Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) OutsideR


OutsideR
aktív tag

Ez igen! :Y Nagyon gyári lett a kábel meg a csatlakozó. :C
Kíváncsi vagyok az egér többi részére.

(#2) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Nagyon jó koncepció :C Nekem is meg lett volna/meg van a sajátom, de majd egy saját rágcsálón leszek kénytelen kísérletezgetni :) A fa az termézetes, az USB csati moddolása nekem nagyon bejön, de én fenyôvel és cseresznyével dolgoztam volna, elôbbivel azért mert puhább, kellemesebb a tapintása, a cseresznye meg igen jól elkülönül tôle, így lehet a designnal játszadozni. Bár nálam a kéz által frekventált helyek bôrt kapnának, mert én használnám is a végeredményt :K

Minden versenyzô modder fog blogolni?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#3) Dany007


Dany007
veterán

Tyű el is felejtettem, hogy van ez a verseny! Köszönöm az emlékeztetőt! :)

Amúgy van valami megszabás, hogy meddig lehet elmenni moddolás területén? Tehát pl akár az egész burkolatot is le lehet cserélni? Vagy az már túlzás?

Amúgy ötletes az elgondolásod. Én biztos nem gondoltam volt rá, hogy a csatlakozó burkolatot lecseréljem ... =/ Látszik nem vagyok modder :D
Sok sikert! :R

(#4) albert8 válasza Dany007 (#3) üzenetére


albert8
addikt

A lényeg, hogy működjön az égér a többi nem számit, úgyhogy sokminden elképzelhető. ;]

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#5) Bari


Bari
Modder

(#1) Outsider: A többi részére én is kíváncsi vagyok, nincs még eldöntve a kinézete, talán a hétvégén megálmodom.

(#2) Mister_X: Örülök, hogy tetszik a koncepció, ha egyszer elkészül a faház ahhoz is fa burkolatú egér készül, majd egyszer :U. A fa anyag adott volt, bükkből csináltam pár bútort és azok maradékából, meg van akácfa anyagom, a hétvégén kapok még tölgy és cseresznye anyagot, ezek valamelyikéből készül majd az új háza. Még nincs eldöntve pontosan milyen lesz. Mivel blogolni kell róla így mindenki fog.

(#3) Dany007: Szívesen nincs mit. A verseny kírásban csak annyi szerepel, hogy működőképes legyen a végeredmény és lehessen használni, minden másban szabad kezet kaptunk :D. Köszi, eddig akinek mutattam a képeket tetszett az eredmény, remélem a zsűrizésnél is sikeres lesz :D

(#4) albert8: Pontosan, sok minden elképzelhető, nálam a műanyag burkolat kukába került. Teljesen új, fából készült burkolatot kap a kis cincogi :D

Üdv: Bari

(#6) Dany007 válasza Bari (#5) üzenetére


Dany007
veterán

Az szép! :) Akkor aztán tényleg csak a fantázia kérdése az egész! Jó ötlet volt ez a verseny. Kíváncsi vagyok az eredményekre, ötletekre.
(keressetek egy halott egeret, preparáltassátok ki és a belsejébe építsétek be az elektronikát :D)

(#7) Bari válasza Dany007 (#6) üzenetére


Bari
Modder

Az egérbe beépítést már eljátszották, szó szerint. Hirtelen nem találom a linket, egy állat preparátor készítette, ha megvan a link megírom.

Üdv: Bari

(#8) BaluC


BaluC
Modder

Szép munka :C
Én is gondolkoztam a Fa egéren, de elvetettem mert 99%-ban biztos voltam, hogy lesz egy :U
Én még csak alapanyag vadászaton vagyok, mert nem moddolhatok (még), de ezt a saját blogomban írom le :P

Mister_X igen, a Blog írása kötelező.

