Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rankesz


rankesz
veterán

És mivel akarnak meggyőzni, hogy ezt használjam Viber, vagy Skype helyett? :N

(#2) dajkopali válasza rankesz (#1) üzenetére


dajkopali
addikt

lehet, hogy nem téged akarnak meggyőzni :) , az új Samsung-telót vásárlóknak viszont oda lesz tolva az arcába :)

[ Szerkesztve ]

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#3) floatr válasza dajkopali (#2) üzenetére


floatr
veterán

A nagy kérdés már csak az, hogy mit akarnak mivel eladni. A galaxy telefont a hihetetlenül vonzó cset klienssel, vagy a cset klienst a hihetetlenül vonzó galaxy telefonokkal...

Másrészt nem értem, hogy milyen kihasználatlanul tátongó piaci szakadékot láttak meg ezek a jóemberek akkor, amikor már az android market kezd túlzsúfolt lenni ezen a téren is. Vagy gondoltak egy merészet, és beúsztatják a galaxy hátán a saját megoldást, ahogy a ms csinálta sokmindennel? Oly sok a kínzó kérdés :)

(#4) .tnm


.tnm
addikt

jee, nem elég, hogy 16 különböző hálózatban, 16 féle permutációban vannak az ismerőseim, most lesz még kettő újabb.

pont ez ellenkező irányba kéne haladni, a meglévőket összekötni (nem kliensoldalon) és azon dolgozni, hogy stabilan képesek is legyenek biztosítani a hálózatokon keresztüli üzenetküldést

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#5) nuke7 válasza .tnm (#4) üzenetére


nuke7
veterán

rengeteg cross-platform chat kliens van - androidon legalábbis tuti.
wp7-en csak egy ingyenest találtam eddig...
bada-t nemtudom, de érted.
iphone meg..... :U

https://youtube.com/user/nuke7

(#6) .tnm válasza nuke7 (#5) üzenetére


.tnm
addikt

nem véletlenül írtam, hogy "nem kliensoldalon"

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#7) nuke7 válasza .tnm (#6) üzenetére


nuke7
veterán

de mi a baj a kliensoldallal..?
szerintem így tök jo, hogy elérhető olyan kliens is amin kb. mindent tudsz használni,
meg elérhetőek specializált kliensek is, így te tudsz választani.

https://youtube.com/user/nuke7

(#8) Depression


Depression
veterán

Mit mi van?
Lesz egy olyan frankó üzenetküldő valami, ami csak a világ minden második országában működik, és ott is csak samsung készülékekkel.

Na ez a tuti bukta kategória! Nehogy már azt kelljen figyelnem, hogy kinek milyen mobilja van! :W

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#9) .tnm válasza nuke7 (#7) üzenetére


.tnm
addikt

eleve fölöslegesen helyet/processzor időt foglal több protokoll implementációja. természetesen elsősorban mobileszközökön probléma ez.

ezen kívül nincsenek sztenderd funkciók, illetve állapotok ezért folyamatosan figyelni kell, hogy az adott kontakttal milyen hálózaton beszélsz.
meg, hogy melyiket szokta nézni épp.

group chat se lesz normálisan sose kliensoldali megoldásokkal

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#10) nuke7 válasza .tnm (#9) üzenetére


nuke7
veterán

Hat igen, a group chat valoban hianyzik meg.
Amugy benne van a cikkben, h nem csak samsung telon
Fog menni... :U

https://youtube.com/user/nuke7

(#11) shev7 válasza nuke7 (#7) üzenetére


shev7
veterán

Az, hogy en egy helyre akarok bejelentkezni, nem 50-re. Tok jok ezek a sokprotokollu kliensek, de ha mindenhova bejelentkeztetem magam, akkor tuti lesz jopar olyan ismeros aki tobbszor is szerepel a listan...

Szoval egyetertek az elottem szoloval, nem szegmentalni kene ezt a piacot, hanem egysegesiteni...

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.