Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) LLKobe


LLKobe
veterán

Nagyon nem mennek az eladások mi?

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#2) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Kösz, de nincs felesleges 60-100-140 giga beáldozható tárhelyem.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#3) snecy20 válasza Plazmacucci (#2) üzenetére


snecy20
veterán

Képzeld el, ha még szabad tárhelyet sem ér, akkor mennyire nem ér még pénzt sem a játék. :D

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#4) Plazmacucci válasza snecy20 (#3) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Hát ez egy forintot nem ér, ha engem kérdezel.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#5) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

A Vanguard is ingyenes részlegesen ,de az még rosszabb lett . :C

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#6) gabor7th


gabor7th
addikt

Én játszottam szinte az összes Battlefielddel és ezt a részt is élvezem. Lehet azért, mert idén vettem új gépet igazából durva hibákkal se találkoztam ami miatt nem lenne játszható a játék.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#7) CptAdamica válasza Plazmacucci (#2) üzenetére


CptAdamica
veterán

47 giga kb.

Megyen!

(#8) lordEVO


lordEVO
tag

Mindenki jol felult a hate trainre ugy nez ki itt is. Egy honap se telt meg el a release ota, de mar a jelentosebb problemakat patcheletek a jatekban. Uj Jatek modokat is hozza adtak mar a jatekhoz. Pl en imadom a 2042 rush-t. Iszonyat elvezetes a jatek szamomra. 128 jatekos egy Breaktrough-ban probalja vedeni es elfoglalni az adott zonat akkor olyan epic haboru van, hogy semmi mas jatek meg meg sem kozelitheti. Majd ha valaki tud mutatni hasonlo minosegu ilyesfajta jatekot az szoljon mar, mert szerintem nem letezik.

(#9) bozont


bozont
veterán

Gondoltam adok neki még egy esélyt, de folyamatosan bezárja magát a játék. Erről ennyit.

(#10) CptAdamica válasza bozont (#9) üzenetére


CptAdamica
veterán

Biztosan valamilyen programmal akad össze. Valakinek az xbox game bar volt a ludas.

Windows gomb -> kezd el gépelni, hogy játék -> játék mód beállításai -> xbox game bar és ott kikapcsolod, lehet segít. Vagy például nekem a FH5 az avast miatt zárta be folyamatosan magát.

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#11) bozont válasza CptAdamica (#10) üzenetére


bozont
veterán

Nincs bekapcsolva és külön vírusírtó sincs, csak a defender. Ahogy olvasom nem egyedi probléma a random crash. Más játéknál nincs ilyen problémám. Mindegy ment az uninstall és a pénz meg maradt a zsebben.

(#12) BusinessGuy válasza jozefgucci1 (#5) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Hát nem, pont hogy kvázi minden tekintetben jobb az idei COD (is, ahoy mw2019 is leverte az aktuális BF-et) bármilyen szomorú is hogy ide süllyedt a BF... Vanguard sem fenékig tejfel de legalább a hitreg és a netkód jobban működik a nebetséges bloom effekt meg nem megy az ember agyára, nincs ennyi bug és népszerűbb is a cucc ezáltal kőnnyebb értelmes játékba (lobbiba) kerülni.
Idei Battlefield a BF történetének a lehető legszarabb része....

[ Szerkesztve ]

(#13) gabor7th


gabor7th
addikt

Ingyenes hétvége... teli lesz a Hazard mode hozzánemértőkkel... "remek".

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#14) Találtgyerek válasza gabor7th (#13) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Ezt a pár napot ki lehet bírni. ;]

06-3o/9759I39

(#15) gabor7th válasza Találtgyerek (#14) üzenetére


gabor7th
addikt

De csak addig fogok tudni vele játszani Karácsony utánnig.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#16) FattyDove válasza gabor7th (#13) üzenetére


FattyDove
őstag

El se indul a hazard zone, szóval nem kell aggódnod emiatt.

(#17) janeszgol válasza jozefgucci1 (#5) üzenetére


janeszgol
félisten

Ez a BF egy szégyen szvsz. A Vanguard egy klassz játék lett. De megint csak szvsz. Ahogy a tied is.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#18) HELLAFLUSH


HELLAFLUSH
őstag

Már 16e Ft lemezesen, de még ennyiért sem kell a kutyának sem. :DDD
Szerintem jövőre ez már bekerül az EA Play-be mert nem nagyon viszik...hátha addigra kipofozzák.

(#19) CptAdamica válasza HELLAFLUSH (#18) üzenetére


CptAdamica
veterán

Megjelenéskor 18 ezer volt például a PC standard ára.

Megyen!

(#20) gabor7th válasza FattyDove (#16) üzenetére


gabor7th
addikt

Nekem mindig elindult... majdnem. Amikor nem, akkor hiba miatt.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#21) Felesbandi válasza lordEVO (#8) üzenetére


Felesbandi
senior tag

Teljes mertekben megerdemi a kapott utalatot egyreszt az EA korabbi szemetkedesei miatt, masreszt meg azert, mert illene ugy kiadniuk, hogy mar elso nap normalisan jatszhato. Foleg ugy, hogy vannak, akik korai hozzafereses csomaggal vettek, csak hogy meg befejezetlenebb legyen az egesz.

