Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Aryes válasza Qtya123 (#100) üzenetére


Aryes
nagyúr

Aláírtam! 👍

(#102) AxBattler


AxBattler
félisten

Másik szolgáltatótól, számhordozással lehet majd ezekre a csomagokra váltani?
Gondolom igen. A másodlagos, feltöltős kártyám számát vinném át... :B

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#103) togvau válasza AxBattler (#102) üzenetére


togvau
senior tag

Eddig is lehetett

hitler, sztálin, micro usb

(#104) Vektast


Vektast
aktív tag

A fenti ajánlatok vezetékes vagy műholdas szolgáltatással rendelkező DIGI- és Invitel-előfizetők számára érhetők el.

Bekaphatják-imho

A nehéz idők erős embereket formálnak. Az erős emberek jó időket hoznak el. A jó idők gyenge embereket formálnak. A gyenge emberek nehéz időket hoznak el.

(#105) AxBattler válasza Vektast (#104) üzenetére


AxBattler
félisten

Akkor ennyi. :(

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#106) ntomka


ntomka
nagyúr

Meg is jött az értesítés:

ツ Headphones on - World off

(#107) gippazoid


gippazoid
senior tag

Vajon miért nincs roaming egyik csomagban sem?

Gippazoid Novelties Inc.

(#108) cskamacska válasza gippazoid (#107) üzenetére


cskamacska
addikt

Van

https://digi.hu/roaming

5ft/perc ánglusföldről haza. Olcsóbb mint a Telekom itthoni díja.

Amúgy Digi net sebessége igen mérsékelt. M5 pályán 1-4 Mbit/sec közötti, ahol épp van jel, de általában volt. Érdekesség hogy néhol a Telekom és a Digi hálózata felváltva volt elérhető, és épp csak valamivel tudott jobb átlag elérhetőséget mint a Digi, pedig a Tének elvileg országos a hálózata.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#109) gippazoid


gippazoid
senior tag

Aki próbálta már: az éles díjcsomag beállító oldalon nektek sincs mentés gomb? Amikor választok a legördülő listából díjcsomagot azt egyből meg is jegyzi és mondjuk január elsején az aktiválódik majd ami akkor épp ki van ott választva?

Nincs semmi véglegesítő gomb?

Úgy tűnik megjegyzi a választást amúgy, ha ki-belépek ott van amit választottam. De módosítható.

Gippazoid Novelties Inc.

(#110) togvau válasza gippazoid (#109) üzenetére


togvau
senior tag

ha megjegyzi akkor jó

hitler, sztálin, micro usb

(#111) gippazoid válasza togvau (#110) üzenetére


gippazoid
senior tag

Hát, nem jegyezte meg... mindkét SIM a MAX csomagra került. Pedig egyikhez Junior volt választva. Már módosítani sem lehet a felületen, de az ügyfélszolgálat kap egy nagy piros pontot mert rugalmasan rendezték a dolgot. Képben is voltak, nem is akartak lerázni. Megoldották díjcsomagváltással.

[ Szerkesztve ]

Gippazoid Novelties Inc.

(#112) ntomka válasza gippazoid (#111) üzenetére


ntomka
nagyúr

Személyes ügyfélszolgálaton?

ツ Headphones on - World off

(#113) gippazoid válasza ntomka (#112) üzenetére


gippazoid
senior tag

Telefonon. Ráadásul számlázással kapcsolatos panaszt választottam a menüben mert nem találtam semmit ami jobban passzolna a mobil díjcsomag problémához.

Ha nem oldódik meg akkor úgy is számlapanasz lett volna belőle. :)

Gondolom azért olyan sokan nincsenek hogy ne értene mindenki az összes folyamathoz, de más cégeknél azért hasonló esetekben ide-oda kapcsolgatnak.

[ Szerkesztve ]

Gippazoid Novelties Inc.

(#114) ntomka válasza gippazoid (#113) üzenetére


ntomka
nagyúr

Nekünk is volt ez a probléma de a telefonos ügyintéző szerint mi nyomkodtuk el biztosan és ők amúgy sem tudják megoldani, személyesen menjünk be.

ツ Headphones on - World off

(#115) gippazoid válasza ntomka (#114) üzenetére


gippazoid
senior tag

Engem részletesen kikérdezett, hogy mi volt a weboldalon és mit csináltam.

Első alkalommal benéztem a webre és az első telefonszámnál legördítettem a listát, benne volt a 3 csomag, úgy hagytam, kiléptem.
Másodjára meglepődtem mert az első telefonszámhoz be volt állítva a MAX, a másodikhoz semmi.
Ekkor állítottam be mindekettőt (MAX és JUNIOR) de nem volt save gomb. Kiléptem, vissza és minden úgy volt ahogy kiválasztottam. Ezt írtam fentebb is pár napja.
Talán még egyszer visszaléptem és a roaming-ot is aktiváltam.

Aztán ma beléptem és MAX volt mindkét díjcsomag, nem is lehet változtatni.

Gippazoid Novelties Inc.

(#116) gippazoid válasza ntomka (#114) üzenetére


gippazoid
senior tag

Ráadásul nem is én vagyok az előfizető, de elegendő volt bekonferenciázni a hívásba őt is. Nagyon morcos lettem volna ha ezért be kell mennie személyesen, tekintve hogy idős ember.

Gippazoid Novelties Inc.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.