Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) boncser


boncser
aktív tag

Végre valami egyedi és érdekes a sok tucat droid közt. :C

(#2) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

A francba...
Szép.Pedig megfogadtam, hogy nem cserélem le egyhamar a telefonom, de ez tetszik.... :)

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#3) abeno9


abeno9
csendes tag

Kár, hogy a Hub nincs benne a videóban...

(#4) Szakiii


Szakiii
addikt

Na ez már tetszik :) csak az ára túl sok ezért a hardverért.

[ Szerkesztve ]

(#6) gergejly


gergejly
aktív tag

Végre valami új design, nem az a dögunalmas tepsi. Amúgy passportot már elég "olcsón" kapni

(#7) fornettisuti


fornettisuti
veterán

"ha az eladási számok nem hozzák a John Chen vezérigazgató által elvárt szintet, akár az utolsó BB-s mobil is lehet a hivatalosan novemberben elstartoló készülék."... erre 579 font...nooormális

pár fanon kivül, esetleg előfizetés mellé vesz majd egy marék ember ilyet, aztán ennyi is.

rájöttem: direkt akarják bezárni a bb telefonos részlegét

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#8) HarleyCustom válasza Szakiii (#4) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Szerintem csökkenni fog elég hamar az ár.Amint elfogadthatóbb lesz,benevezek egyre én is.
:)

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#9) Cathulhu


Cathulhu
addikt

Kár, hogy nincs benne ujjlenyomat leolvasó, akkor nem lenne kérdés, így viszont meg kell gondoljam melyik kompromisszumot vagyok hajlandó megkötni

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#10) spawn21 válasza fornettisuti (#7) üzenetére


spawn21
veterán

Sőt.
Ingyen kellene adniuk, mert csak a Samsung, Apple és társai adhatnak ki hasonló áron telefont. Hogy merte ennyiért kiadni a bb!! Szégyen.

Jó árban van, jó telefon. Hamarabb veszek ilyet, mint más márkától ilyen árban. Nem drága.

iPhone 13p

(#11) Picco válasza fornettisuti (#7) üzenetére


Picco
addikt

tejesen atlag csucs keszulek ar a Carphone Warehouse-nal, kb minden az 500-550-es arnal nyit, inkabb az utobbi.
Elofizus konstrukciok meg ceges flotta (ami BB-nek szerintem 10x tobb eladott keszulekert felel) azert kicsit mas lesz.

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#12) HarleyCustom válasza spawn21 (#10) üzenetére


HarleyCustom
veterán

+1

fornettisuti:

A kezdő ár teljesen rendben van a többihez képest.És ahogy a többi, ez is be fog zuhanni.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#13) kbyte1024


kbyte1024
addikt

És mire ideèr az a 240k picit több lesz.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#14) balazs1022


balazs1022
őstag

Tetszik nagyon. Jol eltalalzak a format. Gepelni erdekes lesz rajta. Nem fog konnyen kibilleni a kezbol iras kozben? Vajon erre is gondoltak tervezeskor?

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#15) mazsi1911


mazsi1911
aktív tag

Béna, késő és szégyenteljes amit a RIM csinál. Egyszerubb lenne nekik csodot jelenteni, és eladni mindent.

(#16) kbyte1024 válasza mazsi1911 (#15) üzenetére


kbyte1024
addikt

Az biztos hogy elobb kellett volna kapcsolniuk,és nem egy kèszülèkre bízni mindent.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#17) turbulencia8 válasza balazs1022 (#14) üzenetére


turbulencia8
őstag

Ha nagyon billegne, akkor ossze lehet csukni.

En azt hiszem WP-re valtok, ha vege a BB10-nek. Ugyis az kezd a legelterjedtebb ceges telefon lenni.

[ Szerkesztve ]

(#18) Šolaire


Šolaire
veterán

Formavilág nekem teljesen bejön lehet teszek vele egy próbát. Furcsa egy készülékre feltenni mindent kár lenne ha eltünnének kevésbé lenne szines a mobilos piac.

“Praise The Sun” \[T]/

(#19) mazsi1911 válasza kbyte1024 (#16) üzenetére


mazsi1911
aktív tag

Arrol nem is beszelve, hogy az egyetlen dolog ami miatt annó is BB-t hasznaltak az emberek az a BBM volt. Mivel ez van mar iOS és androidon is, a kutyának sem fog ez kelleni. Főleg nem iPhone árban.