Dany007: kisegítem Barit, mert tippelem, hogy erre gondolt.
Én csak ilyet merészeltem: [link]

Megszállott MODDER -> http://black-mod.com -> Modder Toborzó Központ! Ujabban itt vagyok aktív

(#9) Mister_X válasza Bari (#5) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Akkor nem szóltam, várjuk a többi blogot is!

A birka logó meg nagyon nagy, az egeren is rajta lesz?

@BaluC: kissé morbid meg az az izé inkább hörcsö, szerintem.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#10) Bari válasza BaluC (#8) üzenetére


Bari
Modder

Köszi BaluC, Kíváncsian várom Nálad mi sül ki az egérkéből.
Igen erre gondoltam :D

Üdv: Bari

(#11) Bari válasza Mister_X (#9) üzenetére


Bari
Modder

Az egéren is rajta lesz, hogy melyik részén még nem tudom, Maga az egér kinézete is nagyon képlékeny még, bár nagy vonalakban már van elképzelés. Megvárom a hétvégén érkező új fa anyagot, aztán remélem vasárnap reggelre megálmodom. Vasárnap modding nap lesz :D

Üdv: Bari

(#12) Mister_X válasza Bari (#11) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hétfôre kérjük az update-et :) Amúgy a logó menjen oda, mint minden más egeren: a tetejére. Szerintem.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#13) jones965


jones965
Modder

Gratula Bari!
Sejtettem, hogy a logód felkerül valahova.

(#14) Bari válasza jones965 (#13) üzenetére


Bari
Modder

Köszönöm Mester :R :R

A birka embléma az kötelező kellék az általam elkövetett dolgokon :D

Üdv: Bari

(#15) Dany007 válasza BaluC (#8) üzenetére


Dany007
veterán

Júúúj nee! :) Nem gondoltam volna, hogy valaki van ilyen elmebeteg! :) Az már morbid egy kissé. Amúgy nekem a tiéd jobban bejön. Az is nagy ötlet volt! :C És azt legalább jó megfogni, de egy preparált egeret fogdozna a fene...

(#16) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Jó a logó, jó az égetés, ötletes a "harisnya".... ááá folytatást!! :D

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#17) agoka07


agoka07
senior tag

Azt a mindenét! Az a fa kiegészítők... le az összes kalappal :R

S35-3310-1600-KU380-W300i-Shine-C3050-Spiro-858 Smart-SK17i-Galaxy S-Note 1-Galaxy S4-G4-S6 Edge-Note 8

(#18) trojka


trojka
csendes tag

szép munka hajrá

(#19) pomk


pomk
őstag

Szép munka!
Várom a folytatást! ;)

(#20) Dany007


Dany007
veterán

Ledeket amúgy terveztek bele? Vagy az már nem trend, túl "gémeres" hatást keltene?
Én most elképzeltem egy olyat, hogy az aljára belehetne építeni kis mini smd ledeket. Hogy ilyen atmoszférikus megvilágítása legyen körbe. Az alján körbe világítana. =) Valahogy így, mint ez a cucc csak az egér alján. Ha van rajta tappancs akkor még talán látszana is : )
Esetleg a gombokat ki lehetne cserélni vékony plexire és élvilágítással azt is megvilágítani egy leddel. Esetleg belemarni valami kis mintát a plexibe és akkor az élébe rakott led csak ott világítana... Úgy, mint itt, csak az egéren... :)

(#21) Bari válasza Dany007 (#20) üzenetére


Bari
Modder

Én tervezek ledet bele, de még nincs fixen eldöntve hogyan és miként lesz beépítve. Jones is említette a blogjában a ledet, hogy fog bele rakni. A mikéntje szerintem hamarosan kiderül :D

Üdv: Bari

(#22) petata


petata
őstag

Nagyon király ez az ötlet, kíváncsi vagyok milyen lesz a burkolat. :K

I didn't poison your dinner. I wouldn't do that to food.

