frankónak ígérkezik

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#2) oriic válasza CocooN-z (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Engem egyelőre nem győzött meg (Persze, hiszen alig láttunk még valamit), de talán nem csak a Z sztori-line lesz benne remélhetőleg.

Live-Die-Respawn

(#3) RetroJack válasza oriic (#2) üzenetére


RetroJack
tag

Én örülök, hogy nem erőltetik a Supert, de biztos része lesz a jateknak valamilyen formában. Cyberconnect2 fejlesztette a Naruto Storm játékokat amik rendkívül igényesek. Jó lesz!

(#4) oriic válasza RetroJack (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Félreértés ne essék, várom én is, csak reménykedem hogy extra tartalom is lesz benne. Nem kell pont a Superrel teletömni, de egy Future Trunks sztorit meglesnék pl.

Live-Die-Respawn

(#5) Xaels válasza RetroJack (#3) üzenetére


Xaels
félisten

Én meg alapvetően nem örülök, hogy már megint a Z meg az Ultimate ellenfél keresés. Kicsit kalandközpontúbb JRPG kellene ahol a Sárkánygömbök összeszedése lenne a cél akár több fordulattal vagy választási lehetőséggel. Akár az egész Goku família mellékre dobásával.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#6) tuki2200 válasza Xaels (#5) üzenetére


tuki2200
senior tag

Warcraft 3-ba voltak regen ilyen Dragon Ball map-ok, palyak szerkesztve, eventek, fejlodes, sarkanygomb kereses, jo csapat, rossz csapat, kulonbozo karakterek akkor jelentek meg ha valami aktiv esemeny triggerelte. Lehetett edzeni mennybe, pokolba, visszakerulni az elet palyara stb. És mindez egy multiplayer map volt csak for fun (mint a dota) :D Hatha most az ujra megjeleno jatekkal elo szedik ezeket is..

[ Szerkesztve ]

(#7) RetroJack válasza Xaels (#5) üzenetére


RetroJack
tag

Sokan kifogásolják, hogy már megint ugyan azt meséli el, de talán a Budokai 1 az ami normálisan volt felépítve sztori szinten, minden leanimálva, még az intro is. Én arra vagyok kiváncsi miben lesz több mint a Xenoverse.

(#8) 3L1T3 válasza tuki2200 (#6) üzenetére


3L1T3
addikt

Mennyire imádtam azokat! :D

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#9) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Nem a szívem csücske ez a Dragon Ball téma, tán még 1 részt sem láttam végig a sorozatból, de mivel RPG, így már én is kíváncsi vagyok... (Sokkal inkább, mint a "püfölgetős" vonal, amiből már lassan Dunát lehetne rekeszteni) :D .

(#10) szupermacs


szupermacs
veterán

Először azt hittem valami felugró ablakban szólalt meg valami ócska reklámzene. Azért elég hitvány módon lett összerakva ez a videó. Nem hozta meg a kedvem és az érdeklődésem.
Biztos velem van a baj, hogy a Sima DB-t sokkal jobban szerettem, mint a Z-t.

(#11) Xaels válasza szupermacs (#10) üzenetére


Xaels
félisten

Nincs veled baj, nekem is az a kedvencem.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#12) MerLinh válasza szupermacs (#10) üzenetére


MerLinh
senior tag

Hát igen, az alapsztori igazabol a keleti utazas cimű ázsiai legendára épül. Benne vannak az alap dolgok, a felhőn repülés a bot. És a majomkirály utazásai kalandjai. Aztán a Z-re toltak egy superman sztorit belőle :D

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#13) szupermacs válasza MerLinh (#12) üzenetére


szupermacs
veterán

Nem a Superman sztorival van baj, hanem azzal, hogy önismétlő: Dermesztő, Cell, Boo. Kiszámítható, mindenki meghal és mindenki feltámad. Semmiről nem szól a Z. :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.