Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) petya1992


petya1992
tag

Nálam is az év verekedős játéka abszólút megérdemli :)

(#2) #51736960


#51736960
törölt tag

megkezdődött :)

(#3) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Remélem jó árba lesz mert akkor lehet újra beszerzem :)

(#4) mepet


mepet
addikt

Na ez kötelező darab!

(#5) Janus27


Janus27
tag

És mikor jön végre PC-re?

(#6) Balika23hun válasza Janus27 (#5) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Sajnos soha, de talán nem is baj, válszeg úgyis csak egy szégyenletes konzolport jönne ki ami csak újabb szög lenne a PC-s játékok koporsójában.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#7) xavix13


xavix13
senior tag

Hirtelen felcsillant a szemem hogy Mortal Kombat bejelentés.... Aztán elkellet hogy keseredjek hogy mégsem jön PC-re. :((( :O Pedig igazán kiadhatnák mert egy remek játékról van szó. Remélem egyszer azért kijön szeretett platformunkra. (lásd Alan Wake)

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#8) Ocarina


Ocarina
aktív tag

Nem játszottam még Mortal Kombattal, de ez tetszik. Egy ilyen pakkra lehet, hogy beruházok. :K
Gondolom elég tartalmas játék.

[ Szerkesztve ]

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#9) wikings2


wikings2
őstag

Jó lett a kicsike.
Ezt vártam. Jó lesz ezt így megvenni egyben. :K

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#10) HummeRC


HummeRC
senior tag

Ezen most én is elgondolkodtam. Anno PC-n még 386-oson játszottam mortal kombattal, nagyon szerettem, mert kikapcsolt. Mostanában nincsenek ilyen játékok pc-re, amik kb értelmetlenek, de kikapcsolnak kicsit.

Ahogy nő a gyerek is, így előtérbe került egy xbox360 lehetősége. Vajon van még értelme venni egyet? Egyáltalán milyet, honnan? :F

(#11) #52815360 válasza HummeRC (#10) üzenetére


#52815360
törölt tag

Van értelme. Új konzolig még van 2 év és még 1 évet érdemes várni, amig kiderülnek a gyerekbetegségek, esetleg egy jobb reviziót is érdemes megvárni.

(#12) Janika!2 válasza Balika23hun (#6) üzenetére


Janika!2
aktív tag

+1 Szívemből szóltál...

It's In Your Nature To Destroy Yourselves

(#13) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Épp itt az ideje. Már régóta ezt a kiadást várom. Addig meg elvagyok az alappal.
Tényleg nagyon jó lett. Megérdemli a helyezését.

(#14) Angel1981


Angel1981
veterán

Egy szinte tökéletes játék - a stílusán belül persze! :R

(#15) G A M E R


G A M E R
csendes tag

A nagy Mortal ezzel visszatért a régi gyökerekhez. Az eddigi legjobb verekedős játék, amivel játszottam. Sajna online sokat laggzott, más bajom nem volt vele.
Szerintem is kár, hogy nem adják ki pc-re, Unreal motor hajtja, semmi gond nem lenne a portolással. Kb lehetne olyan szinten, mint a Batman Arkham City pc-s verziója, DirectX 11-el, és hasonló csodákkal. De hát olcsóbb konzolra fejleszteni...

(#16) banhammer


banhammer
veterán

Jöhetne Androidra is.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#17) whited válasza Janus27 (#5) üzenetére


whited
addikt

meg mindenki, tisztelet a kivételnek csak lewarezolná :U

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#18) Janus27


Janus27
tag

Én örülnék egy konzolportnak is, vagy legalább lenne egy normális xbox emulator

(#19) Pöttön


Pöttön
őstag

Na erre vártam már egy ideje ezt biztos hogy megveszem ps-re! :C

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#20) gordonfreemN válasza whited (#17) üzenetére


gordonfreemN
addikt

"ki közületek nem bűnös, az vesse rá először a követ"
Nem tudom, mond-e ez neked valamit. Ha nem, akkor azért elmagyaráznám: halottál-e már arról, hogy flash meg néztél-e egy torrentportálon szét, a konzol játékok között.
Szóval marhára bírom, mikor valaki úgy állítja be a konzolt, mint ami feltörhetetlen és a warez kereszteslovagjai ők.
Rengeteg x_box-os ismerősöm van munkában, mégsem tudom egyikről sem, hogy eredeti játékkal játszana. Inkább azért sírnak, mert gyakran kell flash-elni és már az is sokba kerül.
Nyilván minél nyugatabbra megyünk, ez annál kevésbé érvényes, és minél keletebbre, annál inkább.

