Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gyiku


gyiku
nagyúr

vakuljon a paraszt!

hüllő

(#2) Móci


Móci
addikt

Váó, micsoda csoda lap. :))

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#3) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Ez aztán kell a népnek. :U

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#4) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Ingyen van. Hármat kérek. :D
Belépő szint az 10e forint, ez kb. annyit is ér.
Mondjuk végre kidöglött róla a PCI.

[ Szerkesztve ]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#5) sandsz


sandsz
csendes tag

Túlságosan drága ez belépő szintnek. Még 25k Ft-ot is sokallok étre.

(#6) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Isteni deszka :DDD 36 ropiért már lapot is lehet kapni.Ezt a kamu CF-et meg inkább hagyjuk is...16/0 vagy két kártya esetén 8/4-es felosztás?Igazán acélos egy darab :P 34-ért Asrock Z68 Extreme3(gen3)-as lapot lehet kapni ami valóban tud értelmes 8/8-as CF/SLI-t. Komolyabb tápszekció és ezzel arányos tuning potenciál,több csatlakozó,gazdagabb felszereltség jellemzi.Ez alap nem kicsit van túl árazva. Valahol 28 ropi körül kéne mérni...

(#7) adalbert1


adalbert1
veterán

36k Ft mióta belép szint? Mert azok olyan 12k környékén vannak.

(#8) mghltm válasza adalbert1 (#7) üzenetére


mghltm
addikt

nem kicsit felrevezeto a cim. a z68 nem igazan a belepo szint, arra ott a h szeria, felette a p, majd jon a kettot otvozo z. az vicces, hogy a legolcsobb z68-as lapnal egy tizessel hosszabb az msi "belepo" megoldasa... ;]

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#9) Móci


Móci
addikt

Hopp, ezt elfelejtettem.
Olcsóbb, és jobb.

Köszönjük meg a mai viccünket az msi-nek. :D

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#10) Milka 78 válasza Móci (#9) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Pedig tapasztalatból mondhatom,hogy faja lapokat gyártanak(igaz inkább felső kategóriában),de itt rendesen elvesztették a fonalat.Ezek a "belépő"szintű lapok elégé nyögvenyelősek...

(#11) Móci válasza Milka 78 (#10) üzenetére


Móci
addikt

Én sem azt írtam, hogy gagyi cuccokat gyárt az msi ,csak ez így ennyiért a hím ló nemi szervével egyenértékű. :)

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#12) Chiller


Chiller
őstag

A második PCIE-et ollózzák le, meg az árat felezzék meg, és már veszem is :DDD

(#13) mghltm válasza Móci (#9) üzenetére


mghltm
addikt

ugyanezzel a lappal szemezek, csak felment az ara sajnos illetve newegg-en doa-ra panaszkodnak :(((

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#14) Shing


Shing
őstag

Belépőszint. :DDD A tudása az, de az ára nem. Még csak az 1600Mhz-es RAM-okat sem támogatja, csak OC-vel.

(#15) Találtgyerek


Találtgyerek
addikt

Szar Forint árfolyam ide-oda,ez akkor se olcsó,amúgy sem jönnek be a micro ATX-es lapok.

06-3o/9759I39

(#16) naszvalo


naszvalo
tag

jó lap,de sajnos kis hazánkban a 35000ft nem nevezhető belépő szintnek,kb a felhsználók 90%-nak.

(#17) dlacika


dlacika
csendes tag

Hi.

Nem tudjátok kapható már valahol az asus p8z68 deluxe gen3 ?
Ha már nativan támogatja a pci 3, és ugyan abba az árban lesz mint a mostani kaphatoz68 deluxe, akkor kivárnám.

Dlaci

(#18) SoundBird válasza Jim Tonic (#4) üzenetére


SoundBird
tag

Szerintem meg pont nem a legjobb a pci teljes elhagyása. Egy csomó komoly hangkari és wifi kártya ezt a felületet használja. Mondjuk talán mATXre nem olyan fontos, de egy ideig még szükséges csati szerintem! ;)

[ Szerkesztve ]

(#19) vanye válasza SoundBird (#18) üzenetére


vanye
senior tag

Sztem pedig oda a legfontosabb. Mert ha a villám úgy gondolja, hogy Neked holnaptól nincs alaplapi LAN és/vagy audio, akkor duplán szivacs, hiszen ilyenkor még a PCI-os bővítőkártyák sem játszanak.
Plusz miért dobjam ki a jó kis Audigy-m, ha nem muszáj? :DDD

Stern des Südens!

(#20) GribMate válasza Shing (#14) üzenetére


GribMate
aktív tag

"Belépőszint. :DDD A tudása az, de az ára nem."
Egyetértek.

"Még csak az 1600Mhz-es RAM-okat sem támogatja, csak OC-vel."
Mutass már nekem olyan LGA1155 lapot, ami támogatja és nem O.C.-nek számítva? :P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.