(#23) XtremLor


XtremLor
őstag

Igaz meg csak a kabel es a csatlakozo van kesz, de nekem tetszik az iranyvonal, jo munkat, varom a folytatast.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#24) Engineer086


Engineer086
Modder

Az ötlet és a kivitelezés is nagyon tetszik! Nem árulok el nagy titkot, ha azt mondom, várom a folytatást:)

[ Szerkesztve ]

Szádvár rád vár: www.szadvar.hu-https://www.facebook.com/szadvarert.barati.kor/

(#25) Bari válasza Engineer086 (#24) üzenetére


Bari
Modder

Óhajod parancs :D , bejegyzés frissítve.
Köszönöm az eddigi kommenteket :R

[ Szerkesztve ]

Üdv: Bari

(#26) Polesz


Polesz
addikt

Hát Bari barátom, te nem vagy százas még mindig :) Csodálom a család türelmét, meg a te birka türelmed az ilyen moddoláshoz :)

Na kíváncsian várom mit hozol ki ebből a rágcsálóból :R

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#27) Moddingboy


Moddingboy
Modder

Respect :R

http://www.facebook.com/pages/Moddingboy-Mods/293405150688776

(#28) zuchy


zuchy
őstag

Ez igen, szép munka, kíváncsi vagyok hogy milyen lesz. :R

PC-STYLE.hu

(#29) Bari válasza Polesz (#26) üzenetére


Bari
Modder

Mindig is tudtam, hogy nem vagyok teljesen komplett, a hangok is megmondták :D

#28 zuchy: Hát még én :D , remélem pár napon belül kiderül, holnap nekikezdek a házának is, a fa anyagot már levágtam hozzá.

Üdv: Bari

(#30) Polesz válasza Bari (#29) üzenetére


Polesz
addikt

Isten bizony csinálok én is egy egér moddot, szerintem simán megnyerem a versenyt! Bármilyen versenyt megnyerek vele még a hosszú távfutást is !!! :)

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#31) Bari válasza Polesz (#30) üzenetére


Bari
Modder

:D

Ha csinálsz egérmodot, szerintem írjál a készítéséről a logouton, én szívesen olvasnám.

Üdv: Bari

(#32) Soccer-Tv


Soccer-Tv
Modder

Szépen haladsz a munkával kiváncsi vagyok a végeredményre. :C

(#33) pomk


pomk
őstag

Alig várom a végkifejletet! ;)

(#34) shaft72


shaft72
tag

Ez a görgő nagyon beteg lett, a sötétebb esküszöm még jól is áll az egérnek :DDD Így tovább!

(#35) Bari


Bari
Modder

Update!

Üdv: Bari

(#36) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Az árnyékolót hogy csináltad meg fából :DDD ?

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#37) petata válasza Bari (#35) üzenetére


petata
őstag

Széééééééééép...
Nagyon frankón néz ki ez már most is. Nem adod el véletlen, ha kész lesz? ;]

I didn't poison your dinner. I wouldn't do that to food.

(#38) Polesz válasza Bari (#35) üzenetére


Polesz
addikt

Ha még a mikrokapcsolót is megcsinálod fából én tök.n szúrom magam :)) :DD :P

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#39) OutsideR válasza petata (#37) üzenetére


OutsideR
aktív tag

petata: Ha elkészültek a modok, vissza kell adni a PH-nak. a CM tervez vele valamit vagy mi

Bari: Ez kib****** ****a jól néz ki :)

Polesz: egy fa mikrokapcsolót én is megnéznék :) ja meg a válaszreakciódat is :D

[ Szerkesztve ]

(#40) petata válasza OutsideR (#39) üzenetére


petata
őstag

jaa :B

I didn't poison your dinner. I wouldn't do that to food.

(#41) Bari válasza Cthulhu Dawn (#36) üzenetére


Bari
Modder

Ha a ferrit gyűrűre gondolsz, csak kapott egy fa burkolatot a műanyag helyett, a blog elején olvashatsz róla elég részletesen.