Nem szeretném ha trollkodásba folyna a megjegyzés, reagáltam arra amit írtál, pont. :R

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#21) anulu válasza gordonfreemN (#20) üzenetére


anulu
félisten

hasonló a helyzet nálunk is.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22) hoeerny válasza Balika23hun (#6) üzenetére


hoeerny
tag

Azért még ne temessük a PC-s játékokat...kicsit olyan szaga volt ennek.

(#23) kapeti07


kapeti07
senior tag

Ha jó árban lesz akkor vevő leszek rá. (Remélem nem lesz 15 papír :( ) Amúgy is bántam, hogy megjelenéskor nem szereztem be. De így egyben a DLC-kkel jobb vétel lesz :)

Xbox: kapeti

(#24) khron78 válasza Janus27 (#5) üzenetére


khron78
őstag

Minek? Ilyet konzolon érdemes játszani.A pc megöli az élményt.

(#25) Ateszzero válasza khron78 (#24) üzenetére


Ateszzero
őstag

Ez meg a másik.
Ott a street fighter IV. PC-n köze nincs játékélményben a konzolhoz. Konzolon órákat eljátszunk haverokkal vele, míg pc-n csak egyedül játszottam a kis 19es monitoromon kb összesen 2 órát.

[ Szerkesztve ]

(#26) mephi666 válasza anulu (#21) üzenetére


mephi666
nagyúr

itt is... habár csak kevesen dolgozunk és nekem van konzolom egyedül (eredeti játékokkal), de a pc-s játékok feketén mennek minden irányba... (még annál is, aki nettóban mondjuk dupla annyit keres, mint én)

már erősen gondolkoztam, hogy zavvi-ról berendelem a sima verziót 15fontért, de így várok vele... hátha pár hónap és ez a változat kerül kb. ennyibe :) össznépi elfoglaltságra jó lesz forza4 mellé, hogy leverhessük egymáson a versenypályán elszenvedett sérelmeket :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#27) oxox válasza Ateszzero (#25) üzenetére


oxox
addikt

Amit irsz annak meg koze nincs a pc Vs konzol vitahoz....csak azon mulik, hogy mit hasznalsz monitornak (en pl. egy 40"-os tv-t amit konzolra is hasznalnek, ha lennenek ra normalis jatekok...meg eger hozzajuk)

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#28) madgie válasza oxox (#27) üzenetére


madgie
titán

Miért, PC-re vannak normális játékok (mostanában), ami nincs meg ugyanúgy konzolra? Tavaly én BC2-ztem, BF3, új Batman, Deus Ex, ez mind megvan konzolra is (más kérdés az irányítás: az első kettőnél marnám magam, az utóbbiaknál viszont semmi hátrány sincs, sőt)

(#29) oxox válasza madgie (#28) üzenetére


oxox
addikt

vannak, s ha regieket nem mondhatok....starcraft2, heroes, dio3 most nem tudom vegul lesz-e konzolra (de miutan megjelenes ismeretlen meg nem is aktualis mint jo jatek), skyrim....szerintem ennyi eleg :DDD ...fps nekem meg nem tetszik eger nelkul, de ez gondolom megszokas (bar igy 17-18 ev utan szokjon at a .... :B )

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#30) madgie válasza oxox (#29) üzenetére


madgie
titán

Én se tudok fps-ezni konzolon, autósjáték meg billzettel nem megy :)

[ Szerkesztve ]

(#31) oxox válasza madgie (#30) üzenetére


oxox
addikt

en nem vagyok nagy szimulator manias (talan 3-4 nfs-t vittem vegig klavival...meg nagyon nagyon reg, meg colin-oztunk....ill volt egy ket reges-regen...de ahhoz valoban kormany kell) ...ha a tobbi felsorolt jatek lenne konzolra akkor elgondolkoznek rajta (ha eger is lenne fps-ben akkor nem is gondolkodnek annyit)....

nekem a konzol meg a mario korszakban tetszett, azert is szereztem be a psp-t....az csillapitja az ugrabugralos jatek utani hianyerzetem (meg azt, hogy gyerekkoromban nem kaptam gameboyt :) ....pedig nagyon szerettem volna :DDD )

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#32) mephi666 válasza oxox (#31) üzenetére


mephi666
nagyúr

pedig van sok jóféle hack n slash is konzolra, ami pc-re alig akad :K meg "szimulátorban" ott a split screen mód: forza4 nagy közösségi élmény, ha összeülünk 4-5en és felváltva nyomjuk egymás ellen kis vodkázás-sörözés közepette (22-28 éves életkor között vagyunk) ...sokáig csak pc-n játszottam, de most már elsősorban boxra nézem a címeket: ettől megmarad a pc mindig is, de csomó játék sokkal jobban bejön, ha kényelmesen elfekszek hozzá a fotelban (kontrollert meg idővel meg lehet szokni)

