Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Daczy


Daczy
aktív tag

Reméljük összeraknak végre valami jó játékot. DICE-ékra már rá férne, mert amit mostanában kiadnak, az eléggé ....khmm ...felemás.

(#2) Csabahun válasza Daczy (#1) üzenetére


Csabahun
senior tag

Miért is? Nekem kimondottan tetszik a BC2-ő.De a Battlefield 3-at azt nagyon várom ,bizom benne,hogy nagyon komoly lesz.

(#3) Daczy válasza Csabahun (#2) üzenetére


Daczy
aktív tag

Nem találják a helyüket. BC2-vel az a baj, hogy sok casual, de ugyanakkor legalább annyi szimulátoros tulajdonsága van. A kettő együtt nem túl szerencsés szerintem, vagy legyen csak az egyik, csak a másik.(pl a játéktér nagy, ez szimulátoros, de egy tár kell az ellenbe, ez pedig eléggé casual)

(#4) Sontir Fel


Sontir Fel
őstag

Nagyon váróóóós. A free is :DD

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#5) LLKobe


LLKobe
veterán

Alice: Madness Returns

Ez sokkal jobban érdekel. :K

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#6) HS 2142 válasza Daczy (#3) üzenetére


HS 2142
őstag

Lehet velem van a baj, hogy mindig az előző PC-n megjelent Battlefieldekkel akarom összehasonlítani, de kifejezetten kicsi, járműves csatákra -akár több járművel is- szinte alkalmatlan terepek szerepelnek a játékban és ezt azért mondom, mert az összes elődnek az egyik legfőbb jellemzője volt. (A Vietnám kieg se segített, mondjuk várható módon.)
A HC mód pedig direkt a két réteg elszeparálásra került be, most az hogy volt-e rá szükség, elérte-e a célját az már más kérdés.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#7) Neoteric válasza HS 2142 (#6) üzenetére


Neoteric
addikt

Ja.. BC2be pont h kis hangyaf@sznyi pályák vannak 1-2 kivételtől eltekintve.
De nekem bejön.. repülőzni nem repülőztem túl sokat BF2-be se, szal nekem annyira nem hiányzik.

PSN: ne0teric_sAN

(#8) feka007


feka007
nagyúr

Végre egy jó hír ezen az elcseszett napon :K Már azt hittem lefújták a projectet..
Remélem visszatérnek a BF2 féle multihoz

(#9) HS 2142 válasza Neoteric (#7) üzenetére


HS 2142
őstag

Hát igen, én is jobban szerettem utasként repülni ;)
De még ennél is jobban hiányzik az egyszerű, de nagyszerű Commander mód, ami még publicon is képes volt legalább valami kis taktikát belevinni a játékba.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#10) capulet75


capulet75
addikt

A BF2 számomra a legjobb multi játék.Remélem a 3 is legalább ilyen jó lesz.
Kiváncsi vagyok mikor téved erre 1-2 Cod fan osztani az eszet...

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#11) Gude


Gude
senior tag

Végre!!!............A Battlefield 2 nálam is a csúcs :R :R Battlefield 3 nagyon várós :RA hasalás remélem nem marad ki belőle.

[ Szerkesztve ]

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#12) kovsol


kovsol
titán

BF2 nekem is a kedvencem volt, de most ha felmegyek játszani iszonyat lassúnak tűnik az egész és túl sokat kell futkosni üresen, lehet az a gond mostanában csak TF2 és CoD4 el játszok FPS -t :F

May the Force be with you!

(#13) Arena87 válasza kovsol (#12) üzenetére


Arena87
aktív tag

Hát az megesik. :) Azért annál kettőnél jóval nagyobb pályák vannak. :D :K

東方神霊廟 [Mausoleum of Divine Spirits] ~Ten Desires

(#14) Gude


Gude
senior tag

Visszajárok én is néha,de csak a helikopter és a repülő miatt.BC2-ben nagyon szar lett helit vezetni

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#15) Morden24


Morden24
nagyúr

Lehet poéngyilkos vagyok, de a Grasshopper Manufacture-ből hogy jött össze a kabóca gyártása?