(#22) CptAdamica válasza Felesbandi (#21) üzenetére


CptAdamica
veterán

Tehát az EA korábbi szemétkedési miatt kell temetni az új részt is? Mert itt szerintem a marketing rész alatt egy teljesen más hangot ütöttek meg, ami a rajongókat célozta meg. Helyes ez így?

Megyen!

(#23) FattyDove válasza CptAdamica (#22) üzenetére


FattyDove
őstag

Neked nem épp a mézeskalácsot kellene zabálnod a vonaton? :DDD

(#24) CptAdamica válasza FattyDove (#23) üzenetére


CptAdamica
veterán

Hagyjál a vonatoddal, majd elpattant egy ér ma az agyamban. 5 órás vonatútból lett 9,5 óra... :D

Megyen!

(#25) Felesbandi válasza CptAdamica (#22) üzenetére


Felesbandi
senior tag

A marketing egy dolog, én azt akarom, hogy a végtermék legyen jó és ne kelljen rá hónapokat várnom. Nagyon jó, hogy a marketing anyagok a rajongókat célozták, csak a végtermék nem turkozte az ott mutatottakat. Ha az EA korábban nem szemetkedett volna, könnyebben tudnám elnezni az itteni bakikat. A múltjuk ismeretében képtelen vagyok ezekre őszinte hibaként tekinteni. 100% tudták, hogy befejezetlen terméket adnak ki.

(#26) Találtgyerek válasza Felesbandi (#25) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Mit szemétkedett? Nem követem annyira, lehet lemaradtam valamiről..

06-3o/9759I39

(#27) Viktor77 válasza Felesbandi (#25) üzenetére


Viktor77
titán

"100% tudták, hogy befejezetlen terméket adnak ki."
Akkor te mostanában és a közeljövőben nem nagyon veszel senkitől semmit. :D

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#28) freeapro


freeapro
senior tag

De jó, hogy megnézhettem milyen szar, így nem kell megvennem. Olyan, mintha az első rész lenne. A pálya 5db téglalap épületből, meg sárga domborzatból áll. :((

(#29) Találtgyerek válasza freeapro (#28) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Lehet több vásárlót is elijesztettek ezzel az ingyenes hétvégével.

06-3o/9759I39

(#30) bager13 válasza jozefgucci1 (#5) üzenetére


bager13
aktív tag

A Vanguard technikailag 90 %-on van, a BF meg olyan 45%-on... :U

Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

(#31) CptAdamica válasza bager13 (#30) üzenetére


CptAdamica
veterán

Mimimimimimi-mi-mi-mi-mi-mimi? Áh, irónia, leesett. :D

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#32) BusinessGuy válasza bager13 (#30) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Jó ehhez mondjuk hozzátartozik hogy a Vanguardot még mindig ugyan az a 15+ éves motor hajtja agyonmodolva szarráfoltozva, ehhez képest ott is bugos a cucc, ráadásul az ondemand texture streaming amivel próbálták elfedni a korszerűtlen elavult motorral járó bődületes méretproblémákat gyakorlatilag pc-n és konzolon problémák tömkelegét okozza de legalább kikapcsolható....
Viszont hoznak egy adott szintet amit hol jobban hol kevésbé teljesítenek a COD-ok és az MW2019 óta kicsit elkezdték visszahozni a sorozat régi szellemiségét, csicsától eltekintve nem lehet azt mondani hogy elcseszett ötletekkel van tele és a hitreg/netkód nagyjából működik.

Mindezzel szemben a bf2042 egy szemétkupac minden létező pillanatában egyedül a hangulat és ittott a látvány kárpótol, a hitreg/netkód ami egy multiplayer fő eleme gyakorlatilag pontosan ugyan olyan sőt még talán szarabb is mint egy jóideje az összes dice battlefieldben ... Ehhez jön a bloom baromság, a bugok, az idióta újítások....Míg a Vanguard bár az mw2019-nél rosszabb azért messze nem a COD széria alja, sőt COD 4 óta simán top3ba beférhet szűkösen... Míg a BF2042 a BF széria eddigi legalja....

(#33) Felesbandi válasza Viktor77 (#27) üzenetére


Felesbandi
senior tag

Veszek en, csak nem megjeleneskor. :DDD

(#34) bager13 válasza BusinessGuy (#32) üzenetére


bager13
aktív tag

Egyetértek veled.
Annyit tennék még hozzá, hogy a legnagyobb különbséget abban látom, hogy a cod-nál, amit ígértek azt be is tartották.
Szóval, aki megvette (előre) , az tudta mit vesz.
Ez vonatkozik a technikai a részére(pl. 120 hz-es mód, egér+bill támogatás az új genes konzolokon és stb...) is.

[ Szerkesztve ]

Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.