#37 petata: Örülök, hogy tetszik :R . Az egeret ha elkészült vissza kell küldeni a PH-nak, de ha maradna sem biztos, hogy megválnék tőle, bár lenne az a pénz :D

#38 Polesz: a műanyag házat meg lehetne csinálni fából is, nem lehetetlen feladat :D

#39 OutsideR: Örülök, hogy Neked is tetszik :R

[ Szerkesztve ]

Üdv: Bari

(#42) FatalEror


FatalEror
addikt

Na ez már munka. :K
Tudom milyen jó lehetett kivágni azt fa darabot,én pallóból vágtam egyszer formát,szóval nem egyszerű ez a fűrészelgetés,de csak úgy repül az idő közben.De elég termetes fűrészpor mennyiséget termeltél ki.Minden elismerésem. :R

HardCore is my LifeStyle

(#43) jones965


jones965
Modder

Apám: besza-behu. :C
király vagy!

Speciel én is fával dolgozom már lassan 2 hete, csak az fenyő, és épület szerkezetet ácsolok. Nevezzük haus modding-nak. :D

[ Szerkesztve ]

(#44) zuchy


zuchy
őstag

Nem semmi, le a kalappal, kíváncsi vagyok milyen lesz a burkolat. :R

PC-STYLE.hu

(#45) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Ez nem kispályás, nálam jó vagy :R

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#46) Ramses07


Ramses07
Modder

Le a kalappal előtted!! :R :R Nagyon állat lesz:)

Life is short, ride hard!

(#47) BaluC


BaluC
Modder

Hát... még jó, hogy nem választottam a fát. "Kicsivel" ( <- NE hidd el neki, a tied Qrva Jó!!!) jobban néz ki mint amit én megálmodtam!
Bár irigylem a szerszámaidat, és azt hogy tudod is használni őket.
Egy nagy :C és egy adag :R !!!

Mellesleg ugyan ezt terveztem, csak Plexiből. Az "alvázat" és a felső burkolat is plexire cserélni, csak a gombokat áttenni. + ledek. Csak az optika alatti elvékonyítást nem tudtam volna megoldani egy dremellel, kézben, itthon. :( Ezért ez kimaradt.

A lényeg, hogy az első helyről kezdek lemondani, :U de a második is szép eredmény ilyen konkurenciával :U ;] :C

Megszállott MODDER -> http://black-mod.com -> Modder Toborzó Központ! Ujabban itt vagyok aktív

(#48) razorbenke92

Hát ez valami eszméletlen :D

Ha nem személyeskedő a kérdés: Neked ilyesmi a szakmád, vagy a moddingok miatt képezted magad ilyen ügyesre a gépeken? Már csak mert az asztali lámpától a spektrum analizátoron át, mindenféle csudaságot látni tőled...
Persze, ha nem egyértelmű, ezek elismerő szavak!

Sok sikert a továbbiakban!

Mások számára a kondi fáradós, nekem farad-os...

(#49) Bari válasza razorbenke92 (#48) üzenetére


Bari
Modder

Köszönöm mindenkinek a hozzászólást és a megtisztelő véleményeket :R

#48 razorbenke92: Eredetileg villamosenergia ipari technikusi szakmám és egy számítógép műszerész van. Az élet rákényszerített, hogy sok mindent magam oldjak meg, így hozzáfogok bármihez aminek nincs köze a gázhoz :D . Szerencsére elég jó kézügyességgel és problémamegoldó készséggel látott el a sors, az új dolgok, területek nem szoktak megijeszteni :U .

#47 BaluC: Megtisztelő a véleményed :R . Nagyon kíváncsi vagyok az általad készített egérre, frissítés a blogban mikor várható?

[ Szerkesztve ]

Üdv: Bari

(#50) Soccer-Tv


Soccer-Tv
Modder

Nagyon jól megoldottad a problémákat,én is hasonlóan haladok csak fentről lefelé.
A nyák kevés lehetőséget ad de ez nagyon szépen sikerült!
Gratulálok! :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.