(#20) Szakiii válasza spawn21 (#10) üzenetére


Szakiii
addikt

Majd meglátjuk, azért nem lehet őket se samsunghoz se applehöz hasonlítani mindenki tudja hogy leáldozóba vannak, és most kiadnak év vége felé egy telefont ami 240kért más gyártóknál már lassan egy 100assal olcsóbb ilyen hardverrel, nyilván nem mondom hogy 150ért adják (bár ha annyiért adnák talán segítene is rajtuk) de ez mocskos sok és igen egy samsung apple megteheti mert úgy is megveszik, az hogy most a forumon itt 1-2 ember rávágja hogy ő ennyiért is megveszi az egy dolog, de utcán 10ből sokat mondok ha 2 ember mondaná hogy ezt venné az említett 2 konkurenciával szemben...

(#21) kbyte1024 válasza Szakiii (#20) üzenetére


kbyte1024
addikt

Èn simán fogadnèk is rá,hogy 10-ből 1 se ezt valasztana...

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#22) Tigerclaw válasza Picco (#11) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

+
A többi flagship is hasonló áron van, sőt drágább is, jelenleg mint ez. Persze amit szabad Jupiternek...azt nem biztos hogy szabad a Blackberry-nek. Igaz, aki ehhez közeli áron vesz telefonokat, annak talán még fontos is, hogy elég drága legyen. Szóval nem épp olcsó, de nem is drágább mint a közvetlen "márkás" konkurencia. Az meg a jövő zenéje, hogy mennyire lesz kelendő. Remélem azért nem csak ettől várják a pénzügyeik rendezését.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#23) Polarstar


Polarstar
nagyúr

És akkor még nem is láttátok fehérben!
Na, az ám az igazi puncimágnes! :DDD :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#24) Szakiii válasza kbyte1024 (#21) üzenetére


Szakiii
addikt

egyébként én is így látom... semmi bajom a telóval sőt.. tetszik, de nekik ez az ár magas úgy ahogy a sonynak is az és látszik is hova jutottak.. de hátha kellene még pár konkurencia a samunak is meg applenek is szóval én nem vagyok semmi elrontója :D örülnék ha futna nekik (de így nem fog ;] )

(#25) Teo.


Teo.
aktív tag

Sajnos azzal kell egyet értenem,hogy az emberek dőntő többsége ha ennyit ki ad egy telefonért azt mondja: " akkor már legyen iPhone "
Sajnos, pedig ez is megér annyit ha az iPhone megér annyit. De sajnos a hájp is számít ami az almát körbe lengi.

[ Szerkesztve ]

5110\3410\OT565\6600\6630\5800\N97mini\710\N93\625\640\1020. 3S\Note4\Note5\Mate20\Mate20X⁵G. 13ProMax - ThinkPadT500\T520

(#26) Polllen válasza Teo. (#25) üzenetére


Polllen
nagyúr

Az, hogy mi mennyit ér, szubjektív, de pl. az iphone mellett ott egy normális appstore, egy zene bolt, streaming szolgáltatás, stb-stb. Nem egy kategória a BB-vel hype nélkül sem a szolgáltatás csomag, amit a két cég tud nyújtani.

Amúgy a cikkhez:

Ekkora méretben van bőven alternatíva billentyűzet nélkül, uh kíváncsi leszek, mire jutnak.

Nekem pl. túl nagy, nem kell phablet. (Attól függetlenül, hogy nagyon tetszik a cucc, normális méretben nem is gondolkodnék azon, hogy kell-e.)

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#27) turbulencia8 válasza Szakiii (#24) üzenetére


turbulencia8
őstag

Arat tudnak utolag csokkenteni, emelni nem.

(#28) Hínár929


Hínár929
tag

Na akkor ők is mennek a levesbe, sajnos.
A BB fanok örülnek vajon az androidnak?

(#29) turbulencia8 válasza Hínár929 (#28) üzenetére


turbulencia8
őstag

A droid hatarozottan taszitja a fanokat, engem is.

(#30) kbyte1024 válasza turbulencia8 (#29) üzenetére


kbyte1024
addikt

+1 sajnalom őket.... Sokkal elobb kellett volna lèpni.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#31) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Szép és egyedi, de ennyit nem adnék érte, még akkor sem ha Droid.

(#32) fateless válasza Polllen (#26) üzenetére


fateless
veterán

Azt ugye tudod, hogy itt is megvan egy ekkora méretű app store, zene, streaming meg minden :U ?