Egyébként ez valami new style próbálgatása, or what? -> Látom nem, inkább beakadt a Google Translate...

"Királyság Amalur"... na mi van, robot szerkeszti a híreket? :D:D

Ebből egyébként pont a Királyság Amalur érdekel, na meg az Alice. Többi saláta.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#16) feka007 válasza Morden24 (#15) üzenetére


feka007
nagyúr

asd, most nézem. "Csípős Ló" :C :DD

(#17) Chris78


Chris78
aktív tag

Na igen a bf2 nekem is 'Best of fps' . A bc2 nagyon jó a rombolhatóság miatt +grafika de hiányzik a több járgány és persze a repülés.

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#18) Morden24 válasza feka007 (#16) üzenetére


Morden24
nagyúr

Igen, úgy látszik, a Spicy Horse még ment... :D

Sectumsempra - For Enemies

(#19) #08052480


#08052480
törölt tag

"Csípős Ló"

áá de besírok :D :D :D azért a kabócás se semmi :D kicsit azért ciki, de sebaj, ezért megérte :)

(#20) Jander válasza Daczy (#3) üzenetére


Jander
senior tag

"de egy tár kell az ellenbe, ez pedig eléggé casual"

Két dolgot tudok elképzelni (igazából 3, de az csak annyi, hogy nem játszottál a játékkal, ezt azért kizárnám). Szóval: 1. sokat lősz mellé, és sosem játszol hardcore módban (bár a sima módokban is 1 max két lövés pl. G3-al egy ember) 2. más platformon játszol, én spec boxon és sosem kellett semmilyen fegyverből, még pisztolyból sem 2 lövésnél több, ha megfelelően célzol.

On: kíváncsian várom a BF3-at, de attól tartok sok emberrel ellentétben én is a BC2-t tartom etalonnak, szerintem jó irányba haladtak a sorozattal, és nem bánnám, ha a legtöbb dolgot pl. engine, multi fejlődés, stb. átvennék a BF3-ba. Sőt bevallom egyáltalán nem értem miért kell külön 'sorozatként' tekinteni rájuk.

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#21) BalaNce87 válasza Jander (#20) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát mert a bf2 az járműhuszároknak való elsősorban, legalábbis a legtöbb videó amit láttam róla erről tanúskodik, meg a gigantikus mapok 64 fővel, ezek tántorítottak el eddig is tőle, bc2 meg ezért jön be jobban mert ezek nem jellemzőek rá, lehet bf2-höz képest kicsik a mapok, de más játékhoz képest meg úgy önmagában ez már nagynak számít. Kíváncsi leszek bf3-ra, amúgy is bc2 az első bf játék amivel játszottam, többi a túlzott járművezés miatt sose érdekelt, bc2-be bőven elég ennyi. Remélem azért jobban fog hasonlítani bc-re, motortól félek hogy áthozzák, mert az sok bugot tartalmaz még mindig. Lényegében ezért lett szétválasztva a két játék, mondjuk az vicc hogy 2. részre jobban rálehet mondani hogy konzol miatt olyan amilyen, mint az only konzol első részre, ránézésre az inkább hasonlít bf2-re, mint bc-re, mármint mapok meg nem ez a hülye mégneses kés, hanem külön rá kell váltani a késre stb.

Daczy: Az egy tár egy ember meg nem azzal egyenlő hogy casual hanem azzal hogy els..ták, bár azóta javult a helyzet, de még mindig vannak furcsa dolgok bevérzik de nem regisztrálja a találatot stb.

[ Szerkesztve ]

(#22) kapeti07 válasza Daczy (#3) üzenetére


kapeti07
senior tag

A BC2-ben, ha HC szerón játszol nem kell egy tár az "ellen"-be.