#33: ami tapasztalatokat hallottam, sokan szidják a hasonló cuccokat... nagy input lagról és hasonlókról beszélnek... majdnem mindenki azt mondja, hogy ha valaki megtanul kontrollerrel játszani, az a tökéletes eszköz (én eddig csak a darkness-t és a halo reach-et vittem végig fps-ek közül... jó volt mindkettő)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#33) madgie válasza oxox (#31) üzenetére


madgie
titán

Van egér hozzájuk, csak nem hivatalos cuccok (például). Mondjuk nem fps-hez sokszor pont nem hiányzik az egér, egy Batman, Deus Ex vagy Metal Gear Solid 4 tökéletesen jó kontrollerrel.

(#34) gordonfreemN válasza madgie (#33) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Volt alkalmam személyesen megtapasztalni ezeket a cuccokat.
Mintha rakott krumplit akarnál enni, de az leégett volna. Ehető, csak egyáltalán nem az, mint amire számítottál az elején. Egy rakás xar.
Kenje a hajára aki kitalálta.

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#35) oxox válasza gordonfreemN (#34) üzenetére


oxox
addikt

nekem a sajtreszelovel rejszolni elmeny jutott eszembe, de a rakott krumpli finomabb :DDD

(#32) mephi666 jo h&s van, fps-re atkell szokni, strategia, rpg nincs...maradok meg a pc vonalon :) ...mi anno duke-al, worms-el, es bombermannal toltuk egymas ellen rengeteget :DDD ...nem vitatom, hogy a konzolnak megvan az az elonye, hogy berakod megy, elterulsz a fotelban, vagy eppen ugrabugralsz az erzekelo elott (ha lenne mar gyerekem akkor ez tuti lenne), de magak a jatekok nem tetszenek...

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#36) madgie válasza gordonfreemN (#34) üzenetére


madgie
titán

A rakott krumpli akkor jó, ha leég picit az alja :DDD

De értem, mire gondolsz... én nem tervezem az ilyenek megvételét, fps konzolra nekem nem jön be :)

(#37) Ateszzero válasza oxox (#27) üzenetére


Ateszzero
őstag

Nem hát, nincs köze. Az emberek 80%-a pc-t monitoron használ , konzolt pedig TV-n. Most nem is arról beszéltem hogy mi lenne ha minden háztartásban 2 db 40colos tv lenne , egy a konzol-nak játszani és tv-t nézni egy meg a pc-nek fórumozni, programozni, stb, merthát az lenne a szép, de nem így van hiába mondjuk hogy pedig az úgy lenne a jó. Persze akkor szebb meg jobb lenne a pc, de akkor meg nem lenne a pc-hez elég pénzed sose hogy te a 40colos tv-den fullosan tudjál játszani vagy ne menjünk messzire, esetleg tudj olyan stabil fps-el játszani mint konzolon, mert az igen csak költséges lenne mindíg minden játékhoz kártyát meg procit cserélni.
Az lehet hogy neked nem tetszenek a konzol only játékok, de akkor ne mondd hogy nincsennek rá normális játékok, mert akkor eléggé beskatulyáztad a konzol játékokat, egyébként senki nem panaszkodik hogy a konzolokra nincs normális játék.
Gondolom akkor a MK 9 sem a te játékod, ha ez sem normális játék.

(#38) mephi666 válasza oxox (#35) üzenetére


mephi666
nagyúr

épp ezért tartom meg a pc-t, mert az általad említett stílusok is inkább pc-exkluzívak és ezért sokkal jobban sikerül az optimalizálásuk, tehát egy több éves gép is bőven elég alájuk :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#39) bigga


bigga
aktív tag

Én anno még játékteremben játszottam először Mortal-al, akkoriban nagy sorok álltak a gépek előtt - régi szép idők :B
Azóta toltam a konzolokon (Sega , Nintendo, Ps, PSP, Xbox360), és PC-n és a mai napig képes vagyok vele elszórakozni. Persze voltak gyerekbetegségek, vagyis 4-5 rész ami nem sikerült úgy, ahogy a rajongók (akárcsak én) elvárták volna, de most újra magára talált a sorozat szerintem. Ez a rész pedig kifejezetten bejött, mert visszaköszönnek a régi stage-ek, karakterek, "Must Have Edition". :R

" You know what capitalism is? Getting f*cked! "

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.