Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26) Jim Tonic válasza daniel909 (#22) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Azért, amit írtál válaszban. Az Android azért lett "smooth", mert már brutális vasak kerülnek alá, ezzel együtt is folyamatosan nőtt az éhsége, ami önmagában is érdekes. Csúcs telefonokon jól fut, mert kiszolgálja a vas, de ahogy mész egyre lejjebb, egyre döcögősebb lesz a dolog. Pedig már a belépőszinten is sincsenek igazán gyenge hardverek. Nyilván ott van az optimalizálás kérdése, de ez is pontosan az Android gyengeségét mutatja. Az 5.0 óta a Dalviknak más szerepe van, de ezzel együtt sincs szerintem esélyed úgy kihasználni a vasat, mint a többieknek.
A Csamcsung egyébként a csúcs ebben, a feleségem teszkós Op3n Dottja másodpercek alatt frissít a Playről, az enyém meg letérdel vele. Persze más területen meg az a hulladék, pedig vas ott is van. Anno 120e volt kp, egyszer jött hozzá egy frissítés, utána még sz@rabb lett. Azóta hozzá se szólnak az emberhez.
Ilyen rossz élményeket más OS-szel nehéz összehozni, és akárhonnan nézzük, ez az Android hibája.

rjg: Nem mondod? Én meg azt hittem, én tettem fel a Kaiserre az Androidot magam. A Kaisert azért írtam, mert az egyik első telefont volt, amire úgy "hekkeltük" fel a rendszert, hogy legyen androidos telefonunk.

[ Szerkesztve ]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.