Csak egy fél :)

Xbox: kapeti

(#23) Stargun! válasza kapeti07 (#22) üzenetére


Stargun!
tag

Ja. BC2-ben nagy kedvencem, amikor valaki rohan feléd késsel, te belenyomsz mondjuk PKM-mel 2-3 golyót mert csak arra maradt időd, erre odaér és lekésel. Majd vígan elszalad. Ez olyan reális.

Meg ugyebár hasznosak azok a mesterlövészek, akik nem tudnak hasalni... :(((

Maradjunk annyiban, hogy játékmenetet, élvezhetőséget tekintve az egész sorozatból az eddigi csúcs a BF2142 volt, ami először ugyan egy újabb rókabőr lehúzásnak tűnt nekem a BF2 után, de ha valaki játszik vele rájön, hogy nagyon jó. Főleg a Titan mód.

Abban a játékban szakaszparancsnokok voltak, akik a commander felé jelezhettek, utánpótlást vagy tüzérségi / UAV támogatást kérhettek, plusz ugye maga a commander sokkal többet adott játékélményben. Nem csak egyetlen gombot nyomogattál, hanem megadhattad, hogy mit is szeretnél kommunikálni?

Ott valóban háborúzni kellett, míg a BC2-ben már inkább a COD szintű hentelős rohangálás megy. Mondom mindezt úgy, hogy nyomom aktívan a BC2-t és egyébként nagyon tetszik, csak az egész játék játékélmény szinten NAGY visszalépés a BF2142-höz képest.

Bízom benne, hogy a BF3-ra sikerült mindezek jó tulajdonságait egyesíteni. Akkor megszületik a legjobb FPS ez nem vitás.

(#24) kapeti07 válasza Stargun! (#23) üzenetére


kapeti07
senior tag

Már sokaktól hallottam, hogy jó volt a BF2142. Lehet rápróbálok.

Nekem eddig a COD-ok -al volt csak összehasonlítási alapom. Azok után inkább tűnt szimulációnak a BC2. Reméljük a Battlefield 3 ennél is jobb lesz.

Xbox: kapeti

(#25) frame>24


frame>24
addikt

"2011 utolsó 6 hónapjában várható."

még jó is, hogy nem az első 12-ben... :DD :D

bocs

ja, látom ez a hír most több szempontból jó lett... ;)

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#26) feka007 válasza Jander (#20) üzenetére


feka007
nagyúr

Azért kezelik külön, mert a BC2 az majdnem inkább CoD, mint BF. Engem annyira nem fogott meg mint a régebbi BF-ek a cső-pályák, a GL, a kevesebb jármű stb. miatt.

Stargun!: Jaja, a 2142 nekem is nagyon bejött anno. :R BF2 után a második. Van már benne widescreen támogatás azóta? :U

[ Szerkesztve ]

(#27) Stargun! válasza kapeti07 (#24) üzenetére


Stargun!
tag

Hát ha még nem próbáltad mindenképp ejtsd meg, mert nagyon élvezetes játék. Grafikailag nyilván nem egy BC2 (már ami a rombolható környezetet illeti, mivel egyébként iszonyat hangulatos, nagyon ott van), viszont a játékmenet nagyságrendekkel jobb.

Előnye, hogy a mai videokártyákon eszméletlen jól fut full HD-ben is.

Jander: Az 1.5-ös patch óta natívan támogatja a widescreen monitorokat. Lásd itt.

[ Szerkesztve ]

(#28) feka007 válasza Stargun! (#27) üzenetére


feka007
nagyúr

1680*1050 van már benne? Mer akkor még az is lehet, hogy felrakom

(#29) $H4Đ0W


$H4Đ0W
csendes tag

Én mégis azt mondom hogy ne kapkodják el :(((

(#30) Gude


Gude
senior tag

Az 1.5-ös patch feltétele után nagyon fúrcsa volt a bf2 a 16:9 miatt. :DDDMind1 lényeg,hogy jön a bf3 ;)

[ Szerkesztve ]

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.