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#33) macskea válasza fateless (#32) üzenetére


macskea
őstag

Pont ezt akartam írni. Valószínűleg a kollégának nincs meg, hogy ezen a telefonon már ott figyel a Google összes szolgáltatása. Mert hogy ugye androidos. :R

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#34) Polllen válasza fateless (#32) üzenetére


Polllen
nagyúr

Persze, csak ezt éppen nem a BB adja, hanem a google, ami nagyon-nagyon sok készüléken elérhető még.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#35) FozzieBear válasza Polarstar (#23) üzenetére


FozzieBear
csendes tag

Telefon is lehet már puncimágnes? Egy Lexus vagy egy Tesla OK, de egy vacak teló? Ahhoz nagyon igénytelennek kell lennie annak a puncinak . De én nkább maradok a hagyományos puncivonzó módszereknél :)

(#36) FozzieBear válasza kbyte1024 (#21) üzenetére


FozzieBear
csendes tag

Ha 10-ből 1 ezt választaná, kényelmesen hátradőlhetnének. De sajnos 100-ból sem lenne meg az egy.

(#37) #79335424 válasza FozzieBear (#35) üzenetére


#79335424
törölt tag

Sztem is lehet egy teló puncimágnes, csak nem ez a kategória. Még egy rutinos vadász plázababa sem tudja, hogy mi az a Snapdragon, de egy Vertun levő Bentley logót biztos nem téveszt össze egy ilyen BB logós konfekció -telóval.

(#38) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Szép a BB nekem mindíg is bejött a design.. De picit az árától ráz a hideg. :F :W

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#39) sasa134 válasza abeno9 (#3) üzenetére


sasa134
addikt

Lett hivatalos BlackBerry videó is, ezen van a HUB is [link]

Avanti Roma

(#40) bok92


bok92
addikt

Húzós az ár, egy ici picit jobban a konkurencia alá kellett volna ígérni. Amúgy jónak tűnik, de ujjlenyomat-olvasó nem is lesz? :(

(#41) fornettisuti válasza spawn21 (#10) üzenetére


fornettisuti
veterán

nem azt irtam, kik adhatjak annyiert a keszulekeiket; hanem,annak fenyeben irtam, -amit, hogy sem a samu, *sem az apple nem all ugy, mint a bb*, hogy egy (ez a) modell fogja eldonteni, hogy tovabb meneteles vagy rolo le.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#42) Jarod1


Jarod1
addikt

Hihetetlen, Android a Blacberryn,,de 230 at nem adnék egy telefonért se.

(#43) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Amúgy ha már elő lehet rendelni, jöhetnének már a tesztek is.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#44) joysefke


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Ilyen miért nincs Lumiából? :U

(#45) turbulencia8 válasza Jarod1 (#42) üzenetére


turbulencia8
őstag

Ezzel a teloval fokent a szolgaltatok kinalataba akarnak visszakerulni, ott mar nem ennyiert fogod megvenni.

(#46) lsebestyen válasza fornettisuti (#41) üzenetére


lsebestyen
addikt

Pontosan. Ezt annyiért kellene adni, h fedezzék a költségeket, és szerezzenek újra egy kis ismertséget. Nagyon szép telefon amúgy.

(#47) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Én sose adnék ennyi pénzt készülékért, viszont ez teljesen összefogja azokat a dolgokat, amiket én sokat használok.

Nagyon megnézném élőben is. Illetve azért egy kisebb kiadást hozhatnának ki belőle Droiddal :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#48) turbulencia8 válasza lsebestyen (#46) üzenetére


turbulencia8
őstag

Ez is a gerilla-marketing resze: felhivatalos bearazas. A Priv ezzel meg egy hirmorzsat kapott, es egyre ismertebb. Szerintem ezzel a hajlitott kijelzovel es a speci optikaval siman mehet ilyen fuggetlen aron. A telekomnal hamarosan lejar a husegem, ha ott is kaphato lesz jovore mondjuk 130 korul es BB10-zel, mar rohanok is megvenni.

[ Szerkesztve ]

(#49) h4h01 válasza Graphics (#47) üzenetére


h4h01
senior tag

Szerintem a méretét pont eltalálták..Nem túl nagy, nem is túl kicsi ez az 5,4 inch..Sztem kisebb tuti nem lesz belőle.

(#50) berek21


berek21
senior tag

Ahogy olvasom a kommenteket, senki nem anyázik azon hogy innen onnan másolt elemek lennének rajta. Mivel a többi flagship is kb ilyen áron nyitott, a droid is rendesen meg lett csinálva, HUB is van, egyedi is, így hát nem hiába gyüjtöttem.
Hol kell fizetni?

[ Szerkesztve ]

LG Velvet eladó!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.