Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) --ka


--ka
senior tag

20€-ért, talán; márkanév ide vagy oda. Nekem így nem tűnik jó vételnek, semmi olyan extra, ami indokolná a (szerintem) magas árat.

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#2) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

Na ez gyengusz. Értem a célkategóriát, de akkor legyen olcsóbb. Két hőcső smafu; akkor legyen négy és a venti be se kapcsol office-net-film üzemmódban. Úgy biztos néma marad. De ez htpc-be magas, amúgy meg bármilyen proci felfűti.

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#3) #16939776


#16939776
törölt tag

Ez valami OEM cucc lehet amire a matricát tervezte a Scythe. Az alap alu magos gyári intel hűtőnél biztosan jobb/halkabb 65W-ig bezárólag.

[ Szerkesztve ]

(#4) Cythyel


Cythyel
senior tag

ezért az árért inkább egy Arctic Freezer 13, lehet hogy csak 92mm-es a ventije, de garantáltan masszívabb és csendesebb még magasabb proci hőfok mellett is

(#5) hemaka


hemaka
nagyúr

Ennyiert inkabb bq pure rock.

(#6) twollah1976


twollah1976
őstag

Eleg erosen nyomtak a kretat a tablara amikor ezt a hutot bearaztak.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#7) Paxker315


Paxker315
addikt

Ehh. A bazari Silentium Spartan3 Pro legalább 3 pár csovel van, tömegre is több. Vagy az olcsó ID COOLING SE213V2, GAMMAXX300...

Ez is 5-6 ezer forint körül kellene, hogy legyen... :U

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#8) Paxker315 válasza hemaka (#5) üzenetére


Paxker315
addikt

Nem egy kategória, és a pure rock is gyenge ar/teljesítmény mutatóban (mint kb minden BQ cucc). Főleg ha egy Freezer 34, Ben Nevis Advanced hutovel osszevetem...

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#9) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

Ezért az árért ez így két hőcsővel nagyon karcsú ajánlat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.